Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

koliko mastamo,i koliko smo hrabri da priznamo to,sami sebi,pa i partnerici,partneru?ima li ko iskustva i kakva su?
koliko mastamo,i koliko smo hrabri da priznamo to,sami sebi,pa i partnerici,partneru?ima li ko iskustva i kakva su?

Traze se iz cele ex yu nezaposlene
devojke,zene i parovi za rad od kuce
preko kompjutera "erotski video voice chat"
Zarada oko 300-500usa dolara mesecno ,

Ja nemam iskustva ali bih zelela da to promenim Smile
Partner i ja smo dosta pricali o tome i voleli bi da probamo.
Zanima me da li kod nas postoje neki sving klubovi? Cula sam da u Srbiji ima dosta svingera pa me zanima na koji nacin funkcionisu, gde se upoznaju i sl?
Najcesce ovako po forumima, barem je ovde tako, svi se okupimo ponekada u gradu ili se dogovorimo, bilo je uvek dobro do sada, cak i vise nego sto smo ocekivali Smile
Bitno je da nas ima i da se drzimo 8)

Ja nemam iskustva ali bih zelela da to promenim.
Partner i ja smo dosta pricali o tome i voleli bi da probamo.
Zanima me da li kod nas postoje neki sing klubovi? Cula sam da u Srbiji ima dosta singera pa me zanima na koji nacin funkcionisu, gde se upoznaju i sl?

Nigde nema boljih singera nego u Srbiji...

Ja, kao clan udruzenja "Anonimni sIngeri", imam najlepsa i najpozitivnija iskustva i svakome preporucujem da se uclani.

Prvo, lako je ispuniti uslove clanstva:

a) potrebno je da poznajete deo istorije Starog veka od Hatusila i Ramzesa do najezde Varvara na Rim

b) neophodno je da znate napamet biografije velikih pesnika (samo od Homera do Prevera) i bar po neku misao ili stih da citirate

v) vazno je da bar jedan deo vase licnosti bude apsolutno predan lepoti i apstraktnom hedonizmu

Drugo, clanstvo je raznovrsno po starosti, polu ( svih pet polova zastupljeni: zenski, muski, pokusaj muskarca da postane zena, pokusaj zene da postane muskarac, i sinove Hermesa i Afrodite), boji koze, politickim uverenjima i religijskoj pripadnosti.

Za vise informacija sajt ( na koga se ulazi preko sajta domacice) Anonimnisingeri. rts?ko ju ces>samo jednu@yu

I dodjite sa partnerom, nemojte samo pricati o tome, da singujemo zajedno.

Nas moto: pesma nas je odrzala, pesmi hvala
prvi put beše nikakvo
drugi put beše nekakvo
treći put je . . . ( pa probajte, pa će vam se samo kasti)
Iskustva?
Partnerom, pricao o tome jesam...
lol
SWING,ili GRUPNJAK

Bio sam ubedjen da je to jedno te isto, u mom kraju se to lepo kaze "na gomilu" lollol
Kad smo vec kod "grupnjaka", moji omiljeni swingeri su Benny Goodman, Count Basie, Duke Ellington, Gene Krupa, Glenn Miller, Art Tatum.
:D

A partnerka ... za ples lollol
SWING,ili GRUPNJAK

Bio sam ubedjen da je to jedno te isto, u mom kraju se to lepo kaze "na gomilu" lollol

pa mislim da je swing 2 sa 2, unakrsno ili u 4.
a grupnjak je spontana festa x sa x/2, kombinacije razne... shock

Ja maštam ali nEsam dovoljno hrabar da to priznam sam sebi...
shockshockshock
lollollol
Priznaj!

. . . biće ti lakše. Wink
Uvek me je zanimalo otkuda to da su većinom ili isljučivo muskarci opsednuti tim grupnim sexualnim iskustvima :?: Verovatno to potiče još od iskonskih vremena, kada su mužjaci težili da oplode što više ženki i tako prenesu svoj genetski materijal na veći broj potomaka...

Žene te stvari ipak podižu na malo viši nivo :!: Smile
Ako uzmes u obzir da je za jedan dobar hetero grupnjak potreban priblizan broj zena i muskaraca, izgleda da se nekako nadju i zainteresovane ucesnice lollollol
To je za mene izivljavanje, a ne sex. Ipak, mislim da se razlikuje biti svinger od obicnog grupnog sexa. Svingeri razmenjuju svoje partnere, sto mi je isto neshvatljivo, ali ocigledno neko i u tome uziva. U grupnom sexu mogu da ucestvuju osobe koje i nisu u vezi, nego im, eto tako, dunulo da se malo izivljavaju i ostvare svoja mastanja. Slozila bih se da je mnogo vise muskaraca koji o tome mastaju.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:04 am.