Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: Na plazi
Lezis na plazi pored mora nudeci svoje divno telo suncu, mozda ponekom srecnom znatizeljnom napaljenom posmatracu.
Gledam te ....tako si divna i izazovna. Podsvesno osecas da te neko gleda...namerno izazivas pomerajuci se guzama a rukicom sama sebi blago neprimetno diras telo. Rukica se primice niz guze medju nogicama kao da zelis malo skloniti gacice da ti sunce ozraci medjunozje, kao da te nesto zulja.....
Uzbudljiviji prizor ne moze biti....,pogodja u srz pozude. Curim od same zelje, osecam kako sam vlazan i cvrst, kako sam se uzbudio od tvojih pokreta, od tvojih impulsa koje saljes takvom energijom i snagom pozude da sam neverovatno stisnjen u svojoj kozi od navale uzbudjene krvi.
Pravis najfinije erotske pokrete izazvane vulkanskim vatrama iz svoje vrele krvi, rasplamsane iz sredista tvog sladostrasca.
Primetila si me, pozvala k sebi sva srecna i radosna. Kao da smo sami na ovom svetu.....ljubis me, uzivam u tvom posebnom osecajnom ljubljenju...telo mi gori.....svaka moja pora je zeljna i pozudna,celo telo mi je uznemireni vulkan....tvoje vrele usne me izludjuju.....tvoje mekane ruke raspaljuju i uvode u najlepse predorgazmicno stanje koje bih zeleo da vecito traje, sto duze to sladje dok se moze izdrzati, dok erupcija spontano ne naidje.
Znas ti to, osecas me i gospodaris mojim telom mojim vulkanom .....poznajes moju pozudu i igras se njome bas onako kako ja to volim.
Peku me slatko tvoje vrele usne ....gorim.....uzavreo sam ....zelim ih istovremeno na svim mestima....stomak mi se steze..... moj vulkan kao divlji zdrebac uzavrele krvi pulsira ubrzano i narasta, ogromno da koliko ga zelis pomalo se i bojis njegove velicine i krutosti.
Ali zato te jos jace uzbudjuje da ti je mackica silno uznemirena i hrabro navlazena.
Slatke tvoje usne mi ga samo ovlas poljubile, oblizale i malo jezicicem izazvale da jace podrhtava, da ti plese od zahvalnosti.....
Kako volim tvoju igru, a znam da zelis da more sa nama podeli vrhunac, da ga nasa extaza uznemiri da nam bude zahvalno sto je ucesnik u nasoj sreci.....
Kad sam osetio tvoje uzdahe izazvane vatrom tvoje unutarnje buktinje zeljne da oseti ogromni vulkan da se suoci sa opasnoscu njegove nezadrzive penetracije ,a istovremeno tako neodoljivo slatke da se spoje u veliku exploziju sladostrasca......Kad sam te osetio da vise neces moci izdrzati nehotice od velikog uzbudjenja,umesto da spojimo vatre tvoj jezicic je izazvao spontanu erupciju....tako silnu i naglu tako obilnu da sam te polio kao da zelim da ugasim vatre koje su zavladale tvojim bicem.....ali niti sam ja uspeo ugasiti tvoje vatre....tvoja buktinja se jos vise rasplamsala,niti si ti mogla smiriti moj vulkan koji kao da je tek poceo da se drma.....aaaaaahhhhhhh sa zeljom da te zadovolji ludo i neobuzdano i da tvoju hrabru buktinju ispuni, da ga vatreno pokusa progutati....jojjjjjjjjjj........
Poljupci neobuzdano pljuste ruke uznemireno setaju po najosetljivijim delovima tela.....
Vatre u nama jos zesce gore....moj macan velicanstveno gord, ogromno narastao snazan i neobuzdan spreman za strahovito sladak prodor....dok ti ljubim drhtave grudi i strasno sisam prkosne bradavice,osecam blizinu tvoje najdivnije mackice ......bezobrazno mi sedas u krilo tako blizu dodirujes spolja ali oklevas kao da se bojis ili zelis da moj macan preraste u tigrica da ti izazov bude jos veci aaaaahhhhhhhhhh. Da da bas to si htela....aaaaaahhhhhh kad si samo odjednom tako naglo tako zestoko i tako hrabro nasela jojjjjjjjjjjjj kakva je to divota kakva je to slast kakav je taj osecaj zadovoljenja neodoljivih zelja pomalo bolan ali zato jos sladji i strastveniji aaaaaaaaahhhhhhhhhh
Kako je lepo uklizao kako ga je slatko i prisno obujmila,kako ga je strasno uvukla i pocela drhtati oko njega stezuci i pulsirajuci pokusavajuci da grcevima svog nezaustavljivog orgazma u serijama/ti bi samnom zaista dozivljavala serije nebrojene/pobedi iscrpi sve atome njegove snage iscedi do poslednju kap nepresusnih izvora......
Aaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!

Upravo tako kako si pozelela,uzimam te u narucju i nosim u vodu,dok me ti neprestano obasipas poljupcima,polako voda sve vise obuhvata nasa tela .Pokusavam te namestiti na svoj kurac i nasaditi te na njega dok jos uvek imam cvrst oslonac,ali ti mi se migoljis,zelis uzivati bez penetracije da osetis svu zar moje pozude pre nego prodrem u tebe.
Divno je ,,,more ,ja i ti,kakva divna kombinacija...da,ljubis me u vodi,u prirodi gde za tren prestaje sve,osim nase ljubavi.........ljubis me po celom telu,u svakoj svojoj porici osecamo car i zelju i zudnju,da me zelis jako,kao sto i ja tebe silno zelim....osecas pod svojim prstima kako se uzbudjujem,kako vrlo bujno nadolazim....tako zelis da osetis moje sokove,moga uzavrelog sokove.....ali ne,tako brzo,ne....ovog puta zelis da ispitas koliko mogu izdrzati koliko dugo mozes da me uzbudjujes da bujam i da se prepunim a da mi
nedas da se izlijem....aaaaahhhhhh,ja,ti i more u sutonu sunca naseg svi mi zajedno,ljubavi moja...aaaaaaaaahhhhhhhhhhhh !!!!!!!!!!
Dok me ljubis vrelim poljupcima,prosto obasipas moje ludo telo strasnim rukicama vrelim usnama,rukama prelazis po mojoj neznoj sdvilenklasto misicavoj kozi....spustas se do mog stomaka,koji je kao od celika,zategnut....osecas kako od tvojih poljubaca gorimmmmm,da ne mogu da mirujem od jake pozude...da zelim svuda da spustis svoje vrele poljupce,svuda bas svuda........mmmmmmmmmmmm,kako si slatka.......mmmmmmmmm kako sam ti divan,ja i moj uzavreli,moj kurac vulkanske krvi.....mmmmmmmmm.... mojkoji podrhtava pod tvojim rukama u vodi kao ribac kad oseti prostranstvo okeana i miris ribice.....osecam koliko me zelis,ali ovog puta ti zelis malo drugacije da se igras samnom,da otkrijem dosada nepoznate cari ljubavne igre u mirnoj vodi....dok me strasno milujes po nogama svojim rukama i jezikom igras po mom vratu....spustas se u vodu dolazis do centra moje strasti,mog nezasitog kurca samo ga okrznes usnama,pobegnes,ohhhhhhhhhhhh,uzimas dah osecas kako mi to nije bas pravo,zeleo bih da ostanes usnama i jezikom
na glavicu moga kurca .....mmmmmmmmmmmmmmmmm....ali to nije nas moguce, ti se igras sa njim,opet ga liznes i opet se udaljis....hvatas vazduh i iscekujes reakciju....molim te da mi ga ljubis....ali ti kaoi da neces....cujes moje uzdahe i molbu...hhmmmm plucima uzimas duboko vazduh ...resis da mi udovoljis,ali pre toga zatrazis da se puzim po vodi da mi telo bude unutra a da kurac viri napolju da ga mozes lizati i pusiti.... guzom se pomeram sa namerom da idem njime ka tvojim usnama koje se povlace a ja plivam ka njima,on vapi za tobom a ti podotvorenih usana i isplazenog jezika mamis da ti prilazi dok se ti povlacis...izazivas ga ludo i neodoljivo
Plivamo dok nam voda miluje tela,u nama vatre plamte, ljubavi moja,unutrasnjost bukti strascu i iscekivanjem da se spojimo,da zajednicki osetimo svu strast i moc ljubavi i erotike....nisi mu mogla vise odoleti krenes usnama ka tom uzavrelom kurcu....ljubis ga,lizes ga,sisas ga....sve zesce mi ga ljubis...igras se jezikom sa mojim vulkanom,koji
vise nemoze izdrzati od prevelike zelje i koji eruptira u tvojim slatkim usnama....izliva se i oslobadja neobuzdano nagomilanu spermu...lije zivotnu tecnost i zasladjuje tvoje usne jezicicf i grlo koje zedno pije nektar sladostrasca.....osecas kako ludo svrsavam...znas da mi je lepo,prelepo ....osecas da sam u extazi....stenjem od strasti...moj orgazam cini da i ti sve vise goris... sve vise i vise postajes uzbudjenija....zato me polako mazno milujes dok odahnem.....ali ne,nezelis da se smirim zelis da ostanem jak dole,jer zelis da ti prodrem,da te zadovoljim.... ludo i nezajezljivo da udjem razorno u tvojoj pickici slatkoj i to u moru.
Podizes me da plivam na vodi dok me ona golica po guzi,tebe takodje....dok me ljubis ,dok nam usne gore u strasnom poljupcu,a moje ruke sada pocinju igru po tvom telu....sad ja osecam kako goris,kako me zelis kako zudis zamnom....tela su nam isprepletana,a more cuti,uziva dok slusa nase zvuke ljubavi,nase uzdahe srece i strasti...ohhhhhhhhhh
zelis da me osetis zelis da budem u tebi u tvojoj pickici vreloj neznoj tako jak i snazan,tako potentan ogromnog mi kurca ...osecas pod rukama kako sam opet uzbudjen od tvoje uzavrelosti,jer koza ti gori,grudi drhte bradavice su se prkosno podigle i nestrpljivo cekaju moje poljupce
....Dok ti ljubim i sisam sike,sedas mi u krilo,ali ne dam ti jos da mi sednes na njega,hocu da ga mazis jos malo dok palim vatre u tebi....dok se igram sa tvojim grudima,dok te milujem....a ti pozudno podrhtavas od zelje...pickica ti curi od vlage i zudi za njim a pomalo joj i morska voda ulazi ....osecas kako mi se ukrutio,kako je spreman da udje jako i ludo....sada smireno iscekujem tvoju pickicu da je osetim....nju koju toliko zelim i
volim.....ahhhhhhhhhhhhhhh,sve smo zesci.... gorimo,drhtimo...neodoljivo je....i.... daaaaaaaaaaaaaa..... odjednom se podizes i sedas na kurac ahhhhhhhhhhaaaaahhhhhh....prodirem u tebe,u tvojoj pickici...prodiremm dok lerbdimo u vodi sela si do kraja nadenula se i jezdis jasuci na njemu...potpuno se spajamo .......ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.....Dok more kupa i zapljuskuje nasa tela kurac se kupa u pickici a ja i ti se ljubimo i uzivamo zajednicki spojeni plivajuci u moru.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:15 am.