Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Verujete li da sudbina spaja ljude??? Koliko je verovatno da se dvoje koji su u vezi pronađu na sajtu a da pri tom ne znaju jedno za drugo? Da li je ova situacija moguća....
Sudbina... ili kako se to vec zove.... ume da se poigra sa nama. Opisana situacija mi je sasvim moguca.
Ne, sudbina ne spaja ljude.

Moze se naci srodna dusa, cak idealna srodna dusha, najveca ljubav zivota i sve ostalo, bez obzira da li smo vec u vezi ili nismo.

To nije rezultat sudbine, vec zelja, istrajnosti i srece, kako na netu, tako i u zivotu.

Sudbine nema, a sreca je okretljiva.
Verujete li da sudbina spaja ljude??? Koliko je verovatno da se dvoje koji su u vezi pronađu na sajtu a da pri tom ne znaju jedno za drugo? Da li je ova situacija moguća....

Moguce je, ako su se oboje dobro odradili svoju novu
ulogu na sajtu. Lazno pretstavljanje i sve ostalo. Pa zar oni
nisu znali u realu da surfuju sajberom, laziranje i u snu i na
javi. 8) wink
....verujem u sudbinu...madda je ponekad i sami biramo..

Moguce je, ako su se oboje dobro odradili svoju novu
ulogu na sajtu. Lazno pretstavljanje i sve ostalo. Pa zar oni
nisu znali u realu da surfuju sajberom, laziranje i u snu i na
javi. 8) wink

I pored lažnog predstavljanja pronaći nešto blisko u osobi koja je sa druge strane žice, nevidljiva, ne opipljiva. Kako bi smo to mogli rastumačiti?
...reci,slike...dosta se moze sa time postici...ako ima volje,slicnosti...jednostavno se to oseti,kao i u vizuelnom kontaktu.U ovom slucaju se zaljubis na prvu rec,bez pogleda,a u drugom,na prvi pogled,bez reci...
Vec sam pricala o tome, pisane reci.........igra recima
zna da bude vrlo opasna, vrlo primamljiva.....pozeljna.
Zna da stvori naviku, bez koje shvatis da ne mozes vise,
ma cudo je ovaj sajber........ lolwink

I tada postaje vidljiva i opipljiva.... wink
Sudbina ne postoji. To je izgovor za slabe i lenje da se ne trude. Jer ako se nesto ne desi onda je to, zaboga, tamo neka sudbina tako htela i ja tu nista ne mogu. Trudio se ne trudio se bice kako Sudbina hoce, i zato zasto da se trudim. Sudbina je velika obmana i zamka.
Sami smo kovaci svoje srece i svoje sudbine. Sudbina je termin koji se sagledava u proslosti a ne u buducnosti. To je klasicna zamena teza. Tek nakon odredjenog broja godina i odredjenih desavanja u zivotu mozemo reci "imao sam takvu sudbinu" ali tu sudbinu tj. takav zivotni put sami smo stvorili svojim trudom, radom i okolnostima koje su nas okruzivale. Ali sasvim je pogresno uvoditi Sudbinu kao nesto sto je zapisano i sto ce se desiti bez nase aktivne uloge u njoj.
Dakle sudbinu mi sami stvaramo.
Sudbina ne postoji. To je izgovor za slabe i lenje da se ne trude. Jer ako se nesto ne desi onda je to, zaboga, tamo neka sudbina tako htela i ja tu nista ne mogu. Trudio se ne trudio se bice kako Sudbina hoce, i zato zasto da se trudim. Sudbina je velika obmana i zamka.
Sami smo kovaci svoje srece i svoje sudbine. Sudbina je termin koji se sagledava u proslosti a ne u buducnosti. To je klasicna zamena teza. Tek nakon odredjenog broja godina i odredjenih desavanja u zivotu mozemo reci "imao sam takvu sudbinu" ali tu sudbinu tj. takav zivotni put sami smo stvorili svojim trudom, radom i okolnostima koje su nas okruzivale. Ali sasvim je pogresno uvoditi Sudbinu kao nesto sto je zapisano i sto ce se desiti bez nase aktivne uloge u njoj.
Dakle sudbinu mi sami stvaramo.

Ne slazem se,ali...ok...svako ima pravo na svoje misljenje....znam hiljade primera gde je sudbina umesala prste...
Krojaci sudbine moje
razbijte tanjur fini od porculana
vratite taj otucen sa svih strana
ova je ljubav ko jeftina hrana, loseg restorana.......

ps. sudbinu krojimo samiiiiiii.......... 8)
Internet je samo novo sredstvo komunikacije medju ljudima... I mada omogucava da se "sakrijemo" iza pseudobnima i slicica koje ne predstavljaju nas lik karakteri, sklonosti, interesovanja... ostaju. Zato je sasvim moguce da se u sayber svetu pronadju iste licnosti koje su se pronasle i u drugim oblicima kontakta... slucajnost ili sudbina bi mogli da se prozivaju samo u pogledu verovatnoce da na Internetu "nabasas" na istog partnera.......
ja u sudbinu ne vjerujem...osim, ako...
ko zna, mozda se pod pojmom sudbine kriju i neke velike nepoznanice... kvantna teorija je jako intrigantna...
a slazem se sa ishtar u pogledu cyber druzenja i zaljubljivanja...ne samo da je to "cudo" nego je i jako opasno... cak i ako nema laznih predstavljanja i prikazivanja, to je preostar mac sa 2 ostrice...
tamo nekom virtuelnom partneru se veoma cesto pridruzuju vrline koje on(a), vjerovatno, realno i nema...
Smešan je onaj ko misli da drži sve konce u rukama kad u svakom momentu može neko pijan da se zaleti u tebe autom i obriše te iz postojanja ili danas si upravljač svoje sudbine a sutra saznaš da imaš rak. Naravno da čovekov život mnogo zavisi i od njega samog ali je velik i onaj deo sudbine, sreće, kako god, koji mi ne možemo da kontrolišemo...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:55 am.