Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Recept br.1 USTIPCI - za produzeni orgazam

Drage moje, da li i vi vasim muzevima, momcima ili svojim slatkim poslusnim ucenicima spremate hranu iz erotskog kuvara? Ovo vam pricam iz iskustva! Postoje tri vrste zena : -one koje ne znaju da kuvaju, zatim one koje misle da znaju i one koje kuvaju da bi zavodile.
Najvece dve greske koje mozete da napravite su -da nikad ne kuvate ili da kuvate a da nemate svest o tome da je kuvanje uvod u strast.
Evo odacu vam tajnu za sada samo ovog recepta. Za ustipke vam je potrebno tri jaja, pet kasika brasna, beli sir, mleko i mirodjija. Vazno je odabrati odecu za kuvanje. Za ove ustipke dovoljno je imati crni brus i haltere, sve ostalo je rizicno i podlozno flekanju.Obratiti paznju sta slusate.Moguce je praviti ortodoksnu varijantu uz guslanje, ali i savremenu uz neku novotalasnu grupu. Nikako ne slusati pop ili nedaj boze turbo folk.
Uzeti tri jaja velika i hladna. Lagano ih stavljati jedno po jedno medju noge, i lagano i nezno reanimirati do temperature vaseg tela. Tad ih razbiti i baciti u posudu. Potom uzeti brasno,lagano ga liznuti, a onda kasikom u kojoj ste se dovoljno dugo ogledali-sipati pet kasika u istu posudu. Beli sir laganim pokretima usitnjavati na grudima dok ne razbijete sve krupne komade. Zatim dodati 35 kapi mleka, a potom mirodjiju koja je seckana brutalno sa velikim nozem. Smesu staviti na vatru i peci.
Gotove ustipke mozete sluziti same u krevetu ili.... gde se tog trenutka nadjete.
Posle svakog kuvanja lepo se istusirati da brasno ode sa grudi i jaja sa nogu.
Uzivajuci u jelu vas dragi pocascen ovakvim ustipcima garantovano ce vam pruziti intenzivni i duzi orgazam.
Ocekujem u ovim redovima i vasa iskustva!
....mene nije ni jedna odusevila kuvanjem,ali su zato mnoge pale na moje sne=nokle... lollol
....mene nije ni jedna odusevila kuvanjem,ali su zato mnoge pale na moje sne=nokle... lollol

Ejjj Patak, pa ti onda jos nisi sreo onu pravu! Znaces da je prava zena za tebe kad pri rukovanju sa njom osetis erekciju, .... a onda jebes njeno kuvanje -dobro dodju onda i one tvoje nokle=sne od juce.
kako li tek pravis sarmu? twistedtwistedtwisted

Ee tajna recepata se ne otkriva , al' za dzelate imam poseban kuvar .evil

lollol 8)

nisam dzelat ali bi mnogima izmakeo hoklitzu i to volonterski da se zaljuljaju, a od svih kuvanja najsladja mi je zelena salata... winkwinkwink

lollol 8)

nisam dzelat ali bi mnogima izmakeo hoklitzu i to volonterski da se zaljuljaju, a od svih kuvanja najsladja mi je zelena salata... winkwinkwink

Binicu-TURCINE, normalno da ti je draga ZELENA salata, ali to nema veze sa temom na golicljivim razgovorima.
Vidim ja da ćemo mi mladji ovde svašta naučiti. 8)
Ja kad kuvam, moj dragi neprestano lize..................................................prste. 8)

lollollol
Ako kuvarica dobro meša ne mož da zagori... 8)
Odoh onda i ja u krevet ili danas od rucka nece biti nista... wink
Ja kad kuvam, moj dragi neprestano lize..................................................prste. 8)

lollollol
samo nek' on dobro pazi da se ne opece!
Ako kuvarica dobro meša ne mož da zagori... 8)

Kajla pa sta mislis kako je nastala crnacka rasa??? Nisu dobro mesali pa zagorelo.
Vidim ja da ćemo mi mladji ovde svašta naučiti. 8)

Koliko vidim, vi mladi bi jos trebali svasta da naucite, ko bude poslusan- naucice. Za ucenike postoje skole - al' samo ko polozi prijemni.

ma kakva sarma, da vidis kakve tek punjene paprike pravim, mmmmmmmmmm, eee tu vec angazujem mog omiljenog poslusnog ucenika za nabijanje .
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:04 pm.