Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Praksa 8#

Bio sam nestrpljiv.Proslo je tacno 15min i jos ga nije bilo.Pomislio sam kako mu nisam rekao broj stana!
Nadao sam se da zna moje prezime(Vojvodic).
Seo sam na fotelju u trenerci,nisam imao majcu posto je bas bilo toplo!Jedva sam cekao da se zavalim u kadu.
Zvrrr.....Zvrrr.....-zazvonio je interfon.
"Da"-upitao sam
"Mico,Vi ste"?-rece Marko robotskim glasom(interfon bas i nije radio kako treba,mutirao je glas i cinilo se kao da govoris u Vokoder)
"Da ja sam.Dodji gore.Deveti sprat sam"-rekoh
"Evoo"-rekao je i cuo sam korake(robotske) kako se udaljavaju od vrata.Ipak je znao moje prezime...ocigledno!
Prosla me je jeza.On dolazi!Konacno.Bas sam bio napaljen od same situacije iako sam svoj sadrzaj jaja ostavio u Markovim ustima.
Cuo sam lift kako je stigao na moj sprat i korake.Stajao sam pored vrata i cekao,zato sam i cuo i najmanji shush u hodniku.Sva cula su mi bila napeta!
Zvrr.....Zvrrr-zazvonilo je zvono koje je sasvim drugacije zvucalo nego ono od dole(interfonsko),nekako neznije.
Otvorio sam vrata i ugledao Marka isto u trenerci i patikama vidno zadihan od voznje bicikle.
"Udji Marko"-rekao sam.
Okrenuo se kao da gleda dali je moja zena iza njega(znao je da sam u braku),nekako uplaseno.Brzo je usao i ja sam zavorio vrata za njim.
Usao je i dalje se osvrcuci i primetio sam da je nervozan.Ipak je to bilo cudno i za njega.Ne verujem da je ovo radio vec sa nekim muskarcem pogotovo mojih godina.
Probao sam da ga opustim jer je pocela ta nervoza da prelazi i na mene.Jako je uticalo raspolozenje drugih na mene.Dok sam bio mlad uvek me je neraspolozenje drage osobe bacalo u veci bedak nego bedak te drage osobe.Bio sam sundjer za bedake.Nekako sam voleo da kada sam je sretan ,svi oko mene budu sretni.
"Hajde Marko opusti se malo,nece Natasa doci do 21h tako da se iskuliraj malo.Pocinjem i ja da sam nervozan.Hahahahahahaa!!"-Nasmejao sam se da bi razbio ozbiljnost moje recenice.
"Izvinite Mico ali nisam ovo nikada radio i malo se osecam glupo i stid me je"-rekao je i pognuo glavu.
"Ma dajjj!!!Sta ima da te je stid,pa danas smo se bas lepo mazili i nisam primetio da se stidis"-rekao sam to sa smeskom opet da bi opustio atmosferu.
"U redu Mico ...evo necu vise.Sta ste vi radili dok mene nije bilo"?-rekao je kao da prihvata moje razbijanje nervoze.
"Pa cekao sam tebe"-rekao sam sada vec malo pohotno kao sto bi svako rekao devojci u tom trenutku.
"Lepo od vas.I ja sam cekao da se vidim sa vama ali nisam se nadao da ce to vec biti danas.Super.Bas mi je drago"!-rekao je Marko sada vec vidno opusten i pomalo mazan.
Izgleda je bio takav-mazan-i razmazen.Videlo se da je lepo vaspitan i negovan.Sigurno su ga cuvali kada je bio mali od upravo ovakvih "Chika" koje su delile bombone i lizalice deci po igralistima.Neizbezno.....sudbina je sudbina....pomislio sam!
Krenuo sam prema njemu.Podigao je pogled.Pogledi su nam se sreli u visini ociju i koraknuo je ka meni.Sada smo vec bilo jako blizu.Osetio sam njegov dah na vratu,nekako sladak.
Uhvatio sam ga za majcu i privukao sebi.On me je pomazio po ledjima koja su bila gola jer nisam imao majcu.
Poljubili smo se.To je trajalo i trajalo.Zatvorio sam oci i uzivao u poljubcu maximalno.Bio je stvarno nekako sladak...kao lizalica.Ipak je mladost najlepsa.
Poceo sam da mu zadizem majcu i osetio sam neznu i mladu kozu.Nije prestjao da me ljubi.Sada sam se vec jako napalio i poceo je da mi se kruti kurac.
Zavukao sam mu ruku u trenerku i uhvatio ga za golu guzu koja je bila hladna.Otvorio sam u tom trenutku oci i nasmesio se kroz poljubac.On je odreagovao isto i nastavio da me ljubi.Bilo mi je divno.Sada je vec poljubac trajao minut ili cak i vise.Otvorio sam oci......on isto.
"Hajdemo u kadu"-rekao sam dok mi je ruka i dalje bila na njegovoj guzi koje se u medjuvremenu zagrejala.
"Pogledao me je malo naivno i rekao:"Ako vi mislite da je to uredu ja bih jako voleo"-rekao je isto tako naivno kao je i izgledao u tom trenutku.Nisam ga vidjao ovakvog.Obicno je uvek bio pribran i ostar sa drugovima.Nije niko smeo da se zajebava sa njim.Znali su ga kao zrelog muskarca za njihove godine
."Naravno da je uredu,pa ja sam ti i rekao da necu da se kupam dok ti ne dodjes"-rekao sam i izvukao sam ruku iz njegovih gaca...uhvatio ga za ruku i poceo da ga vucem prema Wc-u.
"Hjde samo"-rekao sam sada vec opusteniji jer sam primio signal od njega da je slobodno SVE!
Usli smo u WC.Ja i Natas smo bili manijaci za higijenom i imali smo pun WC raznoraznih modernih stvarcica koja se vec reklamiraju kao lude na TV-u.Uglavnom sve sto se pojavi na TV-u mi smo imali kuci sledeci dan.Tako smo navikli i voleo sam to.
Marko je vidno bio odusevljen sa sadrzajem WC-a i rekao je:"Vi ste bas cistunci"HAhahahahha!!!-nasmejasmo se oboje.
"Pa nije da nismo"-rekao sam isto taklo saljivo.
Krenuo je opet da me poljubi ali ja sam ga zaustavio i rekao:"Ajde da pustim vodu i stavim ulje za kupanje i soli!!"
Odmaknuo se kao da mi daje prostora da to uradim.Pustio sam vodi i osetio njegovu ruku na guzi.Okrenuo sam se prema jemu i nasmesio se:"sacekaj malo mali,bas si se primo"!-rekao sam sa smeskom.
"Pa naravno da sam se primio kada ste me ostavili onakvog....nedoradjenog"-Sve je ovo receno kroz smesak i sa saljivim prizvukom.
"Nista se ne brini sada ces da dobijes sve"!-rekao sam i okrenuo se prema kadi da bih sipao so i penu sa uljem!
Kada je pocela da se peni i puni!
Okrenuo sam se i uhvatio Marka opet za trenerku ali ovaj put ne da bi mu zavukao ruku u gace nego da bi je skinuo.Sedeo sam na ivici kade.Hvala bogu bili smo oboje u trenerkama pa je to islo lako.
Odmah kada sam mu svukao gace ispao mu je kurac koji je vec bio polu dignut.Imao je lep kurac.To sam primetio po drugi put danas.U magacinu nisam imao takav pregled kao sada.Ovog puta njegov kurac mi je bio par centi od mojih usta.Osetio sam miris njegove sprave koji je takodje bio nekeko sladak.
Uhvatio sam ga za koren i stisnuo !
"Aahhhhhh"-uzdahnuo je Marko i pogledao prema dole ,pogledi su nam se sreli i opet se nasmesismo jedan drugom.Sve ovo je bila jedna velika sala za moj zivot...mislim i njegov!Bili smo ludi i ja i on sto ovo radimo ali nije me bilo briga pa i da upadne sam Isus Hrist...neverujem da bi se obazirali na njegovo priosustvo.Uzasni smo!Hulimo!
Opet mi je sve ovo izgledalo shashavo....nasmejao sam se u sebi sada vec opasno blizu Markovog kurca.
Dok sam ga drzao za koren poceo sam da se primicem polako i jezikom sam licnuo njegov glavic kao da probam da li ce mi se svideti ukus lizalice!
"Mmmmmmmmmmmm"-pomislio sam....stvarno je bio sladak.
Uzeo sam mu kurac i stavio ga u usta celog.Napravio sam vakum i povukao.
"Ahhhahhhhhhhh"-Marko je poceo da se oduzima i zabacio je glavu u nazad.....ruke su mu zavrsile na mojoj glavi koju je lagano stisnuo kako sam mu ja pravio vakum i cuclao kitu.To je pocelo da me pali opasno.Sada sam razumeo zene zasto vole da ih jebem u usta i da ih tako drzim za glavu....uvek mi je to bilo cudno i malo mazihisticki.
Kada se sada vec skoro napunila i izvadio sam njegov kurac iz svojih usta dok sam ga i dalje drzao za koren.
Okrenuo sam se i zaustavio vodu drugom rukom.Ustao sam sa ivice kade i uspravio sam se.
"Hajde da se skinemo skroz i da udjemo u kadu"-rekao sam oblizivajuci usne od njegovog slatkog soka.
"Hajde"-rekao je odsecno i poceo da svlaci trenerku koja mu je bila spustena na kolena.Drugom rukom je iz jednog skinuo majcu koju je imao na sebi.
Ja sam isto tako hitro skinuo donji deo trenerke i stao jednom nogom u kadu.Kurac mi je bio mokar na glavicu i video sam na gacama mokro mesto gde je on bio.
Marko je vec bio go sa ukrucenim kurcem.Stajao je i pohotno me gledao kao da ne zna sta da radi dalje....kako da napravi sledeci korak!
Uhvatio sam ga za ruku i povukao prema kadiMorao sam to da uradim jer sam znao da sam to nece uraditi.
Odmah je prihvatio moju igru i koraknuo u kadu.Sada smo oboje stajali u peni skoro do kolena.Poceli smo opet da se ljubimo i uhvatili smo jedan drugog za sprave.
Ovo sam jako voleo, da jedan drugome drkamo naravno ako taj drugi zna sta radi.A Marko je itekako znao.
Sada smo se vec zaleteli i prijalo mi je mnogo.Pomislio sam kako bi bilo divno da sednemo u kadu.Prestao sam da mu drkam i rekoh:"Ajde da sednemo u kadu"
"Hocemo stati"-rece Marko i osvrnu se oko sebe kao da odmerava nas zajedno i velicinu kade.
"Hocemo,hocemo.....ja i Natasa stanemo a ona i nije nesto mala,tako da mislim da cemo stati."-rekao sam i krenuh da sedam dok sam drugom rukom povukao i njega sa sa sobom.Prihvatio je i ovu igru i cucnuo.Sada smo cucali oboje i ja sam znao kako treba da idu noge da bi stali oboje.
Zavukao sam svoje noge pod njegovu guzu tako da mi sedne izedju nogu a on je svoje noge stavio preko mojih.
Stali smo....Divnoooo!!!
"Evo vidis da smo stali,rekao sam ti"-rekoh i nasmejao sam se celoj situaciji.
"Stvarno jesmo ...Super.Mislio sam da nema sanse!!"-rekao je Marko sav sretan sto sam uspeo u svojoj nameri.
Osetio sam njegovu ruku na kurcu opet.Nije se ni jednog trenutka spustio a i njegov je bio u istom stanju!!!
Uhvatio sam i ja njega i pocesmo nezno da se diramo u toploj vodi....bilo je predivno.Nisam ni sanjao da cemo doci do ovoga tako brzo.

Nastavice se..................
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:11 am.