Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

interesujeme zasto su vecina jako bogatih ljudi tako perverzna ili bi ili cist homoseksualac ili grupnjak ili vise zena ili neke teske perverzije to necu ni da spominjem tako bolesno . ama bas nista normalno.taman mislis normalan kad ono perverznjak. zasto
Ne razlikuju se ti ljudi po svojim osobinama od drugih. Oni samo imaju malo vise mogucnosti i mnogo manje privatnosti.......
Perverzija ne zavisi od bogatstva. Vise ce biti, da bogati mogu sebi vise da priuste, a ostali moraju delimicno da skrivaju svoje seksualne zelje da bi (nasle) bile prihvacene od partnera.

Perverzija je ona seksualna delatnost koja je neprihvatljiva od vecine drustva.
A na bezbroj foruma i na hiljade tema smo zakljucili da ukoliko je seksualni cin prihvacen od svih ucesnika, to ne smatramo perverzijom.

Iz toga sledi da dva razloga vode zakljuccima o perverziji:
1. (uglavnom musko) nema dovoljno seksa jer ne moze doci do partnera, te mastanja u trenucima seksualne uzbudjenosti se otegnu kontroli i mozak proucava na hiljade varijacija seksualnog zadovoljenja (perverzije na netu su zapravo posledica toga).
2. (uglavnom zensko) je seksualno (samo) vaspitana u konzervativnom duhu, svodeci prihvatljivu seksualnu aktivnost na odnos sa jednim muskarcem u zivotu i misionarku pozu (malo sam banalizovao). Zbog toga na pr. spominjanje svrsavanja na njene grudi pokrece na desetine simptoma od prevrtanja stomaka do glasnog fuuuuuuuuuuuuuuuuuj....

wink
interesujeme zasto su vecina jako bogatih ljudi tako perverzna ili bi ili cist homoseksualac ili grupnjak ili vise zena ili neke teske perverzije to necu ni da spominjem tako bolesno . ama bas nista normalno.taman mislis normalan kad ono perverznjak. zasto

Savjetnice
mislim da si totalno u krivu...
materijalno stanje pojedinca nema nikakve veze sa njegovom seksualnom orjentacijom...

to su čiste zablude i stereotipi koji vladaju o ljudima koji su uspjeli napraviti nešto više u svom životu...
znam na stotine jako situiranih osoba koji su sasvim prirodni i
normalni, ne pripadaju niti jednoj marginalnoj skupini ljudi koje si ti navela.....

a naravno da svugdje ima izuzetaka....
kao što kaže narodna poslovica "u svakom žitu ima kukolja"
nisam mislila u tom kontekstu kurva duvnjak vidi se da si perverzan i dosado oladi
e neka si mu rekla.................. perverzan je do iznemoglosti.................... ma užas.................... ma užas, bre.........................Smile))
e neka si mu rekla.................. perverzan je do iznemoglosti.................... ma užas.................... ma užas, bre.........................Smile))

e nek si mi i ti rekla........ lollollol
i nemo tako da mi se smeškaš s tu sliku, el mož svašta da te snađe, pREverznjaku edan..................................Smile))
i nemo tako da mi se smeškaš s tu sliku, el mož svašta da te snađe, pREverznjaku edan..................................Smile))

Nije bilo namjerno, trenutak slabosti i vidiš šta se desi....... lollollol

Da bi shvatila, moraš da se obogatiš. Zato ja preporučujem siromaštvo. Ono sasvim sigurno snaži moral i zdrav duh...

Ja sam mislio da si ti savetnik zato da bi nas savetovla a ne da tražiš savete...
Verovatno im je dosadno. Kupili su sve shto se novcem moze kupiti. Isprobali vecinu stvari, i sada bi probali neshto novo...
A moz' li meni neko da objasni sta se danas smatra perverznim? Kako stvari stoje najperverzniji je seks sa sopstvenom zenom u sopstvenom krevetu...... lollollol
Mazohista: Muci me, molim te!

Sadista: Necu !

Zamisli njih dvoje u krevetu 8) Cista perverzija... lolwink

ima li ista perverznije od monogamije???

imas jednu jedinu zenu sa kojom dijelis dobro i zlo i dodjes nju da j...s??!

strasno!!! roll
Perverzija ne zavisi od bogatstva. Vise ce biti, da bogati mogu sebi vise da priuste, a ostali moraju delimicno da skrivaju svoje seksualne zelje da bi (nasle) bile prihvacene od partnera.

Perverzija je ona seksualna delatnost koja je neprihvatljiva od vecine drustva.
A na bezbroj foruma i na hiljade tema smo zakljucili da ukoliko je seksualni cin prihvacen od svih ucesnika, to ne smatramo perverzijom.

Iz toga sledi da dva razloga vode zakljuccima o perverziji:
1. (uglavnom musko) nema dovoljno seksa jer ne moze doci do partnera, te mastanja u trenucima seksualne uzbudjenosti se otegnu kontroli i mozak proucava na hiljade varijacija seksualnog zadovoljenja (perverzije na netu su zapravo posledica toga).
2. (uglavnom zensko) je seksualno (samo) vaspitana u konzervativnom duhu, svodeci prihvatljivu seksualnu aktivnost na odnos sa jednim muskarcem u zivotu i misionarku pozu (malo sam banalizovao). Zbog toga na pr. spominjanje svrsavanja na njene grudi pokrece na desetine simptoma od prevrtanja stomaka do glasnog fuuuuuuuuuuuuuuuuuj....

wink

da,i ja mislim isto,naročito bogati muškarci ne mogu doći do partnera pa nemaju dovoljno sexa....
PHAHAHAHA
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:37 pm.