Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

da vikende i ostale dane koje ste provodili sa drustvom zelite da provedete sami .Mislim na duze vreme par meseci ne ono samo jedan vikend ee preskoci pa opet nocni zivot.I onda kazes nije me bilo dugo sada se kajem,mnogo toga se izdesavalo prilikom moga odsustva...
Naravno, samo kod mene drugacije izgleda izolacija u moj "karantin". Nisam samotnjak po prirodi, ali, ponekad moram da se izolujem...Licnu slobodu sam pocela da cenim vise nego ista...I obicno se ne kajem sto me nije bilo...A i to kod mene traje krace od par meseci...
... kod mene mnogo duzze od par meseci .... obozzavam da budem sama.

"Samo ako išta znam,onda znam da budem sam...
Tu sam isti na mog ujaka...
Lula i kabanica... Britva i brojanica...
Prijatelja ko u kurjaka..."

djole
..nesto razmisljam i nisam za ljude...sve mi bolje ovako...usput dobro vece kolezinice iz elektrodistribucije
Ponekad pozelim da odem negde daleko odavde, na neko pusto ostrvo gde nema ljudi.. Ali ne bih mogla dugo izdrzati bez mojih prijatelja.. Osim ako ne bih otisla sa nekim.. Smile)))
Nije lud Lane Gutović zato što je otišao daleko od civilizacije, bavio se lovom i ribolovom i cepao drva i tako dve godine. Tako ću i ja, kad može on mogu i ja i duže ću izdržati od njega. Sve mi se smučilo.
E U PRAVU SI...DA NAM NIJE MUKA - NE BI NI LAJALI OVDE P.S. MADA SE STRUCNO KAZE:BLEJATI (posledice boravka na jednom forumu gde psihijatrijske musterije vode kolo)
"usput dobro vece kolezinice iz elektrodistribucije"-opa nisam znao da ima jos nekoga ko petlja sa strujicom-dobrovece kolege...
Ponekad bi i ja voleo da budem izolovan i sam ali mi to ne ide nesto me uvek poremeti,ali cesto putujem tako da lako pobegnem od svakodnevnice...
Da, ima nas još koji se petljamo sa strujicom... Wink
A iz koje ste vi to elektrodistribucije? Smile

Volim da se osamim relativno često ali u kraćim vremenskim intervalima. Tada se posvetim samo sebi i nekim ličnim interesovanjima, uživam, blejim (ali korisno blejim)...
mi smo povratnici,a sad smo na agregatima vise....
nego @alex82 koje ti je nama poznato ime iliti pseudonim ako smo kolege....(nemoj strujicu&mene ljubim Te)
p.s. jbt sta ga je pametnih ljudi preslo bez nadoknade....Smile)
Hmmm, češ-češ... Moram priznati da nisam baš shvatio, no nema ni veze, da ne skrećemo sa teme... Smile
Nije lud Lane Gutović zato što je otišao daleko od civilizacije, bavio se lovom i ribolovom i cepao drva i tako dve godine. Tako ću i ja, kad može on mogu i ja i duže ću izdržati od njega. Sve mi se smučilo.
Nisam cula za ovo ali znam da je Lane privatno veoma cutljiva i povucena osoba, pa ako nisi takav mozda se dzabe nadas.
Mislim da je bolja varijanta izolovati se svaki dan po par sati. Zelja za duzom izolacijom je po mom misljenju posledica depresije.
E a meni dodje ponekad da odem na mesec dva u prirodu..ponesem kamp opremu i jednu puskicu i da me boli uvo za sve...
a 99.9% drustva kaze da je to glupost i da nisam normalan Smile

meni je to bas OK..!!!!!!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:36 am.