Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

... Ko mora da se olaksa i da se isprazni, slobodno
neka pise sta god ga muci, da vidimo u cemu njegov
problem cuci......
Smeta mi haos na ulici , seljaci koji skreću bez žmigavaca , smeta mi što nema broda u luci , smeta mi što ima puno ljigavaca . Smeta mi naš put ka Evropi , što se više trudimo da dođemo do nje , sve smo dalje! Smeta mi slovo, smeta mi reč , smeta mi zarez , smeta mi tačka , a najviše mi smeta svaka duša seljačka ........

ps. da ne zaboravim, smeta mi sto sto "neko" cuti....... lolwink
sestro slatka, ja to radim na WC solji... 8)
Nema veze lol samo pisiiiii...... isprazni se ...... lol ))
Mene u životu a i inače najviše muči to što su matore devojke još na slobodi. Sve bih ja to pozatvaro...
Em što su matore, em što vole da ljube momke mlade.
Kad bi se taj problem razrešio Srbija bi odmah krenula napred. 8)
samo za Đuru...............................Smile))

Tri metera somota

Tri metera somota
Zar te nije sramota
Sto ti ljubis mladog momka
Matora devojka
Tri metera somota
Zar te nije sramota
Sto ti ljubis mladog momka
Matora devojka

Tri metera i jos tri
Malo suknju podigni
A gacice skidaj dole
Tako baca voleh
Tri metera i jos tri
Malo suknju podigni
A gacice skidaj dole
Tako baca voleh

Tri metera odseca
Curu vata groznica
Vatace je i kolera
Sto nema svalera
Tri metera od srca
Curu vata groznica
Vatace je i kolera
Sto nema svalera

Otkud tebi marice
Svilene rukavice
Kupio mi pandur Đura
Da mu budem cura
Otkud tebi marice
Svilene rukavice
Kupio mi pandur dura
Da mu budem cura

Siroka je avlija
Pa ti vicem marija
A marija na dunavcu
Vozi se u camcu
Siroka je avlija
Pa ti vicem marija
A marija na dunavcu
Vozi se u camcu

Sve devojke matore
Treba da se zatvore
Da ne ljube mlade momke
Matore devojke.
Sve devojke matore
Treba da se zatvore
Da ne ljube mlade momke
Matore devojke.

A i momci matori
Pa su pravi zlotvori
Oni ljube cure mlade
Pa im svasta rade
A i momci matori
Pa su pravi zlotvori
Oni ljube cure mlade
Pa im svasta rade

Smile))
Mene muči to što kasno ležem a rano ustajem... 8)
Neispavan sam.
Nervira me shto kod doktora morash da odesh u 6 ujutru, da bi stigao na red u 12 popodne!
Nervira me shto su prodavnice sa zavesama razbacali shirom grada, umesto da su ih sve skupili na jedno mesto, pa da ne moram da pichim 15 km da ih sve obidjem!
Nervira me shto sam ovog momenta skuzila da u frizideru nema mleka za kafu!
Nervira me....
E sad cu namerno da obuchem charape na male gandzice i tako idem u Gradsku Kucu...
A u K....!
evil
** ISTRESITE SE **
... Ko mora da se olaksa i da se isprazni

sve oću da vas pitam.................. el ovo neka muška tema?..........................Smile))
** ISTRESITE SE **
... Ko mora da se olaksa i da se isprazni

sve oću da vas pitam.................. el ovo neka muška tema?..........................Smile))

Sta se samo muskarci istresaju.....jao kako bih se ja sada
istresla samo da imam na koga lol
Muka mi je od neodgovornih osoba....sutra, sutra i malo
sutra.... 8) Zato bolje odoh malo odmoriti mozak lollol ))
Nervira me shto kod doktora morash da odesh u 6 ujutru, da bi stigao na red u 12 popodne!
Nervira me shto su prodavnice sa zavesama razbacali shirom grada, umesto da su ih sve skupili na jedno mesto, pa da ne moram da pichim 15 km da ih sve obidjem!
Nervira me shto sam ovog momenta skuzila da u frizideru nema mleka za kafu!
Nervira me....
E sad cu namerno da obuchem charape na male gandzice i tako idem u Gradsku Kucu...
A u K....!
evil

Potpuno si u pravu Lale, neka se svi gone u tri lepe p.m. 8)
Mene nervira ovo dete, nikako da naraste. :?
Nerviraju me ljudi sa kojima ne znam na cemu sam. Kad svaki put iznova k'o Bosko Buha moram "jurisati" na njihove bunkere...Oni sto ih svaki put moram oraspoloziti da bismo progovorili koju smislenu recenicu..To su oni ljudi, koji su danas ustali na levu nogu i bas im se ne prica...i bas bi ti nesto rekli, mozda im cak ides na zivce, ni zbog cega, onako iz rekreacije...ljuti na sve sto mrda... Imam jednu prijateljicu sa kojom uvek iznova moram "ici polako", kao po jajima...ne reci nista pogresno, ne saliti se previse opusteno,nemam pojma...generalno - znaci, ne volim ljude sa kojima moram svaki put da "gatam" da bih znala na cemu sam...

Nervira me foliranje, izvestacenost, pa me onda nerviraju soping centri, nerviraju me oni sto sebe smatraju najpametnijim, i sto uvek imaju "pravi savet" za druge, a sa sobom su u konstantnom raskoraku... JAKO me nerviraju nafurani titulasi, koji misle da je fakultet mera za to koliko je covek vredan...a ima ih puno...svugde...

...bolje da stanem...

Ali zato me ON ne nervira...... 8) wink
Naravno kad ima osnovnu školu, nema levu nogu pa mora da ustane na desnu i smeje se ko lud na brašno čim te vidi. Ne čeka čak ni da progovoriš. Ne skreće bez migavca jer nikad nije uspeo da položi vozački ispit a to što izgleda glupo, to je zato što je prirodan i ne pravi se da je normalan. Iz tog razloga i ne ide u šoping centre jer uvek usput izgubi pare...
lollollol
MLogo vas bre, svasta nesto nervira....
a zivot je samo jedan...... :D :D :D
Naravno kad ima osnovnu školu, nema levu nogu pa mora da ustane na desnu i smeje se ko lud na brašno čim te vidi. Ne čeka čak ni da progovoriš. Ne skreće bez migavca jer nikad nije uspeo da položi vozački ispit a to što izgleda glupo, to je zato što je prirodan i ne pravi se da je normalan. Iz tog razloga i ne ide u šoping centre jer uvek usput izgubi pare...
lollollol

lollol E taj je pravi 8) jedinstven 8) pozeljan 8)

Ali samo u masti, nazalost lollol ima li ga nedje taki

wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:06 pm.