Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

pre dva -tri dana u ulici Gavrila Principa u Bgd pametnjakovic koji je vozio vektru upade u kanal koji su betonirali radnici sa druge strane...
bilo mi ga zao dok je tonuo u svez beton ali i jos vise sto mi kamera osta u lokalu pa ne snimih to...

ako imate ovake ili sl.snimke ili dozivljaje pustajte ih..!
imala bih ja takve ili sl. snimke, nego i men je kamera ostala u tvojemu lokalu..................................Smile))
znam da jeste
i taj snimak ima da pustam po netu da se vrti

bicemo popularni da znas
snimano izodakle?................................Smile))
moze davaj

ondak ja pustam traku s micu i mene na toboganu
toboganu?......................... ondaK ja imam 2 ljuljaške....................Smile))
toboganu?......................... ondaK ja imam 2 ljuljaške....................Smile))

A el smem onaj iz qqruza da turim Tongue

A el smem onaj iz qqruza da turim Tongue

More, ćut tamo...
pre dva -tri dana u ulici Gavrila Principa u Bgd pametnjakovic koji je vozio vektru upade u kanal koji su betonirali radnici sa druge strane...
bilo mi ga zao dok je tonuo u svez beton ali i jos vise sto mi kamera osta u lokalu pa ne snimih to...

Pusticu ja tebe......................

Kad te doFatim! lol
Glupost posebno moze da bude smrtonosna! lol
Ako je tako lakse ok, nemam ja nista protiv iako to nisu bile moje reci, ne tako slozene.

Pusticu ja tebe......................

Kad te doFatim! lol

zasta bi me prvo dofatila??
moze i tu

samo se ti cvrsto drzi pa da poletimo...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:02 pm.