Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Praksa 5#

Ahhhahhhahhhhh...................mmmm..............ahah.........uzival o sam nevidjeno.Imao je tako nezne ruke.
Pocelo je da mi prolecu svi frajeri sa kojima sam bio od kada sam shvatio da zena ne vredi po' kurca ladne vode sto bi rekao moj otac koji je bio najstroziji otac na planeti kontra majci koja je bila najdivnije stvorenje na planeti i samo takva osoba je mogla da trpi mog oca i njegove glupave poskomunisticke tripove.Uvek sam bio privrzeniji i otvoreniji prema majci ,mislim da odatle i potice moja sklonost ka muskarcima koja se javila u kasnijim godinama,kao klinac nisam pomisljao na tako nesto posto sam bio lep decko i mogao sam da imam skoro svaku devojku za koju sam bas zacrtao da mora biti moja.Za svoje godine dobro sam se drzao i sada.Nisam opustio stomak i lokao pivo kao vecina mojih vrsnjaka koji se nisu izvlacili iz kladionica i mastali o velikoj lovi koju ce im doneti neki Juventus.Drzao sam kondiciju i liniju,trcao na stadijonu"Spartaka" sa svojim bratom bar dva puta nedeljno po 5-6 km.On se zvao Davor i bio je sklon gey tematici mada nije imao hrabrosti da to ispolji.Nije znao za moj hir,to je bila stvar koju sam cuvao samo za sebe i sebi slicnima.Voleo sam taj dvostruki zivot.Mogao sam da se prebacim iz jednog u drugi za cas,cim mi dosadi jedan odmah drugi.Ima to svoje i prednosti i mane.Zena nije sanjala da tako nesto mogu i da pomislim da uradim posto je bila plitka osoba,instiktivna ,kakva majka i treba da bude.bez prevelike zivotne filozofije i komplikacija.
Imao sam potpuno poverenje i slobodu.Donosio sam pare u kucu, sve je bilo placeno na vreme,frizider pun i tu se prica zavrasava,svi sretni i zadovoljni.A jaaaaaaa...........................Ahhhahhaaa..................mmmm..a aaahhaaa.............
Postajalo mi je previse dobro,osecao sam da cu da svrsim.
"Hocete da vas lizem?"-rece Marko
Pogledah prema vratima,pa njega,bio je divan......te usne........"Hocu"-rekoh
Uhvatio mi je farmerke i svukao ih do kolena.Nije mi ispustao kurac iz ruke.Kleknuo je na jedno koleno i poceo da primice glavu mom medjunozju.osetio sam njegov dah na jajima.poceo je jezikom nezno da mi kruzi oko glavica kao da proverava ukus sladoleda ili lizalice......mmmmmmmmm........naglo ga je stavio celog u usta u jako napravio vakum i povukao..............Ahhhahah.............to mi se mnogo svidelo.......ponovio je isto...mmmmmmmmmm..........uhvatio me za jaja i poceo socno da ga cucla ne popustajuci vakum,kao da cucla iz cucle.Prijalo mi je.Masirao mi je jaja i cuclao i cuclao i cuclao.Dovodio me je do luidila.Drugom rukom milovao mi je stomak koji sam najvise voleo na svom telu.Bio je cvrst i blago dlakav.Nisam imao one muske debele dlake po telu za sto je isto zasluzan majcin gen najverovatnije.
Sada sam vec bio opasno blizu orgazma.Pomislo sam da mu opet kazem da uspori da bih produzio ovo neizmerno zadovoljstvo ali savest mi je govorila da je vec i ovo previse i da bolje da zavrsimo sto pre.Bili smo dole vec dobrih 45 minuta a to moze da postane sumnjivo.
Ahahhhahaaa...........jakoo...jakkoooooooooooo..aaahhaahaaaaaaa....... .osetio sam kako mi soskovi izlecu iz tela u njegova usta kojima nije prestajao da cucula moju tvrdu kitu.Ahhhahhhhhahhhhhaaaaaa.............spustio sam pogled i ugledao kapljicu mog soka u uglu njegovih usana.Cvrsto me je drzao za jaja kao da ih cedi i kada ga je uzvadio iz usta samo je slatko oblizao usne i pogledao me onim psecim pogledom kao da je nesto zgresio.
Pridigao se i cuo sam kako je progutao svu sadrzinu njegovih usta,to me je odusevilo.Znao sam da imam fin kurac i finu spermu jer je i zena volela da mi pusio i to je izludjivalo kao i sve devojke pre toga.Nekako sam imao fin taj ceo komplet!Opet majcini geni.
Primakao se mojim usnama i poljubio me strasno.Oseti sam moju spermu i stvarno je bila fina,nekako slatkasta,kao slab med.Kita mu je i dalje bila dignuta i van farmerica.Dok smo se ljubili uhvatio sam ga i primetio kako je nevidjeno mokar,kao devojcica. Krenuo sam da mu drkam kad su se culi koraci koji silaze dole.Brzo sam pustio to divno tvrdo meso i podigao farmerke glredajuci ga i dao mu znak ocima da se brzo obuce.Nismo izustili ni rec....brzo je zakopcao farmerke i upasao majcu.ja sam vec bio zapakovan i provirio sam kroz vrata...koraci su se culi ali jos nikoga nije bilo na vidiki.
"Ajde brzo uzmi onaj tocak iz coska i izadji ti prvi sa njim a ja cu kao nesto da trazim...samo brzo!!"-rekoh
Stavrno je bio brz,vec je bio na vratima i kotrljao ga je napolje.Zatvorio je vrata za sobom a ja sam ostao u prislonio uvo na vrata da cujem ko je sisao!
"Gde ste vi?"-cuh Jagodin glas."Gde je Mica?"
"Evo u magacinu je trazi nesto,sad ce!"rece Marko skroz samouvereno,bio je dobar glumac,nije se ni u jednom momentu zbunio ili zamucnuo.To me je nekako smirilo.
"Micooo!!"-viknu Jagoda.
"Da,Da....sta je vise!Bas si dosadna!Ti bas nemozes bez mene po sata da izdrzis da me nesto nepitas"
"Ali...Mmico izvini ali stvarno mi trebas.Dobili smo meil iz Sombora iz Totala,pitaju dali nam treba dopuna salona vozilima i dali ima nesto naruceno?"-rekla je plasljivo i svatih da stvarno to nemoze ona da resi posto je to bio moj deo posla ona nije znala nista o tome!
"Evo evo sad cu samo da zavrsim ovde sa Markom,ustvari i gotovi smo"-pogledah ga i on klimnu u znajk odobravanja!
"Vrati taj tocak u magacin to cemo sutra" iako nismo trebali nista da uradimo sa tim tockom to je bila samo maska da .....ma shvatili ste........."Evo dolazim gore"-rekoh i pogledah Marka kojem nije trebalo puno objasnjavati nista jednostavno je krenuo zamnom posto je izasao iz magacina i ostavio tocak.Dok smo isli gore pogledali smo se i nasmesili jedno drugome kao da smo prevarili ceo svet a da to niko nezna.Strasan osecaj,sigurnosti i opustenosti sto se rertko desava posle ovakvih stvari pogotovo prvi put i to jos sa klincem!Bio sam neizmerno sretan!!Jagoda je isla ispred nas stepenicama i oboje pogledasmo njeno ravno vrecasto dupe i nasmejasmo se obojca tiho kao da govorimo jedno drugoma:"Ma mi imamo bolje guze od nje duplo!"
Nastavice se.........
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:48 pm.