Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Šta čovek da radi kad mu sopstvena žena dosadi u krevetu. Mislim, proba ovo, proba ono, trt, mrt i na kraju shvati da je definitivno dosadila. Da li da izgara u vernosti po svaku cenu ili da zadovolji svoje potrebe sa drugom ženom pazeći da njegova ne sazna? (dozvoljeni su i ozbiljni odgovori)
Tako obicno biva kada se covek mlad ozeni. E, da ti je ova pamet, a one godine...gde bi ti bio kraj. Sad cuti, trpi i budi veran kako Bog zapoveda... lollollol
...jer ako te uhvati, zna ti se porcija... 8)
I vec dosadilo. Bas ste bre neki namcori od ljudi da Vi Bog sacuva...

roll :D
Šta čovek da radi kad mu sopstvena žena dosadi u krevetu. Mislim, proba ovo, proba ono, trt, mrt i na kraju shvati da je definitivno dosadila. Da li da izgara u vernosti po svaku cenu ili da zadovolji svoje potrebe sa drugom ženom pazeći da njegova ne sazna? (dozvoljeni su i ozbiljni odgovori)

Sasvim normalna i uobicajna situacija poslije "duzeg" vremena u braku.
Ali kada sopstvena zena dosadi covjeku u krevetu,covjek mora biti siguran da je i on njoj dosadio, pa ako je ta zena vrijedna "INTELEKTUALNOG" postovanja,znaci otvorena je za svaku vrstu razgovora, pa cak i onu koja ukljucuje PRIJEDLOG.

S obzirom da svaka zena u sebi nosi BI-seksulnost(neka prije a neka poslije je spozna,ali je sigurno otkrije),PRIJEDLOG se mora bazirati na obogacivanju seksualnog zivota u braku,uvodzenjem jos jedne zene,koju ce ona izabrati.

To je najvredniji TROKUT,koji poznaje hedonizam a iskljucuje egoizam.
A sad BrodU ozbiljno da te pitujem...

Ne mogu neke stvari da shvatim. Zasto pozuda za drugom zenom, ako imas kod svoje ama bas sve..ili mozda nemas? Ne kapiram u cemu ili kome je problem? U zeni ili u tebi..? wink
Ja mislim da je vreme da promenis branik na autu!

lol
Pokusaj da promenis krevet......mozda vodeni... lollol ))
ma prijavi se na onu emisiju "Mijenjam ženu" mozda dobijes i sta novije uz doplatu mrgreen

Ne mogu neke stvari da shvatim. Zasto pozuda za drugom zenom, ako imas kod svoje ama bas sve..ili mozda nemas? Ne kapiram u cemu ili kome je problem? U zeni ili u tebi..? Wink

Vidish da mu je sve postalo monotono sa svoje zenche Danijelche........... lolwink
A sad BrodU ozbiljno da te pitujem...

Ne mogu neke stvari da shvatim. Zasto pozuda za drugom zenom, ako imas kod svoje ama bas sve..ili mozda nemas? Ne kapiram u cemu ili kome je problem? U zeni ili u tebi..? wink

U meni naravno. wink
Koliko god žena imala "sve" meni dosadi pre ili kasnije. Nije ovo pitanje baš 100% autobiografsko mada ima veze i samnom. Svaka žena je za mene novo otkriće i ta igra mi nikada ne dosadi. Valjda sam nezreo...
lollollol
Kada sam se ozenio otac mi je rekao:

"Pazi, zena je skupa, al' zato dugo traje."

Glupo je da bacas ono sto je skupo. Nemoj da menjas zenu, promeni krevet. lollollol
Biti ljubavnica ozenjenom coveku, a da zena to ne primeti !!!

Zavirite malo u sebe, iskreno..
koliko puta vam se desilo da biste sve dale da je tu, ili bar da ga nazovete-ako nista drugo, a ono-nema nista od toga-imas zabranu..
Znas kao da on ne voli svoju zenu, jer ti je rekao da je odavno ne voli i a retko imaju seks-skoro nikako-i sve ti to godi-voli tebe..
ali, ne mozes da ne pomislis-da li je mozda sinoc ipak obavio svoju bracnu duznost..nije ti svejadno, zar ne?
Bez obzira sto si sigurna u njegovu ljubav.
Pogotovo ako pomene decu, ili nedaj boze zenu u pozitivnom kontekstu-dize ti se kosa na glavi, iako sama sebe ubedjujes da je to normalno i nesto logicno sto moras iskulirati.
Opet ti nije svejedno.
Da ne pricam o letovanju, zimovanju, novoj godini.
Setas sa drugaricom, leto- cekas njegov poziv, jer ne smes da ga zoves-zena je prisutna 24h. telefon ispod suncobrana-on u vodi. dakle-cekati da on ode po sladoled deci, da bi ti poslao poruku..

Imas jos mnogo stvari..
A najgore od svega-nemas osecaj pripadnosti, cak ponekad odbacenosti. Opet kazem, bez obzira sto je eventualno njegova ljubav okrenuta tebi, ili mozda samo strast.

Ovo nije upuceno nikom ovde licno, nemamo pravo soliti pamet-vec samo iznosim svoje misljenje.

Ovo je ozbiljan odgovor...... 8) wink
Dosadi to vremenom druže...
Ako ne budeš povremeno menjao može i život da ti dosadi. 8)
Pametne žene to znaju pa se i ne bune, puno. wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:05 pm.