Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

prvo 69 naravno.Iww daj izjasni se i ti da te čujemo
nije mi 69 favorit jer ne mogu da se skoncentrisem na dve tako osetljive stvari odjednom. od ostalih poza nemam pravila ali sam primetila da sam najnapaljenija kad sam stisnuta njegovom snagom i ne mogu pomicati nista sem guze. shvatili ste?
nije mi 69 favorit jer ne mogu da se skoncentrisem na dve tako osetljive stvari odjednom. od ostalih poza nemam pravila ali sam primetila da sam najnapaljenija kad sam stisnuta njegovom snagom i ne mogu pomicati nista sem guze. shvatili ste?
A u toj situaciji ti si na njemu ,jel???
neee. ja sam dole i okrenuta potbuske a on povise mene i svom tezinom mi neda da se pomera sem...
Znaci ipak volis blagu dozu zarobljenosti i tudju kontrolu???
pa da. njegove ruke su oko mojih a nogama je pritisnuo moje. ali mene zanima koju pozu voli IWW
to neces saznati ,bar ne uskoro.

Interesantan ti je opis poze...onako podroban.
neee. ja sam dole i okrenuta potbuske a on povise mene i svom tezinom mi neda da se pomera sem...
Onda moramo da ti nadjemo jednog lika od 15o kila i 210cm pa neces moci ni da dises a kamoli da mrdas! Smile Mnogo ih je...
poye??? sta je to lol

Da nisu neke pesme... 8) lollollol
Dzoni
Volim one poye koje ne zahtevaju nikakvu fizičku aktivnost, i u kojima mogu da zaspim, jbg. ipak sam ja vremešna gospoja i sad u rizičnim godinama kad je kuk lakolomljiv, dakle nikakve exizbicije TongueTongueTonguelol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Volim one poye koje ne zahtevaju nikakvu fizičku aktivnost, i u kojima mogu da zaspim, jbg. ipak sam ja vremešna gospoja i sad u rizičnim godinama kad je kuk lakolomljiv, dakle nikakve exizbicije TongueTongueTonguelol

A to se tako kaže... roll

Pa dobro....joj sramota me je oops
Dzoni
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:28 am.