Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li ste skidali radiotalasima neke dermatoloske promene(mladeze,keratoze,bradavice)..kapilare ili ste probali trenutno najpopularniji radiotalasni lifting?Tretman radiotalasima je brz i ostavlja minimalne oziljke,neprimetne.Metoda je beskrvna,nema usivanja jer se okolno tkivo ne ostecuje.
Da li ste skidali radiotalasima neke dermatoloske promene(mladeze,keratoze,bradavice)..kapilare ili ste probali trenutno najpopularniji radiotalasni lifting?Tretman radiotalasima je brz i ostavlja minimalne oziljke,neprimetne.Metoda je beskrvna,nema usivanja jer se okolno tkivo ne ostecuje.

Sta podrazumevas pod radio talasima?

Mikrotalasne duzine mogu stvoriti opekotine jer prodiru u telo.
Sto su manje talasne duzine, ti talasi time manje ulaze u telo.
Ja najvise volim onaj deo talasa koji prakticno i ne prodire u telo i efekat izaziva na povrsini.
Zovem ga svetlost i pravim ih laserom.

Ipak bez lekare ne smem da skidam ni tetovaze sa moje drage, iako ih ne podnosim. Mislim tetovaze.
Medjutim interesantno je poigrati se sa mislju da stvorimo radio talasima koji prodiru u telo (mikrotalasima) trodimenzionalnu sliku, u ljudskom telu.
Prakticno da primenimo pronalazak Gabora Denesa, prostorni hologram na mikrotalase. Mozda bi time mogli da odsecemo tumor unutar tela a da ne rasecemo pacijenta ili da otkinemo Amerima yaya a da ne rascepamo kesu...

Hm... :?
Ma uzj..o me neki moron, zato sam tako negativan...

shocklol

Podrazumeva skrivenu reklamu koju nije otvoreno postavio/la da je admin. ne bi obrisao. I dalje postoje ljudi koji ne znaju da ovdI nema moderatora i da se ništa ne brine. Kontaktiraj je pa ćeš saznati više o radio terapiji i koliko i gde to košta... lollollol

Podrazumeva skrivenu reklamu koju nije otvoreno postavio/la da je admin. ne bi obrisao. I dalje postoje ljudi koji ne znaju da ovdI nema moderatora i da se ništa ne brine. Kontaktiraj je pa ćeš saznati više o radio terapiji i koliko i gde to košta... lollollol

Ma ja to samo reklamiram sebe, izigravam fizicara.
Neke to vole pa pridju!

lol
Juce sam napravila profil i postavila ovu temu sa zeljom da neko podeli samnom i sa ostalim clanovima svoja iskustva oko radiotalasa,ako su skidali neke kozne promene.U startu sam provalila da nema moderatora jer su mnoge ozbiljne teme upropascene..neke se ponavljaju po 20puta..Sto se tice cene mogu da ti kazem a i mozes sam da googlas pa ces videti!Preskoci temu ako te ocigledno ne zanima
Radiotalasni aparat sa frekvencijom od 4megaherca stvara ciste talase koje zagrevaju celijsku plazmu i dovode do njenog isparavanja.Na tom principu rade
Imas certifikat o ispitivanju u nekom republickom zavodu?

3 Mhz je mnogo malo. Na pr. Ultrakratkotalasni predajnici UKT rade na oko 88 do 108 MHz.

Penjanjem na takav toranj moze covek sebe da sterilise zauvek. To je cinjenica.
Vidim da je tebi jako dosadno,uzivas da pametujes.Radiotalasna hirurgija menja frekvenciju zavisno od intervencije.
Ma nemam ja nista protiv radifrekvencija. jedino ne verujem u kozmorevitalizatore i ostale stvari sto obecaju cudo.

Pored toga postoje i odredjeni zakoni i propisi za prodaju bilo ceg, pa i reklamu na ovom sajtu.

Nigde nisi navela, sta je to, da li to koriste hirurzi ili bilo ko, pa cak i ja. Sta ako ostanem bez koze, svojom greskom?

Kako usmeravas zrak, itd, itd...
Radiotalasni aparat sa frekvencijom od 4megaherca stvara ciste talase koje zagrevaju celijsku plazmu i dovode do njenog isparavanja.Na tom principu rade

Odlično si pogodila da me ova tema ni malo ne interesuje. Ono što ne znaš je to da sam ja poznat po tome što više diskutujem na temama koje me ne interesuju nego na onima koje me interesuju...
lollollol
Smrt radio hirurgiji i kigaku horoskopima...
lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:27 am.