Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
2. DEO

Pogledao sam je i nasmejao se. U njoj sam video sve ono što nikada nisam želeo da vidim u jednoj devojci. Bila je jako niža od mene ali je zato bila debela i maljava po celom telu, ipak njeni žuti pušački zubi su me privlačili samo tako. Iako je tako sjajno izgledala, redovno je ispadala glupa u svakoj situaciji i bila je jako uobražena i puna sebe što me je posebno oduševljavalo. Dakle, po ukupnom opisu, ona nije bila lepa al' je zato bila glupa, što joj je podizalo prosek. Uvek bih bio srećan kada bi ona otvorila usta i pokušala da kaže nešto pametno. Ma dobro, možda za bolje i nisam, a i ona, videvši da je svi živi kuliraju, zakačila se za mene videvši da boljeg frajera i ne može da nađe, ali se ona uvek pravila da mi je dobra drugarica i da je ništa više ne zanima. A sad, kad mi ovako slobodno reče da hoće da se kresne, pomislih prvo da se ubijem, bolje sad nego posle ako slučajno nešto sklepam i ostanem vezan za nju ceo život. Nikako ne želim da najebem na taj način. Posle bih se sa setom prisećao onih sjajnih trenutaka kada su moja dva najbolja druga pokupili prangiju ispod Plavog mosta i doveli je kod mene kući za 19-ti rođ. i kada sam je ja odbio jer joj je nešto curilo niz facu, a i ne volim kurve. Tada su moji drugari doplatili nešto malo i izrešetali je rafalnom paljbom sa svih strana, i to obojica u isto vreme u podrumu moje zgrade. Eh, pomislih ja, to su bili dani... Ej rođaci, dugo sam razmišljao da li da li da je jašem ili ne, kad, eto ti čuda, uzjaha ona mene. U tren oka me je opkoračila, dok sam bezbrižno sedeo na svom sedištu, i počela da mi skida majicu i da skakuće po meni. Da vam priznam, opet mi se dug'o, al pogledah ja sa svoje leve strane i ugledah groblje na desetak metara od kola i rekoh sebi:"Šone, brate, sad si se sjebo..:". Tako i beše, dok mi je Mina skidala majicu, od silnog naginjanja ka meni polomilo mi se sedište a ona reče:"Ju, pa kod tebe se sedišta sama obaraju, automatski!!!". "Da", rekoh joj, "al ako pogledamo, sa naše leve strane se nalazi prelepo groblje odakle nas mrtvi gledaju."... a mislio sam u sebi da nije pametno da pokušam nešto jer nisam imao kondom kod sebe. Ona se uplaši i vrati se na svoje sedište. Upalio sam auto i krenuo... Stao sam kod prve trafike, kao da kupim novine koje sam i kupio, al mi je kondom bio mnogo potrebniji pa sam i njega pazario. Seo sam u kola i pitao je u pardonu da li i dalje želi da se igra, da odemo kod mene u selo koje se nalazi 20-tak km od BG-a, bar tamo imamo krevet kao ljudi. "Kako hoćeš", reče ona. "Pa ajde", rekoh joj, "al samo malo, tek kolko se valja, da ne preteramo". Nasmejala se od srca. Do mog sela smo stigli za 32 minuta jer nisam vozio brzo zbog radara na putu. Kad smo stigli ispred kuće, video sam da mi je kuca živnula, što me je obradovalo. Ušli smo u kuću. Gurnuo sam ruku pod njenu majicu i počeo da joj gnječim grudi a ona je svoju ruku gurnula u moje gaće. Polako sam joj skinuo majicu a zatim i brus. Ugledao sam par ogromnih grudi, toliko su bile velike da su mogle da posluže za kuglanje. Skinuo sam majicu i pantalone. Sada sam ja njoj trebao da skinem njene pantalone. Suknju nikada nije nosila jer, navodno, nije htela da izgleda kao laka riba, a u stvari, verovatno je nju bio blam da eksponira svoje batake od po 50 kg. U struku je bila šira od mog teče Baneta koji ima pivski stomak.

Nastaviće se...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:42 am.