Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Neka nam je Bog na pomoći od sad pa ubuduće. 8)

Nekada su se na ovom forumu stvari rešavale u dve tri reči...
Oćeš, nećeš, ne moraš.

Sad vidim neki utrošiše silno vreme ispisujući čitave romane samo radi toga da bi nekome dali do znanja da žele upoznavanje, ili da bi pokazali koliko su pametni i na taj način skrenuli pažnju na sebe.

Zato se otvara ova tema za sve teoretirače ljubavi.
Ovde mogu do mile volje da pišu svi oni koji tokom poslednja tri meseca ili duže nisu poebali ništa čestito.
Dužina posta nije ograničena. Smile

Ima ih koji nisu navikli na toliko čitanje i teoretisanje, pa je bolje da se stvari kanališu. wink
Je l' to isto kao dzigi - bau...? lollollol
roll Samo se ti smej, jedna od glavnih teoretičarki ovde... Smile 8)
Poslo sam ti nešto, lepo.
...nervira me...pogotovo kod dama...pokusas da se upoznas,posaljes poruku...bilo sta...jednostavno ne odgovore nista...Mislim da nije kulturno...Razumem ako neko nije za pricu,ili mu se ne dopada profil...ali....jednostavno napises ne....nije tesko biti fin
Slažem se da je neodgovaranje na poruke vrhunac ženske nekulture.
Mi se "ubismo" smišljajući šta da im napišemo ne bi li nas kolko tolko primetile a one se prave lude. wink
Nije tako patak..., Djura potencira na hoces, neces, ne moras, a to je vec malo slozenije...
lolwink
...lako je doci do slozenijeg razgovora...ili uopste..ne doci do razgovora....Samo sam hteo da kazem,ako ti neko napise pozzz dobro jutro,red je da i ti napises dobro jutro,pa ako nisi za pricu,ili te jednostavno profil nije zainteresovao,a kako bi kad ga i ne pogledas,napises izvini,nisam za chat,zurim,ili vec sta...Ali mislim da ne vidim ni jedan razlog napisati par reci sa nekim,ma ko on bio,upoznati se virtuelno...pa ne zove li se sajt upoznavanje...?????
Kakvo crno jutro patak...jos malo ce ponoc... lollollol
Je l' to isto kao dzigi - bau...? lollollol

..moze i dzidzi-midzi.... 8)
U pravu ste. Nije teshko biti fin. wink

...figurativno.....nadam se da razumes...
roll Ne razume ona šta je prava ljubav, moj Patak druže stari.

...figurativno.....nadam se da razumes...

Ma sve oblike oblika razumem, ko ce vas sve po'vatati...
lollollol
Sta fali ponekad napisati duzi post? Ne moze se uvek sve reci u prostoj i prostoprosirenoj recenici.
Mozda nisam dobro shvatila temu ili je neko zezanje? oops
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:29 am.