Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
PRAKSA.1#

Dan kao i svaki drugi,dosao sam na posao umoran i nervozan jer mi je nocas zena zahtevala sex pa sex......aj ja nikako nisam bio za ikakav kontakt.
Hteo sam samo da se okrenem i da zaspem ali ne,morao sam da ispunim svoju duznost muza.
Na poslu me je cekalo sve kao i svaki drugi dan samo sto je dsanas bio dan kada su dolazili klinci na praksu iz sradnje masinske skole u Subotici.
Voleo sam taj dan.Uvek sam bio uzbudjen sto cu biti okruzen tolikim mladim telima.
Bilo je 7:50, u 8:00 je treblo da se stvore u radionici.Skuvao sam kafu i seo za kompjuter da proverim postu i PM sa foruma na koje idem svakodnevno.Upalim kompjuter ,konekcija....bzzzzz..zzzz.bzzzzz.......klik....nista,ponovo konekcija...bzzzzz.....zzzz...bzzzzzzz...klik...nista.Jeb em mu mater(mislim se),garant nije upalaceno sati!Krecem da zovem provajdera kad evo klinci...sapustam slusalicu i krecem iz kancelarije ka njima.
Bilo ih je Cetvoro.Dejan,Sinisa,Atila i Marko......lepi marko.....
Deste' momci!Viknuh.
Dobar dan majstor Mico!Svi u glas.Kako ste?Pita Dejan koji je bio najkomunikativniji od njih.
Dobro sam momci ,nego treba da radimo ,ima puno posla za danas!
Primetio sam da ni Marko bas nije raspolozen ovo jutro.Sta je Marko?Sta si mi se ti smrko'
Ma nista majstore(svidjalo mi se sto me tako zove) nesto nisam dobro spavao.
Nisam ni ja sinko pa cu morati da zapnem danas -odgovaram mu.Ma bice sve u redu mali,prvo jedite pa cemo da pocnemo.
Pustao sam ih da jedu pre posla nekako sam voleo da ih gledam kako jedu (jedan od mojih Fetisa).
Otisao sam u kancelariju i sao na stolicu pred kompjuter.Gledao sam Marka kroz staklo...imao je uske farmerke,iskidane i duboke starke.....dobro su mu stajale.Uhvatio sam se za jaja i namestio ih.
Sedeli su na klupi na drugoj strani radionice i gledao sam ih kroz staklo kako jedu .posebno Marka.
Poravilo mi se raspolozenje.To je najbitnije.
Radio sam u Opelovom servisu kao sef i sobziraom na situaciju bio sam otprilike zadovoljan svojim statusom i primanjima.
Ziveo sam sam u iznajmljenom stanu u Subotici na prozivci.Realno nisam imao na sta da se pozalim.Servis je bio 500 metara od moje zgrade tako da mi je i to bilo savrseno!
Imao sam jos jednu radnicu, Jagodu koja je dosla iz Kikinde da nadje srecu u vecem gradu(al je veci?!)
Bila je crna srednjeg rasta nekeko zdepasta,kriv orlovski nos i smedje oci.Imala je nekako musko dupe,ravno.
Sve u svemu obaljala je svoj deo posla kako tako,bila je prgava i neuredna.Stalno je zaboravljala stvari :"Gde mi je kapa'Gde mi je olovka" i tako to!
Isla mi je na kurac realno al' sta ces kada joj je stric moj drug i eto morao sam da mu ucinim i da je zaposlim.
Ionako je radila za smrdnljivih 9000 din mesecno,pa nek rilja!
Marko je zvakao sendvic koji mu je najverovatnije spremila majka.....mmmmmm......ta usta.......poceo sam da se diram kroz farmerke.....digao mi se.....jako.......
Mico!Ajde dodji malo!-prodera se Jagoda i upropasti mi momenat!
Ma sta hoces sad!-proderah se i ja!
Ajde dodji nije mi jasno ovde nesto!
Krenuo sam prema njoj vidno nadrkan i odbrusih joj:"Snadji se sama,Vidis daimam posla sa ovim klincima ,moram danas co dan da se drkam sa njima (glumeci koko mi do toga uopste nije)"!Okrenuh si i krenuh ka klincima.
Ajde dosta ste sedeli!jeste zavrsili jelo?
Jesmo majstor' Mico!Rece Dejan!
Ajmo polako da pocnemo.Moramo danas da operemo sva vozila koja su izlozena i treba mi jedan da mi pomogne da zamenim staklo na jednoj Astri.
Pogledali su se medjusobno i taman da Dejan (kolovodja) izusti rac...."Marko ti ces samnom"-Rekoh.
Znam sigurno da je Dejan hteo da uvali Atilu samnom posto ga nisu bas voleli,Madjar,povucen....dobar momak ali jednostavno nije bio primljen u ekipu i gotovo!
Marko je napravio zadovoljnu facu i presao na moju stranu.Osetio sam se mocno,kao Dionis.
"Ajde momci krenite,znate gde su krpe i ostali pribor za pranj i zapnite,to mora danas do podne sve da bude gotovo"!
"Ajde Marko zamnom,idemo da vidimo tu Astru".Dobro majstor' Mico-odgovori poniznim glasom Marko!
sisli smu dole ,sprat nize u radionicu,gore je bio salon za prodaju.
Prilazili smo Astri a ja sam namerno postio njega da ide napred da bi mogao da gledam njegovu guzu upakovanu u "Leviske"
U ovo je bas neko razlupao namerno Majstor' Mico!-rece Marko
Da ,izgleda...mozda se gazda zamerio nekome!I stvarno sofersajbna je bila razlupana po sradini,kao da je neko udario maljem.Krenuo sam prema alatu i u zeo srafciger.
"Ajde uzmi srafciger i krenucemo zajedno sa razlicitih strana pa se nadjemo u sredini"
Pogledao sam ga.Bio je crn lep decko sa jakom brado za njegove godine(imali su 16 god-2 razred srednje skole),napradni su klinci danas......Bio je jake gradje,tranirao je kosarku mada nije bio nesto kosarkasko visok.Ruke su mu bile nekako zenskaste,dugi prsti i negovana koza.Siguran sam da je koristio kremice i za lice i za ruke.Danas klincima to i nije nesto strano jos i ta pojava pojma 'Metrosexualaca" je obuzela sve!
"Kreni"-rekoh.
Zavukli smo srafcigere izmedju gume koje drzi staklo i metala i krenuli......i tako ......nadjemo se mi na pola.....i dodirnemo se bokovima!Prosla me je jeza!Opet se pogledamo..........
"Ajde uhvati ga"-rekoh......drzi....drzi....sad polakooooo.........ajde tamo u cosak........Eeeeeee....super!
Skinusmo staklo i nad\paravismo oboje zadovoljne face!
"Ajde samnom u magacin da mi pomognes da donesem novo"
Odmah majstor' Mico!-rece Marko.
Podjosmo ka magacinu koji je bio prostorija pored servisa.
Upalih svetlo.Tu je bilo brdo stvari:rezervnih delova za Opele svih modela,gume,stakla...itd...itd.....
"Eno tamo je desno,ajde dodji sa ove strane"-rekoh
Prosao je pored mene i opet se dodirnusmo.Jezaaaaaa!Pogledao me je opet onako bledo kako samo sesnaestogodisnjak moze da te pogleda i rece:"Mogu nesto da vas pitam"?
Pitaj Marko-rekoh.
"Neznam kako da vam kazem.....ja sam......izostao sa prakse 11 dana a nece mi nprofesor dati prelaznu ocenu ako nemam sve sate prakse.Dali bi vi mogli nekako da mi pomognete?Stvarno mi je jako bitno jer cale ce me ubiti ako imam jedan iz prekse ,on je profesor na fakultetu i nebi to shvatio,molim vas"
Pogledah ga sa dozom zaljenja i rekoh:Slusaj Marko evo sta mogu da uradim.Da dolazis sveku drugu Subotu pre podne a ja cu jedan dan da ti brojim kao dva"
Videh da nije bas bio odusevljen sa mojim predlogom.
"Ali majstor' Mico...Subota...ja izlazim u grad....a bicu umoran i nemogu da se vidim sa drustvom u petak,moze to nekeko drugacije da se sredi"?
Odmah mi pade na pamet da mi pusi 11 puta z asvaki dan prakse!!!!!!
"Neznam Marko kako to da sredimo?Ako tebi tako ne odgovara ja stvarno neznam kako da ti pomognem"Ne mogu da ti poklonim tih 11 dana"
Napravio j etuznu facu i rece:"Zar nemoze nista drugo...bilo sta....samo ne Subota......"
NAstavice se.......

.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:43 pm.