Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zasto vise ljudi nisu humani,i necuju ljude kojima je potrebna pomoc?Naime svakog dana sve vise se javljaju obolele osobe od Karcinoma,nebitno da li su to deca ili odrasli ljudi,bitno je da za takve ljude niko nemari!U zadnjih mesec dana vec nekoliko ljudi je dolazilo na moja vrata,kao i drugih ljudi gde skupljaju priloge za obolele,jer ljudi sa dubokim dzepom necuju ili nezele da cuju da tim ljudim treba pomoc,a nisu ni svesni da oni mogu biti sutra jedni od njih!
Zasto u ovoj zemlji,kao i u gradovima se nevodi briga o takvim ljudima,gde su prepusteni na milost i nemilost sopstveni!
Da li smo zaista zaboravili rec Humanost?
Ta rec draga moja je davno nestala sa ovih prostora

nazalost. Niko nikoga ne benda..
Carlosito, a oklen si ti?................................Smile))
Ta rec draga moja je davno nestala sa ovih prostora

nazalost. Niko nikoga ne benda..

Nazalost draga,ali je tako,nije ni cudo sto su ljudi postali oholi,zli,ovo sve nece izaci na dobro roll
Kad je pa bilo dobro ? Ovde na forumu se lizu a na prvu
krivinu ogovaraju. I ocekujes od nekog nesto humanitarno.
lollollollollollollollollol
Nisam ni ocekivala,svako se pokaze,ako ne na rucku onda na veceri wink
Zasto vise ljudi nisu humani,i necuju ljude kojima je potrebna pomoc?Naime svakog dana sve vise se javljaju obolele osobe od Karcinoma,nebitno da li su to deca ili odrasli ljudi,bitno je da za takve ljude niko nemari!U zadnjih mesec dana vec nekoliko ljudi je dolazilo na moja vrata,kao i drugih ljudi gde skupljaju priloge za obolele,jer ljudi sa dubokim dzepom necuju ili nezele da cuju da tim ljudim treba pomoc,a nisu ni svesni da oni mogu biti sutra jedni od njih!
Zasto u ovoj zemlji,kao i u gradovima se nevodi briga o takvim ljudima,gde su prepusteni na milost i nemilost sopstveni!
Da li smo zaista zaboravili rec Humanost?

A koliko puta su ti na vrata dolazili oni koji imaju tužnu priču, a posle odu i popiju te pare?
Generalizovala si i stavila sve u isti koš... ima i humanih ljudi.
Ljudi koji su mi dosli na vrata nisu ljudi koji ce te pare popit,jer su poznati tj deca su poznata,molili su vec svuda medija,do firmi!
A inace lako se prepozna ko je iskren a ko je lazan.........
To je mac sa dve ostrice. Neki iskoristavaju takve situacije, a drugi opet cine humane stvari zato sto im je stalo.
Iskreno meni je stalo takvim ljudima da pomognem,i zao mi je sto kod nas nepostoje vise organizacija koje bi se bavili tim pitanjima!Ko nije to prosao nemoze ni da zna kako je njima!
Iskreno meni je stalo takvim ljudima da pomognem,i zao mi je sto kod nas nepostoje vise organizacija koje bi se bavili tim pitanjima!

A ko će tebi da pomogne. Tek za tvoje probleme ne postoje organizacije. Jedini put ti je od vrata do vrata...
lollollol
Humanost je iskrena samo kada je tiha, nenametljiva i kada ne ocekuje nist za uzvrat, cak ni Boziju milost......
jaaaaaaaoooooooo, Carlosito kako ti menE ličiš na Armandita................Smile))
znači bLIZanci...........................Smile))
Humanost je iskrena samo kada je tiha, nenametljiva i kada ne ocekuje nist za uzvrat, cak ni Boziju milost......

Wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:47 am.