Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
3. DEO

U tom trenutku ona naglo i po malo agresivno sede na stolicu koja je vec bila rasklimana i poce da se igra svojim genitalijama. Bese to suma gusca od Lipovacke. Videh ja da ne mogu da joj pridjem cak i da mi je dugacak pola metra, kao sto nije. Zatim je Mina pocela da se ljulja, "nemoj da se ljuljas, poginuces a uz put ces mi napraviti kolateralnu stetu kao Nato u Bosni svojevremeno", rekoh joj po malo piskavim glasom jer mi je ta stolica bila posebno draga, licno sam je ja smirglao i lakirao tamno braon lakom kojeg sam jedva pronasao u jednoj zavucenoj radnji na Vracaru. Ma jok, ona ni da cuje! "Umesto sto mi drzis predavanja bolje dodji da mi pomognes", rece ona kroz smesak i opet mi pokaza svoje zute sexy zube na sta ja padam kao pokosen. U tom trenutku nesto poce da mi grebe ulazna vrata. Prisao sam vratima, otvorio ih i ugledah Zivorada koji je trazio nesto za klopu. "Ajde bezi, vidis da sam u poslu!", rekoh mu a on mi opet pruzi svoju debelu sapu koja je bila umazana blatom. Mora da je bio negde u svaleraciji dok ja muku mucim. Zatvorio sam mu vrata ispred nosa a on poce da laje, ja ga iskuliram i vratim se svojoj drugarici, koja je u medjuvremenu pronasla metlu i pocela da dzara svoju picu koja je vec pocela da vlazi. Opet ja skidoh pantalone i pridjoh joj a ona rasiri noge, nasloni se na naslon i stolica puce! O, kakva zalosna mladost! Pade ona na topli, koji je krasio ne bas lepu kuhinju, i poce da urla od bolova. "Ajde", rekoh joj, "obuci se pa da te odbacim do Urgentog da ti zveknu bocu protiv bolova!" Ona me poslusa ali poce da psuje i da me proziva, kako to ni jedan naslon ne moze da izdrzi njeno zmijsko telo. "Mozda zato sto imas preko 100 kg", rekoh joj a ona brzo ustade, opsova me i obuce se za manje od minuta. Nije vise zelela ni da pokusa nesto sa mnom. Odbacio sam je pravo kuci a ona je jos uvek urlala od bolova. Bilo mi je zao, prijatelji, svake njene suze al' sta sam ja tu mogao da uradim. Zaverglao sam makinu i krenuo kuci. Odmah sam legao u krevet. Sledece cega se secam je bio moj cale koji me je probudio rano ujutru i upitao sta sam radio sa sedistem. "Bilo je to staro sediste", branio sam se, "i vec je bilo zrelo za zamenu, tako da mi ga uopste nije zao". "Ne, ne!", rece on, "ustaj da ga sredis, jer ja ne mogu da vozim kola sa polomljenim sedistem!!!" Ustao sam bez pogovora al videh da mi se opet muti u glavi, ma mora da mi je nizak pritisak, pomislih, morao sam da skuvam sebi jednu kafu da se rasanim... Izasao sam ispred zgrade i doceka me komsinica, ista ona koju sam vozio onomad sa pitanjem kada cu da dodjem na kafu. "Cim zavarim sediste", odgovorih joj, "a onda moram da zavrsim nesto sitno u gradu pa dolazim"... Sediste je bilo vezano za patos pomocu cetiri srafa koja su vec bila zapekla pa sam morao da ih prskam WD-om citavih pola sata. Zatim sam zavario sediste ali sam, po malo ostetio lim zbog visoke temperature... Toga dana sam imao mnogo posla, nikad da zavrsim, sve neke budale oko mene a ja sa takvim ljudima ne mogu da se ne posvadjam. Sta cu, takav sam. Tek sto sam zavrsio sa poslom zazvonio mi je telefon. Bio je to moj drug Marko, resio covek da se zeni pa me zove da idem sa njim u Valjevo da prosi devojku. Kaze, ja bih bio idealan kum. "Vazi, matori, samo da se malo stabilizujem i da krajcujem bradicu od 3 dana pa se vidimo"... Opet poce kisa a nas dvojica se vec iskljucujemo sa Ibarske magistrale i vec smo na pola puta ka Valjevu. Spusti se magla, jedan drugog ne vidimo. "Mare, kume moj, izadji kroz prozor i obrisi mi staklo, rasteraj tu maglu jer ja ne vidim ni s od stop svetla onog ispred mene", "Vazi", rece on i otvori prozor, vidim da sam ga zbunio... Stizemo u Valjevo i magla poce da se podize. Stadosmo pored jedne kafane i upitasmo nekog cicu kakva je ta devojka po koju smo dosli. "Sta ja znam, deco moja, ovi sto su je probali kazu da nije losa". Utom udjosmo u kafanu i udarismo po ladnom spriceru sve dok nismo promukli. Nalivadismo se, jedan drugog ne vidimo. "Gde cemo ovakvi u picarenje?", upitah kuma, "cuti, nije to picarenje, to je prosidba", rece kum i utom podjosmo dalje, u nove pobede.... Ulazimo u kucu i pocnemo da se pozdravljamo sa svima redom. U tom dodje Maretova devojka i povuce nas obojicu za ruku, "ali...", "Ma bezi tamo dok se ne pozdravimo sa ljudima!", odbrusih joj onako iz muda, "ali...", "ma begaj bre", odbrusi joj Marko. "Ali...", "sta je", viknusmo u glas, "ali... ovo nije moja kuca, moja kuca je preko puta..." Pogledasmo se po preko i predjosmo kod nje u kucu ali kod komsije zaboravismo sledece, Marko rakiju i vino a ja verenicki prsten. Do mojega! Al, to nas nije sprecilo da sednemo sa njenim tatom za astal. Tamo je bilo sve na nivou, kafa, secer, voda, prsuta, sir i kajmak. "Moze rakija?", upita nas njen cale. "Ne pijem kad vozim", rekoh, "ok, a ti zete?", rece on, "ne, ne pijem kad kum vozi", a mi vec ojadjeni od od ladnog smederevskog vina. "Cime se vi bavite?", upita nas covek. "Ja se ovih dana ladim a Marko mi pomaze", rekoh, "tako da smo obojica u obavezama do guse, hahaha..." "Cuti budalo", isece me kum koji je dobro znao da ne volim kada me vredjaju, i ja tu iskuliram. "Planiram da pocnem da radim, al sve me mrzi, hahaha." Vidim ja, kum se iz mesta sjebo pa sam pokusao da izvucem situaciju, "znate, moj kum ne voli da radi al kad se ozeni valjda ce da se opameti, mislim, ne moze ceo zivot da zivi na tudj racun, nije u redu, jebiga". "Jel momci, da niste vi malo pokisli uz put?" Taman kum da izusti nesto i ja se setih kako sjeb'o prosli put... "Ma nije to nista kako cemo tek da pokisnemo, hehe", kum ostade u cudu. Njegove krvave oci su mi govorile da to nikako nisam smeo da kazem. "Pa dobro, ajde vi popijte po jednu sljivovicu pa da se razilazimo..." "Ajde ako je domaca!" Navrnuh ja tu rakiju i ubrzo mi se pokida film. Sledece cega se secam, drma me neko i ja se budim. Ugledah prelepu plavusu sjajnih oblina kako se naginje iznad mene. Ja joj pokaza tri prsta, kao i svaki Srbin koji se zatekne u nezavidnoj situaciji, i rekoh joj da sam dobro i da bih voleo da jos malo odspavam. Opet mi se pokida film... Kada smo se kum i ja istreznili rekosmo mladinom ocu da mi nismo neki sviraci kurca i da dolazimo iz daleka da prosimo njegovu cerku, al problem nastade kada sam ja trebao da izvadim prsten...

Nastavice se...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:11 pm.