Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li vam pada na pamet da zaustavite vreme ili bi mozda vise voleli da sto pre proleti?
U kojim prilikama i zasto? Koje su to situacije ?

..da...ima situacija,kad jedva cekam da prodje vreme,na poslu,uposte u zivotu...a ima kada bih voleo da stane bar na kratko..ali vise da prodje sto pre...
Odlicno pitanje. Ja sam zaustavila vreme pre nekih deset
godina, i veruj mi jos uvek ne zelim nista da menjam, osim
nekih ne toliko bitnih stvari. Poenta price je zaustaviti se u
pravo vreme, u datoj situaciji..... 8) wink
Znaci ipak ga mozemo zaustaviti ako nista drugo ono bar
u svojoj glavi i sacuvati lepe trenutke.
Ili ga ubrzati kada nam nesto nije po volji , zar ne? wink
Kako sve ide iz glave, znaci da mozemo. Pamti lepe trenutke,
ne zaboravljaj, zivi punim plucima..... a sve sto je ruzno,
potisni negde iza sebe. Uostalom, sve je u nama, i sve zavisi
iskljucivo od nas! 8)
Naravno Ishtar , zivot je kratak a vreme brzo leti , treba
zgrabiti sve sto ti se pruza a sacuvati od zaborava
lepe trenutke, danas ih je na zalost veoma malo ali i te male
mozemo napraviti velikim wink
...zivot je jebeno kratak...kao da sam juce bio u skoli..tako vreme brzo leti...Sto ne mogu da se vratim u prvi razred,majku mu,pa sve iz pocetka.... 8)
Uveren sam da covek vreme dozivljava subjektivno, i to kao procenat od svog dozivljenog vremena. Posto smo svakoga dana sve stariji, objektivna vremenska jedinica: dan predstavlja sve manji procenat od naseg ukupnog zivljenja... i zato nam svaki sledeci dan sve brze prolazi..........
Hm , zato Ja kazem da je dan duzi bar jos malo da zavrsim
jos po nesto.... Ali iskreno vreme leti roll
Ne bih ni da ga "ubrzam", a ni da "usporim"... nek ide svojim tokom, sve dodje i prodje, i sve sto se desi da li ruzno ili lijepo daje nam neku lekciju i bogatiji smo za novo iskustvo Wink
Dumam ja nesto ovom mojom glupacom... ipak je sreca da satovi, tj. vreme, nemaju ni pedale, ni kocnice............ lollollol
Vreme je jedini pobednik. Ne treba ovaj život suviše ozbiljno shvatiti kad i onako nećemo živi iz njega izaći.

Old Wizard.
Vreme se ne kreće, vreme je konstantno. Krećemo se mi u vremenu. Za svako kretanje je potrebno vreme pa tako kad bi se vreme kretalo za to bi bilo potrebno neko drugo vreme da izmeri to kretanje. Ili ovako prostije, vreme je četvrta dimenzija prostora. Kako se širina, dužina i visina ne kreću, tako se ni vreme ne kreće. Samo malo obične fizike...
lollollol
Vreme se ne kreće, vreme je konstantno. Krećemo se mi u vremenu. Za svako kretanje je potrebno vreme pa tako kad bi se vreme kretalo za to bi bilo potrebno neko drugo vreme da izmeri to kretanje. Ili ovako prostije, vreme je četvrta dimenzija prostora. Kako se širina, dužina i visina ne kreću, tako se ni vreme ne kreće. Samo malo obične fizike...
lollollol

Ala si ga zakukuljio bas .... lollollol
Ne verujem ni tebi da je jasno , iskreno meni nije lollol
Opet se pravis pametan, Brode. Opsta teorija relativiteta nije bas obicna fizika......... A ni tema nije interpretacija vremena kao fizicke velicine....
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:49 am.