Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
PRAKSA 4#

Snazno sam ga uzvatio za koren i poceo da mu drkam zajedno sa jajima.....Ahhaahhaaaa....izglada da ga je to izludjivalo i jako mi je bilo drago sto sam naleteo na izgleda slicnog sebi a opet teko mladog i nevinog decaka.
Nisam mogao da dodjem sebi od srece......kao je sve bilo lako i poceo sam da mislim da je to sudbina jer sam bio ubedjen da slucajnosti ne postoje.
Uhvatio je i on mene isto za koren i bukvalno kopirao sta je radim.Mmmmm....Ahhahaa..a.a...mmmmmm.........postajali smo sve opusteniji i glasniji,poceo sam da razmisljam o tome kako bi bilo divno da smo kod mene kuci, da mi je zena kod drugarice(dece jos nismo imali a mislim da ih necemo ni imati) i da smo u krevetu okruzeni svecama i mirisljavim stapicima.
Nismo prestajali da se ljubimo,cuclao mi je donju usnu i zadovoljno dahtao........mirisao je na niveu(tacno znam taj dezodorans posto mi ga je zena kupila-Aqua cool) i nisam mogao da verujem dokle ce da se pojavljuju ti sitni znakovi da nista nije slucajno i da smo na pravom mestu u pravo vreme.
Drkao mi je nevidjeno uvezbano,kao da sam drkam sebi.....Ahhaahhaahhh.......naravno trudio sam se da uzvratim istom merom.
"Ajde sada jakooo,jakoooo........aaaaaah......staniii......polako...necu jos da svrsim....divno mi je"-rekoh.
"Hocete da vas lizem"?-upita i vec krene da se spusta."Ne jos.....bas mi prija da mi drkas tako jako ko' do sad.....ajdee.....jaos malo....al' jako"-rekoh.
Primace ruku ustima , poce da skuplja pljuvacku i stavi je na vrh prstiju,pazljivo da nebi pala stavi mi je na glavic i razmaze je nezno po celom kurciu i jajima.
"Nemogu da verujem da radis tacno to sto mi treba,srtava si mali"poljubih ga opet ovaj put gurnuh mu jezik duboku grlo.
Poce polako da mi drka onako mokar kurac sto sam primetio da ga pali jako posto nije skidao pogled sa njega iako smo se ljubili,izgleda da mu se svidjala moja kita jako!Uzivao sam nevidjeno ,kao da su mi se svi osecaji preselil dole i neverovatno sam bio osetljiv sada od razlike kada sam sa zenom.Sam prostor i mesto i to sto smo radili nesto sto se nesme me je uzbudjivalo kao pubertetliju.Sumnjam da smo se u tom trenutku puno reazlikovali iako sam bio 15 god stariji.
Poceo je da ubrzava tempo a ja sam ga pratio i masirao mu jaja drugom rukom dok sam mu jednom drkao.Bio je nevidjeno vest,krene brzo...pa stane...pa palcem preko glavica....pa opet brzo i jako ....pa onada sporo i jako ...pa nezno zajedno sa jajima....videlo se da decko uziva u svom poslu i da to jako dobro radi......mozda bolje nego ja.
POmislih kako su danasnji klinci drugaciji i napredniji,probali su sve puno pre nego moja generacija samim tim su i uvezbaniji i slobodniji sto se tice sexa,taj taboo je srusen,konacno.....neke stvari jednostavno donosi vreme...........i nista drugo.
Nastavice se....
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:31 pm.