Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

...da bas niko ne reaguje ovde na nasem druzenju.
Cela svetska javnost bruji o hapsenju Karadzica.
Bruka, izdaja...? Dajte ljudi malo komentara, ako znate za Boga i Srbiju...
Bilo je vreme...

Vest politicki potez i poruka celom svetu!
Iako kasnimo 20 god, nase mesto jeste uz bivse republike SFRJ, u EU!
dosta je vise karadzica ...mladica....hocemo li vise izaci iz tih prica...
rata ...heroja...i ostalih jataka...
dosta vise hocu da zivim...da putujem sa decom...
hoce li se ikad ta prica zavrsiti...vec je proslo 13 godina...
DOSTA....
Bilo je krajnje vreme, naravno. A kako mi je komičan izgledao Karadžić sa onom bradetinom i kosurinom, kao da je iz Indije došao.

Ko zna, možda je on naslednik Indijskih duhovnika Sai Babe i sličnih... heheeheh :D :D :D :D
VERUJEM U NEBSKU PRAVDU ,NADASVE PRAVEDNU A U NJOJ OSUDA JE VECNA!!!
VERUJEM U NEBSKU PRAVDU ,NADASVE PRAVEDNU A U NJOJ OSUDA JE VECNA!!!

8) wink
Žao mi nekako Radovana. Sve mislim da njega gone isključivo po političkoj liniji i nikako ne verujem da on ima nekakve veze sa zločinima ali šta ja znam. Suđenje će pokazati. Mnogo bi više voleo da su uhapsili Mladića jer je sasvim izvesno da je čovek naredio i odobrio masovne zločine.
Sa druge strane, ova država je odavno pristala na saradnju sa tribunalom u Hagu pa ne vidim zašto je onda čudno kad po tome postupe. Pa ni tamo niko nije glup da mi stalno ponavljamo kako smo za saradnju a te ljude koje oni traže krijemo u sred Beograda...
To sto su uhapsili Karadzica samo govori koliko smo mi Srbi spremni da se ponizavamo za svaku saku dolara. To sto nam pricaju bajke kako cemo mi u Evropu ako sve optuzene izrucimo, pa to je vise nego smesno. Kada sve isporucimo onda ce biti " znate to Kosovo morate odmah da priznate" a posle sledi "i tu Vojvodinu odmah da date". Ako ste mislili da ce vam Evropa dati vece plate, da ce te vise putovati, pa tu gresite, prvo cemo svi morati da se naviknemo da radimo po 10-12 sati dnevno i da zaboravimo na razne pauze za kafice, odmore, razna kasnjenja na posao i odlaske pre kraja radnog vremena. Onaj ko vec sada radi po 10-12 sati dnevno a ostaje i duze na poslu ako to treba on je vec u Evropi i po primanjima tako da mu ta Evropa nista vise ne moze ni ponuditi.
Uglavnom, sramota za Srbiju i za sve nas u njoj...
Gordan
To sto su uhapsili Karadzica samo govori koliko smo mi Srbi spremni da se ponizavamo za svaku saku dolara. To sto nam pricaju bajke kako cemo mi u Evropu ako sve optuzene izrucimo, pa to je vise nego smesno. Kada sve isporucimo onda ce biti " znate to Kosovo morate odmah da priznate" a posle sledi "i tu Vojvodinu odmah da date". Ako ste mislili da ce vam Evropa dati vece plate, da ce te vise putovati, pa tu gresite, prvo cemo svi morati da se naviknemo da radimo po 10-12 sati dnevno i da zaboravimo na razne pauze za kafice, odmore, razna kasnjenja na posao i odlaske pre kraja radnog vremena. Onaj ko vec sada radi po 10-12 sati dnevno a ostaje i duze na poslu ako to treba on je vec u Evropi i po primanjima tako da mu ta Evropa nista vise ne moze ni ponuditi.
Uglavnom, sramota za Srbiju i za sve nas u njoj...
Gordan

Mozda bih moga nesto da dodam, ali i nemoram........

Taj "sud" u Hagu nema veze ni sa sudom ni sa pravdom........
Koja bre pravda?
Interesi da gospodare svetom
Bilo ko ima muda da ima svoje dostojanstvo, taj je ponima za Hag
Covek je HEROJ
Svaka mu cast!!!!
A ovo u Srbiji na vlasti... ma ajde
Ali glasali ste ih
Pa taj DAcic, jeboga.....
Ne vredi pricati
Divim se Karadzicu
Žao mi nekako Radovana. Sve mislim da njega gone isključivo po političkoj liniji i nikako ne verujem da on ima nekakve veze sa zločinima ali šta ja znam. Suđenje će pokazati. Mnogo bi više voleo da su uhapsili Mladića jer je sasvim izvesno da je čovek naredio i odobrio masovne zločine.
Sa druge strane, ova država je odavno pristala na saradnju sa tribunalom u Hagu pa ne vidim zašto je onda čudno kad po tome postupe. Pa ni tamo niko nije glup da mi stalno ponavljamo kako smo za saradnju a te ljude koje oni traže krijemo u sred Beograda...

Sta pricas bre
Smetao ti moj kurac
a sad ti smeta svako ko je SRBIN pravi
Koja bre saradnja
A srpske zrtve u Bosni
Ko je prvi poceo i ubio popa pravoslavnog
Ti bi da svi srbi prime Islam
I prodavani zivi Srbi za organe u Albaniji
Ko su bre da oni traze
Oni su samo sila a nikako pravda
Sta mogu kad su vecina kao tebe i glasali za izdajnike
Bilo je krajnje vreme, naravno. A kako mi je komičan izgledao Karadžić sa onom bradetinom i kosurinom, kao da je iz Indije došao.

Ko zna, možda je on naslednik Indijskih duhovnika Sai Babe i sličnih... heheeheh :D :D :D :D

Pedercino jedna
On je Heroj
Ti ces se podsmevati njemu
Ko si bre ti?
Da li ce se igde naci neki musliman ili hrvat ili albanac da prica kao ti ?
To samo vi gore u uzoj Srbiji znata da budete tako pametni
Pa naravno, jer zelite da budete PASALUK
Pa neka vam je i bicete kako mislite i radite
Sta mogu
I tako nisam tamo, a vi niste SRBI
dosta je vise karadzica ...mladica....hocemo li vise izaci iz tih prica...
rata ...heroja...i ostalih jataka...
dosta vise hocu da zivim...da putujem sa decom...
hoce li se ikad ta prica zavrsiti...vec je proslo 13 godina...
DOSTA....

Nece nece, samo ti mastaj o tome
Nije to u pitanju
To su price za decu
I naravno
Kad ste 100% istomisljenici
Da covek ne veruje
Ja ovde nama sta da trazim
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:25 pm.