Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kakve prijatelje imate? I na sta ste sve spremni da uradite za njih?
I da li ste ponekad svesni ili vam se bar provuce crvic sumnje kroz mozak, da vasi prijatelji bas i nebi uradili ono sto vi radite za njih?
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Jako je mali broj prijatelja koji bi uradili za mene nesto mnogo veliko.
Ne smem ni da ih pitam, plasim se da ne odbiju.
Ovaj svet je ipak svet individua, niko ne sme mnogo da racuna na druge.
Cast izuzetcima....
Sigurno je da postoje stvari koje bismo ucinili za nase prijatelje, a da oni to isto za nas ne bi uradili. Ali isto tako postoje i stvari koje bi nasi prijatelji ucinili za nas, dok mi to za njih ne bi.
Sta ces....
8)
Imam dosta tzv. prijatelja. roll Ali samo par njih na koje mogu da se oslonim i koje mogu da zamolim za pomoc u svako doba dana ili noci. Ti prijatelji isto tako mogu da racunaju na moju pomoc uvek. wink
Samo je jedna osoba za koju bih uradila sve i koja bi isto tako uradila sve za mene. Postoje prijatelji za koje bih uradila neke stvari a neke ne bih, isto tako i obrnuto... A, postoje i oni za koje ne bih uradila nista, isto tako i obrnuto.
Imam jednog pravog prijatelja u zivotu, ali kako nas narod kaze jednog, ali vrednog. Za tu osobu bih sve na svetu uradila...ama bas sve... kao i ta osoba za mene. To je nesto sto je neobjasnjivo lepo i trajno. Niko i nista nam ne moze to oduzeti. Smisao nasih zivota lezi u tajni naseg dugogodisnjeg, iskrenog i neobjasnjivo lepog prijateljstva... :D
Imam dosta tzv. prijatelja. roll Ali samo par njih na koje mogu da se oslonim i koje mogu da zamolim za pomoc u svako doba dana ili noci. Ti prijatelji isto tako mogu da racunaju na moju pomoc uvek. wink

Nemam sta da dodam. Mislim, da sam vec odgovorila na jednoj slicnoj temi ranije.
Danas mislim da ne postoje pravi prijatelji.
Imam prijateljicu ali nisam tip koji veruje u sve .
Svesna sam da su danas ljudi drugaciji, jure za svojim
poslovima , gledaju da izvuku korist ili dobit,imaju svojih obaveza.
Uostalom polazim od sebe u nekim trenucima Ja ne mogu
da garantujem sta cu uraditi kroz 5 minuta a taman jos da
verujem drugom.
Znaci imam prijateljicu ali to je ono usput i ne verujem preterano
ljudima.
Život je put, koji treba pretrčati sa prijateljem,
koji će nam ponekad ćutanjem
ili sećanjem dokazati da vredimo
onoliko koliko znamo da VOLIMO!
:!: :!: :!: :!: :!:
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Smatram da pravo prijateljstvo ne moze da se izgradi za par meseci,vec da su za to potrebne godine...Tu vezu treba da ucine zajednicki srecni ali i tuzni momenti,svadje i smeh...Pravi prijatelj je onaj koji ti zna reci i ono sta ne zelis da cujes... 8)
Postoje ljudi kojima sam postao prijatelj cim sam ih sreo (i oni meni), a postoje i takvi koji mi nikada nece biti prijatelji, ma koliko dugo ih poznavao.......
Kakve prijatelje imate? I na sta ste sve spremni da uradite za njih?
I da li ste ponekad svesni ili vam se bar provuce crvic sumnje kroz mozak, da vasi prijatelji bas i nebi uradili ono sto vi radite za njih?

imam divne prijatelje i obozavam ih...
za mnogo njih sam uradila puno, opet bih, jer su i oni meni pomogli...
ljudi prolaze kroz nase zivote, to je lepo, nova poznastva, ali pravi prijatelji jedino ostaju, ako se i ne vidimo cesto, znamo da mozemo da racunamo jedno na drugo uvek.. najnajveci poljubac za njih !!!
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ako su distancirana mogu da budu uspesna,distanca se moze vremenom prevazici.Brzi prisni i otvoreni kontakti pre ili kasnije naprave neku stetu sa jedne ili druge strane.
Besprekorno poverenje imam samo prema svojoj porodici pa dalje sve manje i manje.............
...prijateljstvo se gradi, prijatelj se ne nalazi, već stvara...u svijetu u kome živimo i u kome se toliko forsira individualizam, u kojem je tempo života toliko brz, teško se dolazi u situaciju da se izgradi istinsko prijateljstvo. Zbog toga su nam najbolji prijatelji obično osobe s kojima smo odrastali, jer smo imali dovoljno vremena da ih upoznamo, da ih prihvatimo i da s njima proživimo neke krizne situacije, jer tek tako možemo znati da nam je neko stvarno prijatelj. Poznanstva koja nisu dublja od iskazane dobronamjernosti ne smatram prijateljstvima, bez obzira na trajanje.
wink
rum_punch(manki)live.com
Potpuno se slažem sa svim, sem da se prijatelj ne nalazi. Ipak se prijateljstvo ne može napraviti ako prvo nismo našli nekog ko nam prija.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:35 am.