Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Stvarno mi nije jasno, 'em lazu sebe, 'em partnera i tko na kraju ostaje kratkih rukava?
Ljudsko tjelo je enigma, erogene zone nisu jednake za sve, zar ne bi bilo jednostavnije da se otvoreno kaze sta kome godi... i na kraju uzivaju svi.
Zato sto su dobre glumice... a muskarci znaju itekako da uzivaju u istom... ne treba im uskratiti to zadovoljstvo! Smile)))))))))))))))

P.S. Mozda dobro odglumljen orgazam postaje stvaran?! Who knows?!
Prijateljica mi je priznala da nikad u zivotu nije dozivela orgazam a ima 29 godina! Bila sam u potpunom soku i pitala sam je zasto glumi? Imala je duge veze i jednostavno je trebala biti iskrena prema partneru i reci mu sta joj prija i sta je ono sto bi je dovelo do orgazma. Bar ja tako radim jer treba oboje da uzivamo u sexu zar ne?
Sve u svemu ona mi je ispricala da kad je prvi put odglumela posle je bilo sramota da kaze da ne moze da dozivi orgazam i onda joj je lakse da odglumi nego da objasnjava i pravda se. Glupo zar ne?
Hvala Bogu nemam takih problema!!! Smile))
Postoji mogucnost da se plasi da kaze sve sto je potrebno, jer bi shvatanje partnera moglo da bude neprijatno po nju. Neko bi je mogao protumaciti i kao nimfomanku, ako zeli...
MOZDA ZATO STO NE ZELI DA RAZOCARA TOG JADNIKA ,
PA JE I SAMA RAZOCARANA !!!
" erogene zone nisu jednake za sve, zar ne bi bilo jednostavnije da se otvoreno kaze sta kome godi... i na kraju uzivaju svi."
Slazem se.. Treba oboje da uzivamo, i treba reci partneru, ili pokazati sta ti se svidja ili ne..
Mozda je to malo neprijatna situacija, jer nikad ne znas kako ce druga strana to da protumaci, ali u svakom slucaju je bolje reci sta volis, a sta ne..
Nego da cutis i trpis..
Zato sto ga nisu dozivjele, Smile)))).
Malo se salim, ali smatram da su to dobre glumice, samo mi nije jasno zbog koga ga glume.Da bi kao "zadovoljile" sebe, ili da bi "pokazale" svom parneru kako je dobar j...*
U svakom slucaju bolje bi bilo porazgovarati o tome, kako bi se obadva partnera uzajamno zadovoljili, bez ikakve glume.
Tako im je lakse, valjda...Linija manjeg otpora, lakse im je da odglume nego da "porade" na svojoj sexualnosti, a i medjusobno da porade na "njenom" orgazmu...
Samo treba poznavati svoje telo, pre svega, i znati sta mu prija...To je kljuc..
Ako glumi to znaci da zeli da tako deluje, i sta tu ima lose..
Ne radi ona nista protiv svoje volje,a ni nase Happy
PA MENI NI JEDNA NIJE ODGLUMILA , U TO SAM SIGURAN , A ZNATE LI ZAŠTO ?!?!?!?!
EEEEEEEEE,
PA REĆI ĆU VAM KAD PORASTETE !!!
T.J. -
KAD PORASTETE SVE ĆE VAM SE SAMO KASTI !!!
Idu linijom manjeg otpora... To je tako tuzno...
Kako to beba zna da pojasni......
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:45 pm.