Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Velika greska!
O tome treba razgovarati, poznavati svoje tijelo, kazati sto vas "uzbudjuje", sto vam treba....
Citala sam da neke zene tek poslije 30-sete dozive prvi, pravi orgazam....neke i u 40-setoj!
A sta mislite kako je tek nama kad' moramo da glumimo orgazam?
A sta mislite kako je tek nama kad' moramo da glumimo orgazam?

Preduhitri me, a htedoh da pitam: Sta bi bilo kada bi muskarci MOGLI da laziraju orgazam? Obzirom da imaju vidljivu manifestaciju ISTOG?! Smile
Preduhitri me, a htedoh da pitam: Sta bi bilo kada bi muskarci MOGLI da laziraju orgazam? Obzirom da imaju vidljivu manifestaciju ISTOG?! Smile
slag...na torti...Smile
A kako vi mlada i zgodna damo znate, kad je unutra? Smile)
A kako vi mlada i zgodna damo znate, kad je unutra? Smile)

Pa muskarci vole da misle da se to oseti i to jako, znas ono pitisak, brzina izlazka i udarac... i to sve unutra... Smile)))
Citala sam da neke zene tek poslije 30-sete dozive prvi, pravi orgazam....neke i u 40-setoj!

Prodje leto 30-to....
Prodje leto 40-to....
slag...na torti...Smile

A vec zakljucismo da se u tome slazemo... na nekom od topica...
Pa muskarci vole da misle da se to oseti i to jako, znas ono pitisak, brzina izlazka i udarac... i to sve unutra... Smile)))

Sta mi mislimo, ni sami neznamo, zato imamo vas sa jakim "osecajem za feeling" ... Smile))

Sta mi mislimo, ni sami neznamo, zato imamo vas sa jakim "osecajem za feeling" ... Smile))

KO ZNA, ZNA... A srecom tih problema nemam... A i vi srecom imate nas... Smile Naravno sa osecajem...
Ma tehnicari su cudo, svasta znaju i svasta mogu... Smile)
Vrlo bitni uslovi za pravi zenski orgazam su apsolutna privlacnost partnera,zenska opustenost i poverenje u partnera da je on taj koji ce joj probuditi najtajnije fantazije,i naravno muskarac je taj koji to mora da stvori i u velikoj su zabludi oni muskarci koji krive zene!Muskarac mora da poseduje tu intuiciju da "provali" u samom cinu,pocevsi od predigre sta partnerki prija,a sta ne,govorom tela mora da prodre u partnerkinu najludju mastu i fantaziju i oseti sta joj stvarno prija i sta ne i naravno jako je bitna muska stvarna zelja da joj priusti taj vrhunski osecaj i potpuno zadovoljenje,a uz sve ove uslove devojka se opusta i rezultat je siguran!Tako da,muskarci,ne krivite devojke,vec krivicu potrazite u sebi i potrudite se da vam intuicija i masta radi sve vreme,budite inventivni i nesebicni i uzitak ce biti obostran,a glumu mozemo ostaviti Meg Ryan koja je to i demonstrirala u filmu"Kad je Hari sreo Sali"(ko je gledao film,znace o cemu govorim)!
ZASTO?Zato sto su blesave.Zasto da one udovoljavaju partneru time sto ce navodno doziveti orgazam,a pritom sebe utuku posto nisu zaista dozivele.Ali to je sve cesca pjava desilo mi se da je jedam decko mene i prvi i svaki naredni put pitao da li sam dozivela vrhunac(pritom nisam-kako sam mu i rekla),da sam morala da mu odrzim predavanje kako je moguce da zena i u toku celog zivota ne dozivi uopste tako nesto.Onda sam se zapitala da li je moguce da mu je svaka prethodna devojka dolazila do orgazma ili ga je samo dobro folirala
a glumu mozemo ostaviti Meg Ryan koja je to i demonstrirala u filmu"Kad je Hari sreo Sali"(ko je gledao film,znace o cemu govorim)!

"Molim, dajte mi isto sto pije devojka za onim stolom (Meg Ryan)..." rece baka za susednim...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:19 am.