Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

-Da bi dobili cokoladu ne morate da preklinjete.
-Cokolada prija i kad omeksa.
-Ako me volis "progutaj" ima potpuno novo znacenje.
-Ako grickate lesnike, cokolada se nece ljutiti.
-Vasi roditelji vas nikad nece pitati odakle je cokolada.
-Sam u seksu nije zabavno kao sam sa cokoladom.
-Najgora stvar koju mozete dobiti od cokolade su akne.
-Ako se naglo ugojite od cokolade, to i nije neki problem.
-Ma kako da je velika cokolada, sigurno necete vristati od straha.
-Cokoladu mozete podeliti bilo s'kim.
-Posle cokolade nemate puna usta dlaka.
-Prica o obavezama(vencanje) ne uzasava cokoladu.
Ako zamolite nepoznatog za malo cokolade, niste kurva!
.....hahahaha..svidja mi se ovo oko cokolade i sexa...najjace..mozete naglo da se ugojite.... lollollollol
Volim cokoladu! Al se ne odricem sexa, zato cu da uzivam i jednom i drugom 8) lol
Cokolada ce stvori naslage na kukovima, a sex ce da ih otkloni, od cokolade zaboli glava, a sex leci glavobolju, a o5 kad od sexa zaboli glava tu je uvek verna cokolada lol i sve tako....
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
volim je i ja, ali bih dao tonu cokolade za dobar sex twistedtwistedtwisted
.....hahahaha..svidja mi se ovo oko cokolade i sexa...najjace..mozete naglo da se ugojite.... lollollollol

:D Jedes cokoladu, nabijas trbusnjake i dobijes cokoladne plocice.
Volim cokoladu! Al se ne odricem sexa, zato cu da uzivam i jednom i drugom 8) lol
Cokolada ce stvori naslage na kukovima, a sex ce da ih otkloni, od cokolade zaboli glava, a sex leci glavobolju, a o5 kad od sexa zaboli glava tu je uvek verna cokolada lol i sve tako....

Savet: Konzumirati oba u isto vreme! 8)
Konzumirati oba u isto vreme...... osecaj koji se ne moze
opisati recima..... lol ko ne proba nece ni znati...... lol
Konzumirati oba u isto vreme...... osecaj koji se ne moze
opisati recima..... lol ko ne proba nece ni znati...... lol

Ah draga sad si me bas napalila. Probala sam- ali ovo receno iz Tvojih usta je sada jos sladje, mmmmmmmmmmmmmm lollollol
volim je i ja, ali bih dao tonu cokolade za dobar sex twistedtwistedtwisted

Ee Super, ti meni daj tu tonu cokolade, a ja tebi zelim sretan put i lep provod .

Ebesh chokoladu i plochitze, treba raditi na trbushnjatzima, a Boga mi i na chuchnjevima i sklekovima, u zdravom telu, zdrav duh!!!
winkwinkwink

Ebesh chokoladu i plochitze, treba raditi na trbushnjatzima, a Boga mi i na chuchnjevima i sklekovima, u zdravom telu, zdrav duh!!!
winkwinkwink

Ejjj Binicu odakle si ti? Pa od kad se sklekovi rade solo? Daj jbt unesi malo maste!
moze:dajem tonu cokolade za dobar sex twistedtwistedtwisted

winkwinkwink

Ejjj Binicu odakle si ti? Pa od kad se sklekovi rade solo? Daj jbt unesi malo maste!

ja sam ti iz donje me povutzi, mislim zone lol...lol...lol... a uvek vezhbam solo, a, zhalosno shto josh uvek na jednom te istom primerku ali uskoro se derastichno menjam, pa kad odradim na vishe komada spletove vezhbi, tju ti javim ako budesh zainteresovana...
moze:dajem tonu cokolade za dobar sex twistedtwistedtwisted

al' ne moze bre, Ne vredi ti ta tona cokolade kad nemas jos jednu Tonu. cry
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:00 pm.