Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Veza od osam godina nije mala stvar. Naravno da ima i ljubavi i navike u takvim vezama, ali i nesuglasice su neizbezne. Za takvu jednu vezu treba se boriti i zrtvovati mnogo toga. Ne znam razlog vaseg cestog raskidanja, ali licno mislim da to nije dobro. Trebalo bi da ozbiljno popricate i da uvidite realno vas najveci problem. Sve se da korigovati ako je ljubav u pitanju. Ako je ipak samo navika ostala, ako se neke stvari desavaju namerno i ako partner ne zeli nikakav kompromis, treba je okoncati dok je vreme. Dovoljno vremena ste zajedno i poznajete se odlicno. Nikakvih iznenadjenja ne bi trebalo da postoji. Znaci...ili ste jedno za drugo ili ne. Normalno, to bi vec trebalo da znate...) Smile
Cinjenica je da se svaka duga veza vremenom pretvori u naviku. Ali ako se dvoje stvarno vole ta navika moze biti i pozitivna, navika da budu jedno uz drugo... Nakon toliko vremena koje su proveli zajedno znaju jedno drugom navike, rituale, ponasanje...I ako je ljubav glavni pokretac veze ta navika ce biti samo njen deo, a ne jedini razlog sto su zajedno.....

Medjutim ako je to samo navika, zauvek pratiti jedno drugo, moze
odvesti u propast. Jer to postaje samo navika.

A navika ostaje!

Jedan bez drugog su prazna polovina, a zajedno cine celinu
bez smisla.

To moras preispitati sam sebe..........
8)
Cinjenica je da se svaka duga veza vremenom pretvori u naviku. Ali ako se dvoje stvarno vole ta navika moze biti i pozitivna, navika da budu jedno uz drugo... Nakon toliko vremena koje su proveli zajedno znaju jedno drugom navike, rituale, ponasanje...I ako je ljubav glavni pokretac veze ta navika ce biti samo njen deo, a ne jedini razlog sto su zajedno.....

Medjutim ako je to samo navika, zauvek pratiti jedno drugo, moze
odvesti u propast. Jer to postaje samo navika.

A navika ostaje!

Jedan bez drugog su prazna polovina, a zajedno cine celinu
bez smisla.

To moras preispitati sam sebe..........
8)

Lepo si to napisala...
Veza od osam godina nije mala stvar. Naravno da ima i ljubavi i navike u takvim vezama, ali i nesuglasice su neizbezne. Za takvu jednu vezu treba se boriti i zrtvovati mnogo toga. Ne znam razlog vaseg cestog raskidanja, ali licno mislim da to nije dobro. Trebalo bi da ozbiljno popricate i da uvidite realno vas najveci problem. Sve se da korigovati ako je ljubav u pitanju. Ako je ipak samo navika ostala, ako se neke stvari desavaju namerno i ako partner ne zeli nikakav kompromis, treba je okoncati dok je vreme. Dovoljno vremena ste zajedno i poznajete se odlicno. Nikakvih iznenadjenja ne bi trebalo da postoji. Znaci...ili ste jedno za drugo ili ne. Normalno, to bi vec trebalo da znate...) Smile

mojne choveka da zbunjujesh, je li ti znash koliko ima dana u osam godina???

winkwinkwink
Ja mislim da je to onaj fazon- Ne mozesh sa njom, ne mozesh bez nje...Ili ona bez tebe? wink
ili je to ona - ne mozes sa njom , a ne mozes................ je ni baciti sa mosta
ili je to ona - ne mozes sa njom , a ne mozes................ je ni baciti sa mosta

a da probas sa solitera ? twistedlollollol

uspeh zagarantovan :D
nikad losije nismo prosli na olimpijskim igrama

Je l' ti to nas covece zaje***as pa menjas naslov ili si dovoljno cuo?

Za sve one koji su se kasno ukljucili tema je bila "Ljubav ili navika"?
Drzimo se teme br 1.
lollollol
koliko drzava ulaze u sport, toliko ima i rezultata...
ocigledno je da globalizacija donosi uspeh i manjim zemljama, svet se polako menja...
mi jos trpimo krize, o obrazovanju mladih generacija jos se ne brinemo, a o talentima nikad se nismo znali ni brinuti...

sve se to na kraju pokaze u obliku medalja... nazalost pojava je vrlo slozena, postoje i povratne sprege, pa kad krene nizbrdo, tesko se zaustavlja...

Ipak to nije razlog da se skoci sa solitera!

winklol
cuo sam dovoljno, pa mislim da cu poslusati vase savete i ozbiljno se preispitati sta dalje
1. ako ona raskida, znaci da smatra da si najbolji od svih ali nisi onaj pravi. cim se pojavi pravi, otkacit ce te.
2. ako ti raskidas, ne bi postavio temu, pa valjda vec znas sta hoces od zivota...

Postoji samo jedno resenje:
Sledeci put kada budete raskidali, ti joj reci da si razocaran i za utehu ces probati seks sa nekom drugom...

Ako placuci pobegne i ne zeli vise da prica sa tobom, to znaci da te voli.
Ako ostane, opet znaci da te voli.
Ako predlozi swingeraj, znaci da nisi dovoljno dobar u krevetu ali imas dobru dushu.
Ako kaze da te je ona vec davno prevarila, ne voli te.

Sta ima da gubis?
:D
nikad losije nismo prosli na olimpijskim igrama

Je l' ti to nas covece zaje***as pa menjas naslov ili si dovoljno cuo?

Za sve one koji su se kasno ukljucili tema je bila "Ljubav ili navika"?
Drzimo se teme br 1.
:lolnemoj da se ljutis: lollol
Ti se malo zaebavas sa nama Winkmrgreen
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:36 am.