Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Evo otvorila sam novu temu sa ciljem da pomognem, i odgovorim svim članovima o čemu se trenutno radi i koji je razlog što postoji par nenamerno napravljenih "grešaka "koje su se poajavile na našem novom sajtu!

"spojka mi izbacuje muškarce a ja volim žene"

po defaultu spojka lista sve članove - kliknite na Spojku i podesite da vam prikazuje samo žene.

"imam milion poruka u inboxu"

Stari sajt je drugačije vodio mailove, tako da su se prilikom prebacivanja na novi sajt svi mailovi proglasili "nepročitanim". Moguće da se među njima nalaze i mailove koje je korisnik obrisao. Problem sa brisanjem mailova će biti rešen u toku dana.

"Lista prijatelja mi se proširila, sada su tu i neki manijaci sa polnim organima"

Na prethodnom sajtu je drugačije radio sistem prijatelja, pa su tokom prebacivanja svi prijatelji (bili oni odobreni ili ne) prebačeni na novi sajt i sada se vide u listi prijatelja. Ako se tu nalazi neko ko nije baš, poželjan, idite na Prijatelje i izbacite ih iz liste. Ubuduće ovoga neće biti - kada neko poželi da vam bude prijatelj, izaći će vam zahtev koji možete da odobrite ili ne.

hvala na razumevanju!
webmasterka
Adminka
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:00 pm.