Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta mislite o muzickoj sceni kod nas?
Koji zanr ima najvise sanse da uspe, i koji je sada u usponu.
Koja je muzika sada popularna?
.
.
.
Naravno i zasto...
Moram priznati da me domaća scena uopšte ne zanima. Ne kažem da nema kvalitetnih autora i izvođača, ali sve to jednostavno nije po mom ukusu...
Ne pratim, i ne znam da li je trenutno bilo koji hit po mom ukusu. Mislim da je previse plitka i komercijalna.
Uglavnom odlazim na koncerte ozbiljne muzike.
KO JE VIDEO SCENU KOD NAS !?!?!
KO JE VIDEO SCENU KOD NAS !?!?!

Bilo je ranije, a sada je malko oslabila ponuda...
Sve zavisi sta slusas..
Mislim da je kod nas najpopularniji Grand..
Da se to najvise slusa po kaficima, diskotekama..
Ja ga licno bas i ne volim.. Ali mogu da slusam sve i svasta, a sta volim da slusam.. E, to je vec druga prica..
Ima mesta gde se samo slusa metalika,ili tehno, rap...
Recimo u mom mestu se najvise slusa tehno, house..
Nema bas mnogo kvalitetnih pevaca kod nas.. Uglavnom su to oni stariji...
Svega i svacega!

Mada ima dosta kvalitetnih izvodjaca i autora.
Sta mislite o muzickoj sceni kod nas?

Najvise me podseca na cirkus UnhappyNaravno ima kvalitetnih pevaca ali uglavnom se sve svodi na Grand Unhappy

Licno volim da slusam Djoleta Balasevica Smile
REGE! Ima recimo Del Arno bend, Eyesburn, Kanda Kodza i Nebojsa, pa onda i Doghouse, Atheist Rap.... Imamo kvalitetnu muziku ali scena tj urednici mnogih televizija i radio stanica okrecu glavu jer zna se sta ima prodju ... Da bas to! Grand parada kica koji je poceo da truje i klince od malih nogu... Kako jedno dete da odraste u normalnu osobu uz pesmu Bunda od nerca ???Znaci problem jeste u sceni, ali samo u izbegavanju postojeceg kvaliteta... Eh .. E da reggae muzika uzima sve vise maha i JAKOOO mi je drago zbog toga !

MIR I LJUBAV !!!!
Da bas to! Grand parada kica koji je poceo da truje i klince od malih nogu... Kako jedno dete da odraste u normalnu osobu uz pesmu Bunda od nerca ???Znaci problem jeste u sceni, ali samo u izbegavanju postojeceg kvaliteta...

Podrzavam... Pozitivu za muzickog urednika... Smile
Eh pa sad mozeeee al ako dobijem odresene ruke Smile Znaci nema posle nismo znali, ovo ono Smile)
Eh pa sad mozeeee al ako dobijem odresene ruke Smile Znaci nema posle nismo znali, ovo ono Smile)

Samo pazi, moraces malo da saras... ne samo reggae... Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:20 am.