Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ponovo mimohod u Bg gej populatzije ili narodski recheno:
homitja
pedera
pozadinatza i sl.

sve je to uredu, samo ko tje da ih predvodi, mislim da je konkurentzija zhestoka, ali evo ja tipujem na taditjija...loLLLLLLLLLLLLL... winkwinkwink
ja sam za toleranciju i postovanja ljudska prava... nije u redu da se prijeti gej populaciji... Unhappy

treba ih nabiti na kolac... wink
eee, sad ako su u prvom pokushaju proshli neslavno, drugi poot im se mozhda i posretji, samo zavisi ko tje da bude na chelu, mozhda i onaj dachitj, u zadnje vreme dok hoda sve nezhto zadnjitzu zanosi ko da ga je pravio kakav patak...lol... winkwinkwink
Decki, jel vas to neko dira, da ste tako narogusheni protiv gay populacije? lol
Decki, jel vas to neko dira, da ste tako narogusheni protiv gay populacije? lol

ti sad si neki provokator ili tjesh se solidarisati pa ne daj Bozhe stati na chelo mimohoda...lol... winkwinkwink
Umesto da im kazete hvala, sto vam odstupaju devojke, vi tako.... lol Ko ce vama udovoljiti.. Tongue
Umesto da im kazete hvala, sto vam odstupaju devojke, vi tako.... lol Ko ce vama udovoljiti.. Tongue

pametno ti zborish, kao da si iz dezhele???, ako jesi dobro doshla "kutji", ako nisi veliko izvinjenje, eto... winkwinkwink
Sinovi moji. Ovako izgleda prva i stranica nasih srpskih pedera!
ponovo mimohod u Bg gej populatzije ili narodski recheno:
homitja
pedera
pozadinatza i sl.

sve je to uredu, samo ko tje da ih predvodi, mislim da je konkurentzija zhestoka, ali evo ja tipujem na taditjija...loLLLLLLLLLLLLL... winkwinkwink

ha-ha-ha...ups...! Sta IH snadje...i to ne na seoski, nego na demokratski nacin...wink

Elem....
Kako ociglednog pedera da nazovete pederom, a da ga ne uvredite...? idea
Sexualni devijant, ali i vise od toga...najbolji prijatelj lepih zena, od kojih kupi svoje gej gestove -"moderno" obucen... roll

On kaze: "ja sam gej"..........aha, pa jel' se druzis sa manekenkama?
Ne.....A da li pratis modu?
Ne.
Ma ti nisi gej, ti si obicna "pe****ina"! lollollol
Ne moze se ni komentarisati na ovako nesto originalno. Bas su ga zbudzili, svaka im cast... wink
Bitno je samo zagolicati im prljavu mastu i abnormalne strasti...
lollollol
Meni oni ne smetaju, uopste, dobri su kuvari, prave odlican dizajn, imaju oko za dobru modu, polako prosiruju svoje delatnosti, nece biti samo dizajneri, stilisti i sl.Mislim da ce ih biti i politicara, vec ih ima medju sportistima i td.
Uostalom sto ih je vise manja konkurencija Smile
Neki iz Bgd prave najbolje zabave u gradu, stalno su okruzeni atraktivnim devojkama, ako me ne "ugrozavaju"zaista nemam problem sa tom populacijom...

A sto se tice zena koje imaju sklonosti ka svom polu, nemojmo biti licemeri, jos nisam sreo muskarca koji ne bi voleo da gleda dve lepe zene kako vode ljubav, makar mu i uskratile ucestvovanje u razmeni neznosti 8)

Parade u Bgd su glupost, zaista je mucno ono bilo pre par godina prebijanje zena, klinaca i ostalih iz te skupine, meni je bilo mucno gledati to ...Mislim da su debelo nesrecni ili zarobljeni u pogresnom "obliku" svoga tela, zalosno ali tako je...Klinci koji su ih tukli su negde uplaseni, nesigurni jer nisu jos sebe sexualno definisali, jedino to moze biti razlog da 10 ljudi gaze nekog mucenika zato sto je napaljen od svojih lidera zeleo da pokaze da se ne plasi svog opredeljenja....

Parade su glupost, ne treba paradirati zato sto si "razlicit"morali su biti svesni gde i kada paradiraju ali batine nisu nacin da se to spreci
Malo je bilo smesno, malo tuzno a najvise mucno gledati ove u Bgd za razliku od njihovih "kolega "po svetu koji imaju sva prava a ovi mucenici ni pravo da vole ili pate....
Ne treba se sprdati sa tuznim ljudima, koji debelo pate zbog greske prirode a jos manje biti "junak"koji ce da ih gazi...
opet ce biti batina na ulicama Bgd-a...neznam zasto misle da se nesto bitno promenilo u ovih par godina od zadnje "parade"...

licno me ne interesuje ko koga trpa i u koju rupu ali cemu "parade"....da dokaze da se ne boji?...lecenje kompleksa?...sta?...

organizovati "parade" ovog tipa je guranje prsta u oko mnogima...i organizatori tih "parada" dobro znaju sta rade...[/quote]
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:33 pm.