Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Žene se slikaju gole jer su kurve, žene koje se ne slikaju gole ružne su kurve. Žena je kurva ako pije pelinkovac s limunom i ledom, žena je kurva ako pije vino, pivo, viski, rakiju. Žena koja nikad ne pije alkohol kurva je koja se proserava.......

Žena je kurva kad uveče sama uđe u bar, kad u dva popodne sama uđe u restoran, kad ujutro sama uđe u kafić. Da nije kurva, ne bi ulazila u muške prostore bez pratnje, njeno samo telo jasna je poruka, meni treba k..ac. Žena je kurva napaljuša kad odbije muškarca koji sedne pokraj nje pa joj kaže, ja imam ono što tebi treba.

Sve ovo napisala je Vedrana Rudan......

I zaista je u pravu!

STA VI MISLITE O TOME???

Prosto mi dodje zelja da udjem sada u neki bar, porucim
pelinkovac sa limunom i potvrdim Vedranine tvrdnje.... lolwink
Kurva je karakterna osobina....(Ko razume, shvatice).

Konstrukcija koju su smislili nesposobni muškarci i inferiorne žene... winklol
Draga, ucinite mi jos jedno zadovoljstvo,
ostanite veceras sa mnom zatvorivsi oci
slusajuci samo moj glas,
mozda vam moja molba izgleda neobicno,
ali verujte draga, to je samo zelja jednog coveka
da vas sto blize upozna i koji vam se vec dugo
izdaleka divi. Neizbezno Vas.
(http://www.fotorola.com/uploads/fbba6186e2.jpg)

(http://www.fotorola.com/uploads/a4e7af29e6.jpg)

Pa mislim, stvarnoooooo...

...kako ih samo nije sramota da se slikaju?

:? :? :?
Ni srama ni stida..... 8) k..Vanjska posla... lollol
"Kurve" su zene koje imaju hrabrosti da sebi priuste ono sto "cedne" zele..............
Po meni, udata žena je kurva ako pored živog muža ima više od dva ljubavnika. wink

Nijedna neudata nije kurva, uveren sam. 8)
Sve dok ne izaberu one su, u stvari, neodlučne a ne kurve. lol
"On joj je rekao da reč kurva ima više značenja:
Možeš biti kurva u duši. Kurva prostitutka koja se ševi za novce. Ali mala manjina kad kažu kurva pomisle na to, a većina kad kažu kurva, misle na to kao: ševila se sa svima. Reč kurva što god da znači i kako god je ko protumači, ona povredi svaku žensku osobu kojoj se to kaže. Zato svi kad žele nekog povrediti, kažu - kurva. Ako su žene kurve zato što nisu nevine, a rodile su se nevine, ko od njih napravi kurvu?
Muškarci!"
Žene se slikaju gole jer su kurve, žene koje se ne slikaju gole ružne su kurve. Žena je kurva ako pije pelinkovac s limunom i ledom, žena je kurva ako pije vino, pivo, viski, rakiju. Žena koja nikad ne pije alkohol kurva je koja se proserava.......

Žena je kurva kad uveče sama uđe u bar, kad u dva popodne sama uđe u restoran, kad ujutro sama uđe u kafić. Da nije kurva, ne bi ulazila u muške prostore bez pratnje, njeno samo telo jasna je poruka, meni treba k..ac. Žena je kurva napaljuša kad odbije muškarca koji sedne pokraj nje pa joj kaže, ja imam ono što tebi treba.

Sve ovo napisala je Vedrana Rudan......

I zaista je u pravu!

STA VI MISLITE O TOME???

Prosto mi dodje zelja da udjem sada u neki bar, porucim
pelinkovac sa limunom i potvrdim Vedranine tvrdnje.... lolwink

I ja mislEm da je Vedrana u pravu mada bih ja tu napravio i malu kategorizaciju. Žene se dele na kurve i drolje. Kurva je ona što da svima a drolja ona što da svima osim meni...
lollollol
wink

...zena je...zene su...
...a svi oni u stvari obozavaju da se kurvaju... :o wink
** KAD JE ZENA KURVA ?**

plati, pa ću ti kažem...........................Smile))
** KAD JE ZENA KURVA ?**

plati, pa ću da bidnem.......................Smile))

shockwink
HA!
Ne volim limun u pelinu!
wink
HA!
Ne volim limun u pelinu!
wink

A, "dunav"?...nash naziv za pelin i djus 8)
wink

...zena je...zene su...
...a svi oni u stvari obozavaju da se kurvaju... :o wink

A ja obozavam "KURVE" tj vatrene zene
Za mene su kurve one druge, zavidljive i moralistkinje. Prava zena je ona koja u sebi ima pozudu i......
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:23 pm.