Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kako naći ženu za život. Kada napišeš u profilu istinite podatke o sebi, niko ne šalje poruke. Kada ne pišeš ništa, neće niko da ti piše. Kada slažeš, onda ti i pišu i ne pišu. Kao da koriste internet za dopisivanje, a ne za kontaktiranje u živo. Pa nemam vremena da budem internet zabavljač. Internet je moderno sredstvo za uspustavljenje početnog konatkta. I posle, sastanak na neviđeno. Pa šta bude, da bude.
Tek toliko da se zna.
Gluvo Kuče.
Internet je farsa, internet je laz. E al si nasao mesto gde ces da se pomolis... lol

Ako si raspolozen za svadju to je ok..., u suprotnom zasuci rukave i u prirodu u pronalazak. wink
Neku normalnu mozes upoznati na tri nacina:
1. slucajnim odabirom profila, pa mozda ti se osmehne sreca.
Naravno citajuci forum, mozes tu grupu slucajnog odabira i suziti.
2. Pisanjem na forumu
3. Chatovanjem

Sa ovog sajta je najveci broj kvalitetnih clanica otislo, delom zato jer su pronasle ono sto su trazile, sto na netu, sto u realu, a deo su oterane od raznih manijaka i baraba.

Ah da, cuvaj se laznih profila. (Za to ce ti trebati malo iskustvo)

Samo oprezno...
Pre ili kasnije "Laz" izadje na videlo. Tako da svi koji lazu na
netu lazu sebe a druge ne. Nisam lagala i nemam potrebe za tim.
Nemam se cega stideti pa i ovo je neka vrsta komunikacije
cak bezbednija nego ona u kafeu , preko monitora ti ne mogu
ama bas nista. wink
Kako naći ženu za život.
. . .

Lako!
Svaka žena je za život. Nekada to bude život u rajskim vrtovima, a nekada pakao. Wink

A možda ne bi bilo loše da se koristi za početak tehnika osmatranja . . . dalekozorom. lol
Durbin, dvogled.

Gluvo Kuče.

Na Preobraženje Gospodnje,
leta prestupnog Gospodnjeg 2008.
Prema Jevanđeljima, Hristos je treće godine svoje zemaljske propovedi na goru Tavor poveo učenike Petra, Jakova i Jovana i pred njima se pojavio preobražen sa "licem sjajnim kao sunce i haljinama svetlim kao sneg".

Hristos, koji se na Gori u prisustvu Mojsija i proroka Ilije preobrazio, najavio je nebesku snagu nove vere i svoju ulogu Cara nad carevima koja nadilazi starozavetne zakone i proroke.

Praznik je u pravoslavlju poznat i kao letnje Bogojavljenje. Prema Jevanđelju, otvorila su se nebesa i začuo glas Boga Oca - "Ovo je Sin moj ljubljeni... njega poslušajte".

I bas na danasnji dan izabrali gradonacelnika....... 8)
Ovo je moja tema. Ne dam je nikome. Ako neko želi da piše, mora da se držati zadate teme. Ko to tamo peva.
Zadata tema glasi:
- da li u profilu prezentovati istinu o sebi,
- da li je internet podesno sredstvo za nalaženje podesne žene za život, odnosno nalaženje podesnog čoveka za život.
Nemoj da mi se ubacuju likovi sa nekakvim stranim izrazima.
Nemoj da mi se ubacuju likovi koji neumesno miksuju Preobraženje Gospodnje sa meni beznačajnim politikantskim događajem u gradu koji se zove Beograd.
Meni je moj životni problem najvažniji, a to je traženje i nalaženje žene za život.
Otvorite na forumu za sebe svoje teme i tamo lupajte praznu slamu.
Tek toliko da se zna.

Gluvo Kuče.

Na Preobraženje Gospodnje,
leta prestupnog Gospodnjeg 2008. godine.-
Izvini, necu vise! ..................... 8)
tesko ces sa takvim stavom naci zenu za zivot
Ovo je moja tema. Ne dam je nikome. Ako neko želi da piše, mora da se držati zadate teme. Ko to tamo peva.
Zadata tema glasi:
- da li u profilu prezentovati istinu o sebi,
- da li je internet podesno sredstvo za nalaženje podesne žene za život, odnosno nalaženje podesnog čoveka za život.
Nemoj da mi se ubacuju likovi sa nekakvim stranim izrazima.
Nemoj da mi se ubacuju likovi koji neumesno miksuju Preobraženje Gospodnje sa meni beznačajnim politikantskim događajem u gradu koji se zove Beograd.
Meni je moj životni problem najvažniji, a to je traženje i nalaženje žene za život.
Otvorite na forumu za sebe svoje teme i tamo lupajte praznu slamu.
Tek toliko da se zna.

Gluvo Kuče.

Tek toliko da se zna.

Beograd,
21. avgust 2008. godine
Dijalog podrazumeva i suprotna mishljenja... roll
Nemojte se prepucavati preko moje teme.
Otvorite svoju temu, pa tamo lupajte praznu slamu.
Begajte od mene.
Ovo je moja tema.-

Gluvo Kuče.

Beograd,
8. septembar 2008. godine.
Kako naći ženu za život. Kada napišeš u profilu istinite podatke o sebi, niko ne šalje poruke. Kada ne pišeš ništa, neće niko da ti piše. Kada slažeš, onda ti i pišu i ne pišu. Kao da koriste internet za dopisivanje, a ne za kontaktiranje u živo. Pa nemam vremena da budem internet zabavljač. Internet je moderno sredstvo za uspustavljenje početnog konatkta. I posle, sastanak na neviđeno. Pa šta bude, da bude.
Tek toliko da se zna.
Gluvo Kuče.

slazem se s tobom da je internet moderna tehnologija koja nam omogucava sve i svasta, cak i upoznavanje, pa nikad se ne zna prave ili ne... ali ja ipak volim klasiku...sretni ti meni u nekom klubu, pogledaj me u oci i bum, ako se dogodi, dogodi se...na netu mozes da izgubis dosta vremena, i posle kada se desi to upoznavanje, kazes da sam znao ja bih stao... e kasno..vreme odeeeeee a ti i ne primetis Smile
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Napisi u koji klub odlazis, za pocetak roll

Da nije Kontrabar (silikonska dolina)? lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:40 am.