Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

zasto toliko ima lepih momaka i devojaka i opet sami. izlaze odvojeno u grupama i nemogu da nadju stabilnu vezu.sta vi mislite
u cemu je problem.
Problem je u tome sto se svi foliraju da nisu foliranti. I muskarci i zene igraju neke macho osobe.
Pri tom lezu u krevet, cim im zasvrbi, da bi ispali emancipovanim.
Posle toga se foliraju da to i nije bilo to i ulaze u novi seks.
Sto vise partnera, tim bolje. Izgovora uvek ima. Nije onaj pravi...

To polako dovodi do potpune erozije drustva i na kraju prosecan tinejdzer od 16 godina ne ulazi ni u privremenu vezu ako nema seksa prve noci.

Naravno sve ovo veze nema sa dnevnopolitickim desavanjima od 1989, pa naovamo...
Mislim da je ovo doba otudjenosti i da je moderna tehnologija ucinila svoje...Ljudi se druze po malim grupama,komuniciraju pomocu mobilnih tel,faxa,interneta,...doslo je do opsteg poremecaja vrednosti u drustvu.Nista vise nije "sramota".To sto je nekad bilo na ceni sada nije..i slicno. Postali smo nekako sebicni i ne tolerantni,necemo da se zrtvujemo ni zbog cega ni zbog koga,trazimo neke nerealne stvari....
U gradu i po kaficima mozete videti same devojke i same muskarce za stolom i sve se zavrsi samo na gledanju...Nemaju muskarci(cast izuzetcima)petlju da pridju,plaseci se odbijanja...a devojke imaju neki gard "nisi dovoljno dobar" i nista od upoznavanja.

Nazalost surova realnost danasnjice!
...a devojke imaju neki gard "nisi dovoljno dobar" i nista od upoznavanja.

Nazalost surova realnost danasnjice!

Nije u svim modernim drzavama tako, kod nas je to fobicno...
Mozda je pocelo negde pri kraju 80 ih kada su devojke pocele izmevati mladice koji su ih pitali da li su za ples...
Ubrzo je prestalo i pustanje ``sporih`` numera po diskacima...

A nas su cak u osnovnoj ucili, kako se prilazi devojci i kako se pita za ples. Ucili nas o seksologiji i ucili nas o domacinstvu i bracnom zivotu....
Cemu uce danasnju omladinu?
To ti se samo čini.Svi momci i devojke pre ili kasnije uđu u neku ozbiljnu vezu,e sad koliko ozbiljnih veza propadne, ja mislim svaka deseta? ili grešim.
Sve se više radi i sve je manje vremena za ljubav.
Svi negde žure i svi nešto jure, to izaziva nervozu i napetost, što vremenom dovodi do zamora materijala, a posledica svega toga je da ljudi (računajući i žene) sve teže trajnije podnose bilo koga u svojoj blizini, netrpeljivi su i netolerantni. Kad se na sve to dodaju i seksualne slobode koje su skoro potpuno neograničene (što po meni nije dobro), dolazimo do jedne skoro beznadežne situacije za ljudski rod, posmatrano u celini. 8)

Dobro ti nama došla Savetnice. Smile
Ja sam ti već odavno mimo sveta tako da ovo što je gore napisano
Kajlu ne dotiče puno. wink
Mozda su oni i lepi, ali su ochigledno glupi chim nisu sposobni da si nadju srodnu dushu... 8)
Naravno da ne mogu. Naročito žene. To je zato što se stabilna veza ne nalazi već se stvara. To mnoge žene teško shvataju. Pogledaj samo profile, pola žena na ovom sajtu je napisalo "tražim ozbiljnu vezu". Ču, tražim. Te stvari zavise od toga koliko ste vas dvoje jedno za drugo a ne od toga šta ti tražiš. Nema muškarca koji neće pobeći kad čuje tako nešto na prvom koraku...
Da bi STVORIO stabilu vezu moras prethodno da NADJES s kim ces da je stvaras....... lol
O tek tada vidis da si se zajebunio......... lollol
Potrebno je pristupati bez predrasuda, bez unapred smisljenog cilja, spontano i iskreno. Nikako se ne obazirati ma to sta ce drugi reci....
Ali izgleda da vecina zeli prikazati kao da je slobodna javno, a opet kresne se tajno.
O tek tada vidis da si se zajebunio......... lollol

Ako unapred "znas" da ces "da si se zajebunio"...... postanes razlog za ovu temu. lollol

Ali izgleda da vecina zeli prikazati kao da je slobodna javno, a opet kresne se tajno.

Zasto je to problem?
Verovatno da kaze da nije bila ili bio u vezi i da je slobodna za eventualno novogi kao da je to bitno...
Ali kao da zivimo u malom selu, palanci, gde se o svakome sve zna,da se treba prodavati moral,jer sex je i dalje greh, a to sto je potreba i sasvim normalna pojava, to je manje bitno.
Ko katolicki popovi. Po kanonima zive u celibatu, a tajno se pederisu i podofilisu, kao niko ne zna,a svi znaju jedan o drugome sve.
Otkud sad popovi u temi o solistima? lollollol

Rek'o bih da ovo ne bi trebalo da je tema o seksu, vec o zivotnim radostima pre i posle poskakivanja po ..... pogodnoj podlozi. lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:14 am.