Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Praksa 7#

Dosao sam kuci.Nije bilo nikoga.Natasa, moja zena je bila na poslu do 21h.Radila je u banci,dosadan i jednolican posao a dobra kinta. Idealno za moju Natasicu koja je bila veoma inteligentna a opet naivna osoba za neke zivotne stvari posto zivotnog iskustva i nije imala,mamina princezica,mazena i pazena ceo zivot dok je ja zlikocvac nisam oteo.
Skinuo sam se i uzeo ciste stvari.krenuo sam u kupatilo i pomislio:"Kako bi dobro bilo da je sada ovde Marko".
Palo mi je na pamet da je 17:30h i da imam jos tri ipo sata dok Natasa ne dodje.Onda mi pade na pamet-PAPIRIC!!Farmerke!Prljav ves!
Odmah sam otrcao na terasu posto je tamo stajao prljav vec i odmah sam zgrabio farmerke i zavukao ruku u zadnji dzep.......bio je tamo.
Prepisao sam broj u telefon i pritisnuo call........pocelo je da zove....prekinuh.Spustio sam telefon i rekoh na glas:"Ajojjjjjjjjjjjj....Sta ja radimmmm!!!!!!"
Pogledao sam opet u telefon.pocelo je da mi zuji u glavi.Nisam znao sta cu.Marko je stanovao u istom kraju kao i mi-Prozivka-stambeno naselje u Subotici.
Znao sam da bi ako bi hteo mogao bukvalno za 15 minuta biti kod mene a opet grizlo me je kako mogu da budem takav skot i da dovedem decka kojeg sam danas smuvao.
Palo mi je na pamet da Marko nije svrsio i da bi mozda bas bio sretan da ga oslobodim sadrzaja njegovih jaja.
Pozvao sam opet...pocelo je da zvoni.
"Halo"-zacu se sa druge strane
"Halo"-rekoh
"Ti si Marko?Ja sam, Mica.Pozvao sam da imas i ti moj broj.Sta radis?"-postavio sam sto vise pitanja da ne bi zvucao glupo i cutao u slusalicu.
"Evo Majstore bas sam sada stigao i krenuo da se okupam.Sta vi?"-rece Marko maznim glasom,kao da se plasi.
"Ja sam isto krenuo u kadu i iskreno setio se tebe kako si ostao neobradjen.Hoces da dodjes sada kod mene ,zena mi radi do 21h?"-ovo sam brzo izgovorio opet da se ne bi osecao glupo.
"Pa....majstore ne znam...ja bih jako voleo,koja sta vi zgrada?Ona zuta odmah blizu servisa?-rece Marko
"Da.....hoces?Dolazis?"-nisam mogao doci sebi od srece.
"Da evo sad cu,sedam na biciklu i dolazim"-rece i osecao sam da treba sto pre da prekinemo jer nije bilo vredno price dalje i ceka...sto pre to bolje.
Hajde onda ,stan 55 je ,zvoni na interfon,ja cu se javiti, nema nikoga nemoj da ti je frka"-rekoh
"Vazi Mico,Evo me!"-rece marko i pomislih kako me je prvi put nazvao bez onog prefiksa "Majstore" .Bilo mi je neizmerno drago jer sam osetio da smo prisniji i da se polako priblizavamo jedan drugome.
"Cao"-pozdravio sam ga.
"Do vidjena"-rece ipak postujuci moje godine.
Prekinuo sam vezi i rekao na glas:"Yessss"-uvek sam to govorio kada sam smuvao nekoga,i ribu i tipa.To mi je bio neki pobednicki usklik.
Razmisljao sam -dali da se okupam ili da cekam Marka da ga namamim u kadu da se kupamo zajedno.To nisam uradio nikada sa muskarcem a voleo sa da se kupam sa zenom.
"Mmmmmmmmmmmmmmmmmm"-u mojoj glavi,ipak cu da ga sacekam.
"Jaoo ne mogu da verujem koji sam skot i sta radimmm!!"Ali boli me,moram.Jako mi se svidja mali i gotovo"-poceo sam da pricam sam sa sobom.
"Danas cu da uzivam kao Dionis,ne zanima me niko"-rekao sam opet sam sebi i poceo sam da se smejem svojoj gluposti i ludilu koje sam glumio ceo dan.Isplatilo se.Nekada se i isplati praviti se lud.To je bila pouka dana.Samo da mi se neobije o glavu.Nece ,nadam se....voli mene Bog!!!
Nadam se........

Nastavice se.....................
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:29 am.