Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Evo otvorila sam novu temu sa ciljem da pomognem, i odgovorim svim članovima o čemu se trenutno radi i koji je razlog što postoji par nenamerno napravljenih "grešaka "koje su se poajavile na našem novom sajtu!

"spojka mi izbacuje muškarce a ja volim žene"

po defaultu spojka lista sve članove - kliknite na Spojku i podesite da vam prikazuje samo žene.

"imam milion poruka u inboxu"

Stari sajt je drugačije vodio mailove, tako da su se prilikom prebacivanja na novi sajt svi mailovi proglasili "nepročitanim". Moguće da se među njima nalaze i mailove koje je korisnik obrisao. Problem sa brisanjem mailova će biti rešen u toku dana.

"Lista prijatelja mi se proširila, sada su tu i neki manijaci sa polnim organima"

Na prethodnom sajtu je drugačije radio sistem prijatelja, pa su tokom prebacivanja svi prijatelji (bili oni odobreni ili ne) prebačeni na novi sajt i sada se vide u listi prijatelja. Ako se tu nalazi neko ko nije baš, poželjan, idite na Prijatelje i izbacite ih iz liste. Ubuduće ovoga neće biti - kada neko poželi da vam bude prijatelj, izaći će vam zahtev koji možete da odobrite ili ne.

hvala na razumevanju!
webmasterka
Adminka
Stari sajt je drugačije vodio mailove, tako da su se prilikom prebacivanja na novi sajt svi mailovi proglasili "nepročitanim". Moguće da se među njima nalaze i mailove koje je korisnik obrisao. Problem sa brisanjem mailova će biti rešen u toku dana.

"Lista prijatelja mi se proširila, sada su tu i neki manijaci sa polnim organima"webmasterka

sta je ovo??? imam i ja to... znaci i ja sam manijak??? :?:
xe xe xe, od adminE se ništa ne može sakriti...........................Smile))
stavie da se prilikom pretrage vidi ko je musko a ko zensko.
muka mi je koliko me muskaraca posecuje.
muka mi je koliko me muskaraca poseDuje.

shock
muka mi je koliko me muskaraca poseDuje.

shock

okrenula si mi zeludac. nisam odmah razumio da si prepravila.
vragolanko. vraticu ti sa isto zara i simpatije. upavo si si dobila najprijateljskijeg neprijatelja.
ma samo pucaj...........................Smile))
ma samo Tucaj...........................Smile))

biće da nisam jedina koja je u teranju......................Smile))
eto vidiš kako se to radi.........................Smile))

ovo je bio samo mali znak paženje od mene upućen tebi iliti prva pomoć...........................Smile))
ma samo Tucaj...........................Smile))

biće da nisam jedina koja je u teranju......................Smile))

e, draga Habiba, ti si mala maca u teranju za Micu... eh, kad se setiiiiiiiiiiiiiiiiiiim... niko se tako ne tera...
A gde su komentari nestali ispod slika?
I kad ces vise brisat duplirane nickove tj lazne nickove?

koje nitckove??? roll

Možda bi bilo bolje da obriše neke od pravih nickova...
lollollol
a pise i da ima neki "messanger" ali ga ja jos nisam vidio... Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:13 am.