Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ovde mogu da se prijave ili diskretno najave sve ženske koje nisu u emotivnoj vezi.

Ili jesu ali bi volele malo da švrljnu... Smile

Da se mi momci ne mučimo, puno. 8)
Narasto ovaj novi sajt bwe na preko 80 iljada članova i članica i ko će sad u toj "šumi" da se snadje.
Snalazljivi bwe..............kako ko.... lollol
...
Narasto ovaj novi sajt bwe na preko 80 iljada članova i članica i ko će sad u toj "šumi" da se snadje.

Dobro obuceni policajac Tongue
Ovde mogu da se prijave ili diskretno najave sve ženske koje nisu u emotivnoj vezi.

Jedna sasvim bezazlena tema... Smile
S obzirom da od 80 000 clanova navraca manje od 100, nije tesko ni traziti.
Druze, poklanjam ti neke slobodne iz inboka:
lollollol

(alessabav2008@yahoo.com)
(alessabav2008@yahoo.com)nnHello dear new friend,nCompliment of thenday,How are you today together with your business and your entirenfamily? I guess that everything is ok with you.nAs is my pleassurento contact you after viewing your profile today atn(www.upoznavanje.net) which really interest me in having communicationnwith you .nIf you will have the desire with me so that we can get to know eachnother better and see what happened in future.nInwill be very happy if you can write me through my email for easiestncommunication and to know all about each other,here is my emailn(alessabav2008@yahoo.com) i will be waiting to hearing from you as soonnas younreceive this mail. I wish you all the best for your day.Bye and take angood care of yourself,have a nice day.(Remember the distance,colour ornage does not matter but love and understanding matters a lot in life)nyours new friend alessancontact me with my email so that i can give you my picturen(alessabav2008@yahoo.com)
i od tih manje od 100 devedeset posto su muškarci...................... misim, šta reći, kajlo, osim, stvarno si na mukama......................Smile))
Od preostale 10 zenskih nickova 70% je u mom haremu!

8) 8) 8)

Mislim da je preostale 3 clanice kajla vec smuvao... :D
Neka hvala. Wink Ne kupujem macka u dzaku. lol
Od cega narastao sajt Kajlo , od kvasca ??? lollollol

8) 8) 8)

nemO tako lave mozda te koja i vara Tonguemrgreen

8) 8) 8)

nemO tako lave mozda te koja i vara Tonguemrgreen

Ma sve me varaju redom, znam ja to ali vesto zmurim!
:D

Jedna sasvim bezazlena tema... Smile

Kolko vidim broj diskretnih najava je u porastu... 8) Smile

NAPOMENA: Ove udate koje bi malo da švrljnu iz učmale svakodnevice mogu da se prijave i na pvt.
Razumemo situVaciju, naravno.
8)
i od tih manje od 100 devedeset posto su muškarci...................... misim, šta reći, kajlo, osim, stvarno si na mukama......................Smile))

Nisam samo ja na mukama nego generalno muški rod.
Ko će vas tolike saplavati... 8)
Esi ti raskrstila ono? Smile
Neka hvala. Wink Ne kupujem macka u dzaku. lol

Bolje i nemoj. Ovakvog i na buvljaku možeš naći. 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:41 pm.