Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

zasto nece ni jedna da stupi samnom u kontakt a ja sam isken jer najvise na svetu mrzim laz
A mozda tebi treba mamica, a ne zena.
Uostalom, epoha romantizma je odavno zavrshena...
wink
zasto nece ni jedna da stupi samnom u kontakt a ja sam isken jer najvise na svetu mrzim laz

Bolje bi bilo da si lep, zgodan i bogat. Ili bar bogat. Tih iskrenih sa džepovima punim klikera i lešnika ima koliko voliš...
lollollol

Bolje bi bilo da si lep, zgodan i bogat. Ili bar bogat. Tih iskrenih sa džepovima punim klikera i lešnika ima koliko voliš...
lollollol

A koE vrste klikera, i velicine naravno mrgreenmrgreenmrgreen
Ako još ne znaš, nisi se ni trebala udavat'...
lollollol
ZnaeEM ja ove moje, neG da provjerim i druge mrgreen
Joooj, prava si Bosanka. Pa klikeri ne moraju biti samo kožni...
lollollol
....... Ciao corleone011....... kako si? lolwink
....ko jos voli iskrene muskarce,pametne,romanticne.... lollollol
....ko jos voli iskrene muskarce,pametne,romanticne.... lollollol

Pogledaj malo po profilima na sajtu........ sve traze bas takvog........ali!?

Ne veruju kad im govoris istinu, romantiku cesto vide samo u novcaniku, a pametni im nisu potrebni jer ih brzo provale........ lollollol
mislim da je ovde sve suprotno.
svi vicu kako im to treba, onda pogledju profil i nista.
sa druge strane mnoge clanice pisu kako su tu radi sexa i opet nista.

moje misljenje je da ovde se svi predstavljaju onakvim kakvi bi zeleli da jesu, a ne kakvi zaista jesu.

cast izuzecima i ono malo devojaka koje zele da te navuku na 4345 ili prodaju slican fazon da bi nesto zaradile.

strasno bih voleo da vidim statistiku ko se ovde sa kime upoznao, ili jos bolje smuvao. o sexu ili braku necu ni da pricam!
Nije baš sve neiskrenost. Mnogo češće je u pitanju da ljudi u stvari uopšte ne poznaju sami sebe. Pričaju i misle jedno a postupci su im drugačiji ili čak suprotni. Testiraj sebe npr. tako što ćeš napisati kakav tip devojke voliš pa onda pogledaj kakve su ti bile bivše devojke...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:34 pm.