Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Imali neko nesto da kaze na sve ovo???
Bar Cak, on je Amer onaj sirovi Amer koji misli da je sila i siledzistvo sve,a ne zna da mac ima dve ostrice,kao i da ko se maca lati......pa zajebo se, bas je u teskoj zabludi-prolupao nacisto. Prica nebuloze, ali nista cudno za Amera, hahahahaha lollollol
Bar Cak, on je Amer onaj sirovi Amer koji misli da je sila i siledzistvo sve,a ne zna da mac ima dve ostrice,kao i da ko se maca lati......pa zajebo se, bas je u teskoj zabludi-prolupao nacisto. Prica nebuloze, ali nista cudno za Amera, hahahahaha lollollol

Siledzije belosvetske. ubice americke, koji su istrebili Indijance, prigrlile sve fasiste sveta, podrzavaju sve reakcionerno, bombarduju koga pozele, a jos im nasi pametnjakovici daju za pravo.

" Kome zakon lezi u topuzu, tragovi mu smrde necovjestvom"
Da l' se jos iko ovd seca Njegosa?

Ali ima Boga, on je mocniji i od njih.
Nemam sta da dodam. Mozda ima Cak nesto da doda lollollol
Bar Cak, on je Srbin onaj sirovi Srbin koji misli da je sila i siledzistvo sve,a ne zna da mac ima dve ostrice,kao i da ko se maca lati......pa zajebo se, bas je u teskoj zabludi-prolupao nacisto. Prica nebuloze, ali nista cudno za Srbina, hahahahaha
Teritorija ex Juge do 1995.

Bar Cak, on je Amer onaj sirovi Amer koji misli da je sila i siledzistvo sve,a ne zna da mac ima dve ostrice,kao i da ko se maca lati......pa zajebo se, bas je u teskoj zabludi-prolupao nacisto. Prica nebuloze, ali nista cudno za Amera, hahahahaha
Teritorija ex Juge od 1995.

Uvek sam tvrdio da Milosevica politika ima mnogo citaj MNOGOO slicnosti sa americkom politikom.
Nacini reagovanja na dogadjaje, pa cak i na kritike su jezivo slicni.

Uzged upravo sam procitao jedan stari roman iz 1908. (Americki Cezar), gde se opisuje obaranje republike i uspostavljanje carevine u USA, manipulisuci narodne mase. Postupci su jezivo slicni usponu Milosevica i njegovog sistema. Sila je sila i siledzije ne zele slusati zdrav razum.

A uvek, i uvek samo jaci pas .ebe. Ostali psi mogu samo da gledaju ili da i oni budu .ebani.

Posto je ovaj post moje misljenje a ne uvreda, nema potrebe za napadima. Svako vredjanje cu tumaciti kao napad primitivizma.
Nema vredjanja
Ali mozda bi teritorija bila jos manja, verovatno ne bi bilo Republike Srpske ni nasih u Metohiji.
Ne bih o Milosevicevoj politici. Ni ja se nisam slagao sa njegovom arogantnoscu i nacinu kako je vodio politiku.
Ali to ne znaci da su Srbi trebali da prihvate da zive u Islamskoj drzavi, jenostavno nisu mogli sedeti skrstenih ruku, bez obzira.....
Ne moras sad ni ti da odmah napadas.
Kazem svoje misljenje i kako ja shvatam stvari.
Sta je sad, tu je, mora se gledati napred a ne nazad.
Danas znamo da urusavanje komunizma, uopste bilo kog sistema donosi anarhiju i tada izlaze duhovi iz boce.

Jedna radikalizacija povlaci druge. Mozda se rat i nije moglo izbeci.
Najtuznije je ipak da, kad tad cemo se sa svima sresti u jednoj novoj, vecoj imperiji.

Zvali to EU ili nesto vece, organizujuci se cisto ekonomski ili kao protivteza rastucem islamskom fundamentalizmu, geografkopoliticki mi svakako pripadamo zapadnom a ne istocnom svetu (zajedno sa Rusijom).

Globalizacija je proces. I industrijalizaciju su pokusali neki zaustaviti ali procesi se ne mogu zaustaviti. Jedino resenje je ukrotiti i iskoristiti procese. Suprostavljanje je ravno samounistenju (smanjivanju sansi nase dece).
Sta je sad, tu je, mora se gledati napred a ne nazad.
Danas znamo da urusavanje komunizma, uopste bilo kog sistema donosi anarhiju i tada izlaze duhovi iz boce.

Jedna radikalizacija povlaci druge. Mozda se rat i nije moglo izbeci.
Najtuznije je ipak da, kad tad cemo se sa svima sresti u jednoj novoj, vecoj imperiji.

Zvali to EU ili nesto vece, organizujuci se cisto ekonomski ili kao protivteza rastucem islamskom fundamentalizmu, geografkopoliticki mi svakako pripadamo zapadnom a ne istocnom svetu (zajedno sa Rusijom).

Globalizacija je proces. I industrijalizaciju su pokusali neki zaustaviti ali procesi se ne mogu zaustaviti. Jedino resenje je ukrotiti i iskoristiti procese. Suprostavljanje je ravno samounistenju (smanjivanju sansi nase dece).

Ta globalizacija ce i unistiti ovu planetu. Ozon, topljenje leda,sve vise uragana,zemljotresa jos samo vulkani da prorade.....
Zasto sve to :?: :?: :?: :?: :?:
Samo zato sto jedan (citaj Amer, prim. aut.) zeli da upravlja svim i da ima sve. Zato sad traze alternativno mesto gde ce moci da odu kada zemlju uniste. No, srecom, bar po mom misljenju, to se nece desiti jos dostaaa dugo.
Bar Cak, on je Srbin onaj sirovi Srbin koji misli da je sila i siledzistvo sve,a ne zna da mac ima dve ostrice,kao i da ko se maca lati......pa zajebo se, bas je u teskoj zabludi-prolupao nacisto. Prica nebuloze, ali nista cudno za Srbina, hahahahaha
Teritorija ex Juge do 1995.

Bar Cak, on je Amer onaj sirovi Amer koji misli da je sila i siledzistvo sve,a ne zna da mac ima dve ostrice,kao i da ko se maca lati......pa zajebo se, bas je u teskoj zabludi-prolupao nacisto. Prica nebuloze, ali nista cudno za Amera, hahahahaha
Teritorija ex Juge od 1995.

Uvek sam tvrdio da Milosevica politika ima mnogo citaj MNOGOO slicnosti sa americkom politikom.
Nacini reagovanja na dogadjaje, pa cak i na kritike su jezivo slicni.

Uzged upravo sam procitao jedan stari roman iz 1908. (Americki Cezar), gde se opisuje obaranje republike i uspostavljanje carevine u USA, manipulisuci narodne mase. Postupci su jezivo slicni usponu Milosevica i njegovog sistema. Sila je sila i siledzije ne zele slusati zdrav razum.

A uvek, i uvek samo jaci pas .ebe. Ostali psi mogu samo da gledaju ili da i oni budu .ebani.

Posto je ovaj post moje misljenje a ne uvreda, nema potrebe za napadima. Svako vredjanje cu tumaciti kao napad primitivizma.

Teorija povampirenog Milosevica, samo sto ce ga ovaj usiti po godinama vlasti. Silne donacije krediti i ???????
Nista :!: Sve gore i gore, da ne nabrajam sve zivotne uslove. To treba menjati, pa za god. dana ako drugi ne valjaju opet menjati. Ovi se ususkali u foteljama i ne pada im napamet da mogu da letnu iz njih zato i rade sta hoce i kako hoce.
Nisam SRS, nikad nisam bio njihov clan, a ni simpatizer, ali zasto ne pruziti narodnjacima i njima god. dana, kada smo pod jednim Slobom izgubili toliko god. + 8 god. sad, sta je jos jedna, a treba nesto pokusati i probati. Da bude bolje, jednostavno treba menjati svaki cas dok se ne iskristalisu pravi ljudi pa, ako ne valjaju opet nek dodju drugi tj. isti, samo sto ce tada vise voditi racuna sta rade, jer ce znati da mogu cas da letnu ako ne rade kako treba.
Koliko novom Milosevicu treba jos vremena da se oseti neki boljitak???
Pok. Milosevic je vladao 12, a izgleda da ovaj novi misli da ga usije i bude kao Tito, a i posle Tita Tito lol
Uhhhhh, smorih i sebe, a tek vas?
Negooo eto, morao sam malo o politici, jer vise ne gledam dnevnik, politicke emisije, ne citam novine ( osim sportsku stranu) jer, su mi se smucili ovi licemeri, prevaranti... odvratni su FUJ
Bez obzira na stavove, mnogo sto sta razumem i shvatam sta si hteo reci. Ima logike ali....

Danas znamo da urusavanje komunizma, uopste bilo kog sistema donosi anarhiju i tada izlaze duhovi

Komunizam nikad nije ni bio, daleko smo od njega i taj zapadni svet, to se samo oni boje zbog privatne svojine ko djavo tamjana. A kao sistem i socijalizam je bio daleko pravicniji, cak u pogledu obuzdavanja islamizma ili bilo kojeg fundamentalizma mnogo uspesniji.... duga je to prica.
Zapad nije bio protiv islama, pa ni sad nije na zalost.
Na ovim prostorima ih podrzava/siptari, muslimani/, Arabija, Kuvajt itd,svuda gde ima interesa, jedino protiv onih koji mu stoje na putu ka nafti. Oni cak i nisu katolici, protestanti su i gori....
Samo kazem da njima to nije vazno
I nije u pitanju ni Zapad/ i ja gresim/ vec imperijalisticki kapital koji se oteo svacijoj kontroli, ali koji je pun kontadiktornosti koji ce ga unistiti kad tad.

Jedna radikalizacija povlaci druge.
Mozda se rat i nije moglo izbeci.

Tacno je to.

pripadamo zapadnom

Kad smo vec okruzeni... silom ili milom ...do sada silom, a sad kao milom....
Tu si pogodio sustinu
Ali tu je i odgovor zasto smo morali stradati
A oni ce tek sa Rusima i Kinezima imati posla, ali daleko smo mi od njih. Tacno je da ce nam uzeti sve i Kosovo i R. Srpsku ce pokusati ukinuti. A mi odbrane necemo imati.
To je meni jasno, ali ne prihvatam da je to PRAVICNO.
To nam je
Nije nacionalizam ako kazem da su i Dalmatinci u vecini, i Crnogorci, uglavnom, i Bosnjaci najvecim delom, cak i Makedonci severni deo, nekad bili Srbi. Sad su posebne ili pretopljeni u druge nacije.
I dalje ce se odvijati ti procesi... mora tako biti

Globalizacija je proces.
Suprostavljanje je ravno samounistenju (smanjivanju sansi nase dece).
Tacno
Ali opet ne mozes reci da je pravedno i da vodi u progres.
Jer progres ce se odvijati i na istoku
Ali STA JE TU JE
[

Teorija povampirenog Milosevica, samo sto ce ga ovaj usiti po godinama vlasti. Silne donacije krediti i ???????
Nista :!: Sve gore i gore, da ne nabrajam sve zivotne uslove. To treba menjati, pa za god. dana ako drugi ne valjaju opet menjati. Ovi se ususkali u foteljama i ne pada im napamet da mogu da letnu iz njih zato i rade sta hoce i kako hoce.
Nisam SRS, nikad nisam bio njihov clan, a ni simpatizer, ali zasto ne pruziti narodnjacima i njima god. dana, kada smo pod jednim Slobom izgubili toliko god. + 8 god. sad, sta je jos jedna, a treba nesto pokusati i probati. Da bude bolje, jednostavno treba menjati svaki cas dok se ne iskristalisu pravi ljudi pa, ako ne valjaju opet nek dodju drugi tj. isti, samo sto ce tada vise voditi racuna sta rade, jer ce znati da mogu cas da letnu ako ne rade kako treba.
Koliko novom Milosevicu treba jos vremena da se oseti neki boljitak???
Pok. Milosevic je vladao 12, a izgleda da ovaj novi misli da ga usije i bude kao Tito, a i posle Tita Tito lol
Uhhhhh, smorih i sebe, a tek vas?
Negooo eto, morao sam malo o politici, jer vise ne gledam dnevnik, politicke emisije, ne citam novine ( osim sportsku stranu) jer, su mi se smucili ovi licemeri, prevaranti... odvratni su FUJ
[/quote]

E vidisTo je To
Stimanjem i glasovima manjina dosao do vlasti
Sad opet, plus kupovanjem onog jadnika Dacica /koje li ironije Milosevic pomogao da dodju na vlast/
Ma ako je trebalo opet bi bombe letele
I jos jedno tako arogantno ponasanje da je strasno.....
Ali znaju oni sta rade i treba im cestitati
Dace sve i svakoga i moraju dati, ali bar da se ne hvale i ubedjuju da je to pravedno.
Zao mi je Americhkog naroda...
Zao mi je Americhkog naroda...

Pa nemaju ga
U kom smislu?

Oni imaju samo istoriju divljeg zapada
Genocid Indijanaca
Zakon: oko za oko, zub za zub... zakon jacega
Steciste svih fasista
Imperijalista koji nemaju skrupula
Imaju katolike, protestante/ ali razlicite sekte/.muslimane, afro amerikance, hispano amerikance, jevreje, svasta.....
Nemaju nacionalni identitet, ni tradiciju, ni svoju veru
Ne razumeju sta je to nacija
Samo interes i kapital-profit
Daleko su od ljudskih prava, pravde i svega sto navodno namecu drugima,ali su jaki i jasni u svojim ciljevima.
Tesko je suprostaviti im se
Nema Rusa, mada se sad sa Putinom sve menja
Kinezi jacaju, tu je i Indija
Bice svasta, ali mismo u okruzenju imperijalista i to nam je

da li je trač ili istina da se Čak Noris rodio pre svog tate?
da li je trač ili istina da Čak Noris ulazi pre samog sebe u sobu? mrgreen
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:21 pm.