Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

mislim da je bilo forumasha koji su se osvrtali na ovaj fenomen... da li su evidentne klimaksne promjene, varijacije u temperaturama, ponashanju, topljenju glechera i sl. posljedica aktivnosti covjeka ili je u pitanju nesto drugo??!
pa znas kako nije sveedno dal je sas klimu ili brez jerbo sad svi reklamiraju raznorazne klime a i kola sas klimu a ona sa siberom slabije idu e sad posto te klime nisu bile tolko bitne pre nekolko godina znaci da ima tih klimatskih promena i mogu slobodno reci da mi se ne dopadaju nimalo a najgore je sto mi nismo imali nikaka posla u pravljenju ozonski rupa i topljenja leda nego tamo neki drugi al rupa je rupa i obrni okreni ima da nam bude ko da zivimo u egiptu jebo te faraon
samo da se razumemo ja necu da ucestvujem u pravljenju nikakih piramida a i gazda jezdu i dafinu sam eskiviro uzeli pare a nisu napravili piramidu jebo te zivot vis kaki su to prevaranti jebo te faron
Koga zabole za klimatske promene...
lollollol

mene, baš zabole za klimaCke promene...............................Smile))

mene, baš zabole za klimaksne promene...............................Smile))

......... :D lol....svaka cast zeMska.

mene, baš zabole za klimaksne promene...............................Smile))

......... :D lol....svaka cast zeMska.

a-haaa... pa, vidim ja, nesto se deshava s njom... :?
xaxaxaxaxaxaxa, Dačo, Dačo, al mi ga zavuče...........................Smile))
Es' ti luda bre...Tu akrobaciju ne izvodim ni kad mi se prohte...

lollollol
Ma šta izvrćete Micine reči. Ona je mislila da voli česte promene stvari koje se klimaju a ne to što vi pišete...
lollollol
ma mica voli cvrste stvari a ne klimave a sad ako se posle nesto klima to je ondak sasvim druga rabota lollollol
nemo mi mećete u ruke ono što nisam kuckala........................Smile))
nemo mi mećete u ruke ono što nisam kuckala........................Smile))

valjda u usta lollollol
8)
nemo mi mećete u usta ono što nisam kusala........................Smile))

lollollol

Mico, kazi im vec jednom da volis samo provereno... wink
opa, znao sam da ce tema biti zanimljiva... doduse, malo sam je, na danijelinu sugestiju a u micinu chast, malo editovao... 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:17 am.