Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

...i nema dalje..ko jednom ode..... lol
Nazalost nisam bila ni jednom, a imam zelju 8)

mozda sledece godine..... lol
..idem ujutru...mmmm...litri piva,gomile mesa,mnogo dobrih riba...i trubaci...ima li sta bolje... 8) 8)
Ma nema... 8) blago tebi, uzivajjjjjjj...... lollol
Ma nema... 8) blago tebi, uzivajjjjjjj...... lollol

8) 8) TongueTongue
Eeeeeeeeeeeeeej sto volim miris kamiona, soferskih gostiona....hormona do plafona turbo je sezona lol
gas, gas, gas, gas, gas!!!
650,000 gostiju....svaki drugi stranac...... gas,gas,gas......

Ajde, ajde, nije to od vina, ej nije ni od serpentina, uhvatila
me milina turbo je godina......gas, gas, gas......
Jel zna neko da objasni Gucu? Ili je to jos jedna pijanka ili pijenje i zdranje i pohotni pogledi ka osobama suprotnog pola, samo pod velom neke manifestacije, nasminkane i organizovane.
Od uvek sam se pitao sta je to Guca? Da ne postoji ime "Guca" kojim imenom bi to desavanje moglo da se nazove, kako da se opise?
Ili je opis vec dat:
mmmm...litri piva,gomile mesa,mnogo dobrih riba...i trubaci...

miris kamiona, soferskih gostiona....hormona do plafona turbo je sezona
gas, gas, gas, gas, gas!!!

?!
Odeš pa vidiš. Masa oznojenog sveta, smrdljivi cigani, loša hrana na brzinu spremljena koju služe oznojane, dlakave babe, mlako pivo i dvadeset ciganskih orkestara svira pod svim šatrama pet jednih te istih melodija ceo dan. Nekad je ta Guča i bila zabavna, danas više ne. To je malo seoce koje nema ni infrastrukturu ni prostora ni iskustva da ugosti tako mnogo ljudi.
Bio sam i na negotinskom vašaru. To je pravi narodni sabor. Mnogo interesantniji, čistiji i bolji od Guče. Ne znam zašto za to niko ne zna...
Slazem se sa Bosmanom i Brodom. Meni se Guca ne dopada.
No sve je to stvar izbora . roll
Ubiste mi volju da odem da vidim. Pa sta je od 650.000 ljudi
radio svaki drugi stranac??? Tako kazu mediji..... lolwink
...ma sta znaju stranci,sve budale...mi Srbi smo najpametniji... :? :? :?

Ne mogu da verujem......
Ubiste mi volju da odem da vidim. Pa sta je od 650.000 ljudi
radio svaki drugi stranac??? Tako kazu mediji..... lolwink

Ču, šta je radio svaki drugi stranac? Čuli pa došli da vide. To ti je kao kad odeš u Egipat pa ti ponude izlet u pustinju sa večerom. Većina ljudi ode i kad ih pitaš kako je bilo, kažu super. Ču, super? Sediš u pesku međ smrdljivim kamilama i još smrdljivijim Arapima a pri tom se i Arapi čudom čude, koji je kurac ovim belcima. Jel moguće da su tako bogati a takve budale. Tako isto je i sa Gučom nego ljudi vole da budu u bilo kakvom fazonu. Ako ne mogu u pravom onda daj bilo šta pa ćemo da pričamo kako je do jaja. Ne treba zaboraviti ni taj momenat da je Slovencima, Švabama pa čak i Englezima jevtinije da dođu u Guču da se napiju sa sve putom nego da to rade kod kuće...
Sladje je ludirati se na "tudjoj" teritoriji.... po svim
pitanjima i oblastima........ lollol
par saveta...
rizle kupite kuci...
ponesite sve pare...
sex mozete obaviti u wc cistom za 200 dinara..bas, bas cist...u dogovoru sa babom serom...
nosite kesu za smece, svoje...izgledace te kao stranci...
u subotu idite na spavanje u 22h...
zurke su najbolje preko dana...
ne obaziri se na muziku...
pomiri se da ces se osecati na pivo...
pecenje jedite...
od kupusa se podriguje i prdi...
ako nekog zelis upoznati upoznaj odmah...neces ga vise naci...
smestaj je odlican na par kilometara od guce...domaci dorucak...
...
nastavak sledi
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:01 pm.