Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
5. DEO

"Oš pivo", upitah je u pardonu. Dadoh joj jedno MB i ona ga nateže. Kapljice piva su joj se slivale od slatkih usana, preko grudi, koje su se videle jasno kao na dlanu, pa sve do one stvari, tamo su negde i nestajale... Počeše neki omladinci da se bune zbog trubača, valjda su se navikli na njihovim narkomanskim žurkama samo na hard rock. A možda i oni slušaju NO NAME, qrac bi ga znao... Pogledasmo ih tako mrko kao što ih niko nikada nije pogledao. Ugledah jednog nakurčenog sa tarzankom, koji je bio najglasniji među glasnima... "Ako dođe do sranja", rekoh kumu, "on je moj!!!", rezervisao sam najopasnijeg među njima. Međutim, ubrzo se začuše sirene, ugledah rotacije, pubove. "Ruke na kola, širi noge!", viknu jedan bradonja koji ni malo nije ličio na čoveka. Nekako mi je bio najsličniji praistorijskim majmunima koji se penju po drveću da bi ubrali po neku bananu. Legitimisali su nas za tren oka i zapisaše nam prijave. Do jaja, sada imam i uspomenu iz Valjeva. Baciše nas u jedan sobičak u stanici na trežnjenje i rekoše da se ne javljamo dok nam ne otanji jezik. "Au, da me sad vidi moja mila majka", reče kum i ostade živ. Pustiše nas tek uveče u 19:07. Kum i ja smo rešili da drugi put dođemo da prosimo devojku, ali malo je zajebana situacija pošto je prosjačenje zabranjeno. Al' nema veze, teramo do kraja pa kako bude. Uđosmo u kola i već za sat i po stigosmo ispred Markove zgrade i on uđe u ulaz. U tom trenutku mi sinu da prošetam sa drugaricom Majom. Maja mi se od uvek sviđala ali ja nikada nisam smeo da joj priznam šta zapravo osećam prema njoj a trebao sam, ceo život je bila sa slepcima i debilima... Sreo sam je ispred njene zgrade, bila je preslatka, kao i uvek, sva je bila u nekoj belo-plavoj kombinaciji. Bila je sama. Prišao sam joj i upitao je da prošetamo, da odemo negde na piće, i ona pristade... Odveo sam je u kafić Aleksandar na Košutnjaku, tamo je mirno, pomislih, ako je sada ne smuvam nikad neću. Naručili smo po jednu toplu čokoladu, koja košta 95 dinata, znači 2xtopla čokolada=190 dinara. E sad, ne znam zašto sam vam ovo ispričao ali može da posluži ako izigravate džentlmene i izvodite više devojčica na piće ili na čokoladu... Iz zvučnika se čula neka lagana muzika. Prišao sam joj jako blizu, baš u trenutku kada se izgubila u stihovima koje verovatno nije ni razumela zato što je to bila neka turska pesma, al nema veze, to joj je bio dobar povod da me iskulira. Meni je, opet, bila idealna prilika da joj zalepim kiss. Pokušao sam da je poljubim ali ona se izmače brže od brzine svetlosti i ja joj pojasnih situaciju: "Vidi Majo, ja sam lud za tobom i želim da te poljubim...", baš bez veze, ali je barem iskreno i u oči, što je najvažnije! Ona se samo nasmeja i reče da smo mi samo drugovi i da ne bih smeo da osećam to što osećam. "Što ne smem, nisi mi ti sestra!", branio sam se argumentovano ali uzalud, ona ni da čuje. Al opet pomislih, ma ko je jebe. Tada se setih one prelepe pesme "Nemoj mala da ti žao bude kad te moji svatovi probude, nemoj tada da ti suza krene što se nisi udala za mene..." "Biće ti žao", rekoh joj, "ali nema veze, zezaj se sa tvojim frajerima, možda im stvarno nisam ni dorastao, samo, nemoj da me jednoga dana tražiš, moj telefon za tebe više ne postoji", da, tako sam joj rekao. Platio sam račun, metnuo je u kola i odbacio kući. Moram vam priznati da mi se ta Maja i dan danas sviđa i da sam poludeo zbog nje. Voleo bih da je zaboravim, ali ne, uvek se iznova setim njene oble guze i poželim da je izrešetam...

Nastaviće se!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:17 am.