Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

malo jednostavnih testova, mogu i pogrešni odgovori, niko ne oscenjuje, bitno je zabaviti se Wink

- Jedan stari čovjek je na samrti. On ima dva sina i nešto malo imanja. Svaki sin ima samo jednog konja. Stari leži u krevetu, a sinovi se skupili oko njega i slušaju očevo predavanje:

"Sinovi moji, ja sam na samrti pa bih htjeo da se dogovorimo o ovom imanju. Ovo malo imanja nije da se dijeli na pola. Cijelo imanje bi trebalo da pripadne onom ko ima sporijeg konja, a onaj ko ima bržeg konja ne treba ništa dobiti jer njegov konj može dovoljno zaraditi za njegovog gazdu."

- I tako sinovi na konjima i na startnoj liniji. Komšija da znak za početak trke, ali ni jedan sin nije krenuo zato što svaki sin hoće da njegov konj bude sporiji i da dobije očevo imanje. Misle se oni kako da riješe ovaj problem i smisle da odu kod poznatog filozofa toga vremena i da od njega poslušaju savjet. Tako oni odu kod filozofa. Filozof im, nakon što ih sasluša reče šta bi oni trebali da učine, kako da počnu i da završe trku a da se spor riješi ne mjenjajući osnovno pravilo da onaj koji ima bržeg konja ne treba nista dobiti...

Šta im je filozof rekao kako da započnu i završe trku?
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
da sinove stave obrnuto na kojnje...bez uzde...a da komsije u istom trenutku bicem sibnu po konjima
ma ne.... nek trku pocnu nakon tri nedelje za koje ce sinovi provesti bez vode ...a na drgom kraju nek bude bunar...
Imaš još jednu šansu! Želiš li možda da uložiš Kwiska? ili da idemo na sve ili ništa? 8) 8) 8) 8)
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
filozof je reko da zamene konje....pusa
sigurno im je rekao da prodaju konje i kupe traktor, a eventualno i jedan kombajn, pa da slozhno jednu kutju grade... winkwinkwink
Moze i Audi quattro ako krenu na odmor srecni i zadovoljni svojim dobitkom... 8)
Moze i Audi quattro ako krenu na odmor srecni i zadovoljni svojim dobitkom... 8)

znash li ti bre koliko to ima "konja"???, a oni samo dva...lol... winkwinkwink
Sve cu bre da dam, samo da ga imam... lol 8)
Sednes u novog audija i krenes kuci, za Beograd. Dodjes na raskrsnicu sa koje vode dva puta. Jedan vodi u Beograd, a drugi ... drugi je pogresan.

Znas da ja na raskrscu kuca u kojoj zive dva brata blizanca koje NIKO ne moze da razlikuje. Ali, oni se ipak razlikuju. Jedan UVEK laze, drugi UVEK govori istinu.

Kako bi trebalo da glasi SAMO JEDNO pitanje koje ces da postavis bilo kojem od brace (prvom kojeg sretnes, a ne mozes da znas da koji je to) i da na osnovu njegovog odgovora produzis PRAVIM putem.

Negde na ovom forumu postoji odgovor. lollol
Izvini gde ti je brat lazov, ako kaze kuci, pitaj ga........ lollol
Izvini gde ti je brat lazov, ako kaze kuci, pitaj ga........ lollol

1. To ce da Ti odgovore obojica.

2. Imas pravo na SAMO JEDNO pitanje... lollol
Izvini, procitah ponovo... znaci oni su zajedno... uh

nemam vise prava da pitam?
Nisu zajedno, ali kad sretnes jednog odnjih ne znas da li je to onaj koji laze ili onaj koji govori istinu....

Pitanje bi trebalo da bude sroceno tako da od obojice dobijes isti odgovor. lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:58 am.