Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne znam da li je već neko nešto pisao o tome ali mene zanima da li je neko imao incest i što mislite o tome?
iskeno da ti kažem, evo već godinama koristim ono što se tura u struju, tako da nemam nekih velikih problema saS inCeSktima......................Smile))
jes vala, inače ne znam kako bi spasli živu glavu....................Smile))
Eventualno moze da prodje ako par ne zna da je u srodstvu.
Ostalo ne odobravam.
Zashto?
Imash problem?
i kakav incest je u pitanju???
u okviru uze familije ili u daljem srodstvu???
i kakav incest je u pitanju???
u okviru uze familije ili u daljem srodstvu???

Incest Isključivo znači, sexualni odnos izmedju vrlo blisko krvno povezanih, srodnika, tipa: brat sestra, majka sin, otac kćer, baba unuk....
Svaka dalja familijarna srodnost od trećeg kolena pa nadalje, jeste malo nastrana ali se u nauci i narodu ne smatra incestom.
A Bogu hvala, niti sam imala takvo grozno iskustvo niti poznajem nekog ko preferira takve odnose ( mada se o tome javno ne govori, mozda mi se prvi komsija .... sa svojom mamom al to me se ne tiče i ne bih volela ni da znam za tako nešto)
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
iskeno da ti kažem, evo već godinama koristim ono što se tura u struju, tako da nemam nekih velikih problema saS inCeSktima......................Smile))

Isključiću ja tebi tu struju. 8)
Ne odobravam.

Mogla si to i malo opširnije. 8) Smile
Kako mislis, je li neko imao, kada to zakon zabranjuje?

Moze se tu i tamo jos pronaci kao ostatak starih ncina zivljenja, udeljenih od civilizacije a ima i medju nizim klasama.
Cesca je pojava nego sto i pretpostavljamo. uglavnom se cuti o tome...
Ne znam da li je već neko nešto pisao o tome ali mene zanima da li je neko imao incest i što mislite o tome?

imao neki edip lol kaze da slobodno probas winklol

Isključiću ja tebi tu struju. 8)

samo probaj, al to bi već preraslo u opštenarodni incESTdent.................Smile))
slazem se da je incest jedan termin od koga se svima dize kosa na glavi... ogavno... ali, samo za nasu svijest... sta je sa podsvjescu???
Jos ce ispasti da je u opustenoj varijanti (sex bez emocija) incest sasvim ok? roll
A ako dodje do pojave nove vrste emocija onda nije dobar jer pravi coveku konfuziju u glavi? shock

Shshshhooooooshshhhhhhhh.....
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:08 pm.