Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Mnogo tema je pokvareno nekom nevezanom pričom, tračevima, svađama i prepucavanjima...Velikom broju forumaša to smeta što je i normalno... Evo teme za takve postove i dobro bi bilo da svi budu ovdje a da se ne "kaki" po drugim temama...
sinoć sam dobio P.M. od jednog forumaša... kaže da danijela kuje zavjeru protiv mene... navodno, sprema mi negdje zasjedu i hoće da me siluje... stvarno sam se zaprepastio, cijelu noć oka nisam sklopio...zaboga, kakva je osoba ta danijela i kako je nije sramota???
našla mene nevinog da sexualno iskoristi... danijela, sram te bilo...boga i ljudi...stidi se kad obraza nemaš...
kuchko jedna, bježi od mene!!!
dabogda ti djeca zapushtila gradivo...
svi mi dobijamo razne mailove i poruke od jednog bolesnog clana. Cujem da se raspituje za mene kod clanova i siri neke lazi o meni i drugima. Zeli mnoge da posvadja, u tome nalazi neko perverzno uzivanje.

Nemoj da se brines, nedojebani je pacenik i verovatno veze nema sa danijelom.
Kako ja ne dobijam? Hoću i ja da dobijam mailove i poruke od bolesnog člana...
lollollol
Evo ti jedna iz mog mailboxa da se ne osetis zapostavljenim.
Oces da mu postavim i IP, njegov email i njegov psiholoski profil?
Inace se predstavja kao cujica ali ne mogu verovati da su cujice tolike picke...
Message je sledeca (nickove sam prepisao sa xxx radi diskrecije):

ja NISAM xxx, xxx sa sajta upoznavanje a NE sa .com
Nemoj se zacudis kada ti xxx, xxx, xxx ili ko vec nameste zvrcku zbog ogovaranja i podmetanja npr.za xxx.., za radiikale, za zezanje xxx.sa nickom biterlemon...Smile)))
Molio si me da se vidimo , cvilio si kao i kod xxx, kao i kod xxx, xxx i drugihSmile))
Nece tebe ni copava totica tvoja lepo kaze onaj xxxSmile))))
Sve ces saznati ovih dana kako na upoznavanju, tako i na vojvodjanki.com
:gajio si travu doma svog.",a-a?
7Eh, lavicu, moj iskusenja te ocekuku kisss xxx

lollollol
Prepucavanja, upucavanja, ispucavanja...

zapucavanja, raspucavanja, napucavanja........... wink
Interesantan je sitnicarski duh sa nekim retkim odlicnim potezima.
Psihopata?

I interesantno je kad omane po koja rec ijekavicom...
Bela.. ponekad takodje omane ...

`ebo ih lud zbunjenog!

lollollol
ma lave sto se opterecujes, ako smo im zanimljivi neka ih, ko god pise mailove pod evan, evan vidi se da je nepismen i da ni sam ne zna sta bi sa sobom...
vidim zanimljiva mu/joj i moja slika, nek napise poslacu mu ih jos da se samo jednom ne sluzi Wink
sinoć sam dobio P.M. od jednog forumaša... kaže da danijela kuje zavjeru protiv mene... navodno, sprema mi negdje zasjedu i hoće da me siluje... stvarno sam se zaprepastio, cijelu noć oka nisam sklopio...zaboga, kakva je osoba ta danijela i kako je nije sramota???
našla mene nevinog da sexualno iskoristi... danijela, sram te bilo...boga i ljudi...stidi se kad obraza nemaš...

Znas ti vrlo dobro ko ti je kucka, cim si tako ugrozeno nevaspitan... shock

Znas ti vrlo dobro ko ti je kucka, cim si tako ugrozeno nevaspitan... shock

ti si moja kuchka... :D i vampir... vukodlak... MONSTER... :D
Ti si kreten u koloru. Tebi covek ne zna da li da se smeje ili da te sazaljeva,ali jedno je sigurno...poremecen si milion posto i ae tornjaj se majke ti. Mis'im stvarno dosadio si vise sa svojim nebulozama...Ne teraj me da budem jos bezobraznija.
roll "metroseksualac"..? hm... shock
D74, nije mi jasno zashto bilo shta pokushavash da objasnish kretenu, njemu i njegovoj vrsti pomotji nema, jedino Gospod mozhe da ga svojom ljubavlju istzeli!!!
Binicu, on ne da je samo kreten, on je i psihopata i malogradjanin.To ni majka vise ne moze da voli. Jadna je ta njegova sorta..znam. wink
psihopata, homic, malogradjanin, metrosexualac...
ne mozes pronaci nesto bolje, sochnije??? stalno me razocaravas...
izrode ljudski!!! ma, sta ljudski, nema veze to sa ljudskom vrstom... ti si bice nize vrste... wink :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:02 pm.