Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
PRAKSA 3

Uleteli smo u prostoriju punu rezervnih delova i bukvalno nije bilo mesta da se okrenes.Zgrabih Marka za kosu i krenuh ka njegovim debelim usnama,nije se opirao,samo me je zbunjeno gledao kao kucence.Poljubih ga..........osetih kako mu se jezik poceo micati sto me jos vise napali i da mi signal da mogu da idem dalje.U dubini duse sam se bojao...ali onaj lep strah,starh vredan....vredan svakog dodira.Nisam mislio ni na zenu ni na posao ni na Jagodu (koja moze da uleti svakog momenta) samo dodir....to je sada bilo najbitnije ...samo dodir....samo da sto duze potraje!
Primetih da mu ruka krece ka mojim medjunozjem i instiktivno se malo izmaknuh,on zastade,otvori oci(posto su mu bile zatvorene dok smo se ljubili) i kao da zatrazi dozvolu udje u zabranjeno podrucije....ja samo sklopih oci i nastavih da ga ljubim tako strasno kako sam zenu ljubio kada smo se prvi put poljubili.Naravno to je bio znak da su sve prepreke i granice pale i osetih njegovu ruku na butini koja je nastavila da se krece ka gore.Takodje sam bio u farmerkama(501' moje omiljene farmerke koje su mi bile jedna od relikvija gey scene), posto mi je vec bio dignut i to jako(onaj poljubac me je bacio u ...).Krenuh i ja mojom rukom ka njegovoj kiti koja je isto bila vidno ukrucena.Za razliku od mene on nije imao instiktivan refleks povlacenja stavise nikako se nagnuo napred kao da mu telo govori :"Evo sve ti je na tacni"
Pocesmo u istom trenutku da otkopcavamo dugmad i da se osvrcemo kao da trazimo mesta za to sto treba da nastupi.
"Ajde vamo"-rekoh i povukoh ga za vec otkopcane farmerke prema delu u kom je bilo najmanja guzva i kako bih se sklonili od prizemnog prozora(posto je prostorija ustvari bila podrum salona).
Otkopcasmo jedno drugo i mali mi je odmah zavukao ruku u gace sto me je zaprepastilo jer nisam ocekivao bas toliku slobodu i opustenost.Cinilo mi se da malom ovo nije prvi put da to radi.Izvukao mi je kitu koja je bila toliko ukrucena da se pocele vene da se naziru i dok nije prestajao da me ljubi blago poce da mi gladi glavic na kom se stvorila kapljica mog telsnog soka.Palcem je razmazao tu kaplicu i navlazi mi glavic potpuno..........poludeh............mmmm........ahhahhhh.............. ..Poceo sam da su unosim tj. oduzimam i uhvatih ga za kurac kriz gace i cim to osetih odmah pocneh da trazim ulaz u to pakovanje puuno vrelog ,tvrdog,mladog mesa.
Zavukao sam mu ruku u gace i uhvatio ga za jaja(voleo sam stvrdnuta jaja,vide nego ona sto vise).Osetio sam kako mu pulsira ceo taj deo,od korena sa stvrdnutim jajima do kite koja mu je bila zacudjujuce velika......iznenadjeno rekoh:"Mali ti si bas obdaren"
Stidno me je pogledao i rece:"Pa niste ni vi bas Kinez".Osmehnuh se i rekoh:"HAahhahhah ovo ti je bas fora...hahha...Kinez..Pa Kinez nisam sigurno"
Radovalo me je sto smo se nasalili i osetih se nekako "normalno" sto mi je jako prijalo jer su obicno te prve situacije iz mog iskustva obicno zbunjujuce i neprijatne cak se mogu zavrsiti i kobno ako nekome proradi savest,cale,keve,brat!Ali ovde.....nista od toga....skroz normalna situacija.
Sreca je bila neopisiva za mene a video sam da ni Marko nije dalje od toga!
Primetio sam isto kaplicu na vrhu njegovog ogromnog glavica(imao je mozda veci glavic od mene,Kitu ne, ali glavic!!!!).Poceh da koristim istu njegovu tehniku jer pomislih:"Ako on meni to radi mora da i sam to voli"Mmmmmmmmmmmm.....................ahahha........
Jako mi se svidjao njegov glas dok uziva ,nekako mazan i jos vise me je napalilo kada sam cuo kako uziva!Uhvatih za koren i stisnuh ga.Aaaahhhh....izglada mu se svidjalo da budem malo grublji sa njim i sam' sam voleo odredjenu dozu grubsti pogotovo sa jajima.Uzivao sam da mi teble jaja pok mi puse i da ga grubo drkaju cak i koji malo slabiji ugriz je dobrodosao .
Nastavice se!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:22 pm.