Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Primetio sam da mi sex mnogo više prija kad sam trezan nego kad sam pijan. Tu dolazi do suštinske dileme. Zašto bi se neko uopšte seksao kad je trezan kad ondaK može da radi toliko interesantnih stvari. Na primer, da pije. Ima li ko rešenje za ovaj problem...
lollollol
Ta kombinacija nEje zdrava za mene.... lol
Primetio sam da mi sex mnogo više prija kad sam trezan nego kad sam pijan. Tu dolazi do suštinske dileme. Zašto bi se neko uopšte seksao kad je trezan kad ondaK može da radi toliko interesantnih stvari. Na primer, da pije. Ima li ko rešenje za ovaj problem...
lollollol

ako me pamćenje ne vara i meni sex više prija kad si trezan nego kad si pijan.................................Smile))

ako me pamćenje ne vara i meni sex više prija kad si trezan nego kad si pijan.................................Smile))

more fataj se klipa i uzivaj, mani komentare Tongue
kUJ komentariše, ja se falim...........................Smile))
o brodeeee kad imas slobodan termin TongueWink
juče u dvan'est..........................Smile))
iz licnog iskustva, alkohol pojacava zelju ali smanjuje potenciju...Wink

šta ti imaš protiv moje potencije?...........................Smile))
Mico, kad si ti to mene naFatala treznog? Uopšte se ne sećam. Možda sam bio ušmrkan. Ako sam posle petog puta počeo da drkam, sigurno jesam. Život je suviše kratak a trezni trenuci su suviše dragoceni da bi ih trošio na seks...
lollollol
znaš šta, ne brine mene što se ti ne sećaš, no što se ja ne sećam................................Smile))
jebanje je lepse i zdravije Smile

šta ti imaš protiv moje potencije?...........................Smile))

nemam nista, samo me ponekad uplasis svojim megalomanskim apetitom... jel' nesto uzimas ili je to prirodnooo|???
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:56 pm.