Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Evo jedne teme cisto malo da se kuckamo . :D
Zanima me zasto mnogi forumasi , a pogotovu oni koji su skloni
svadjama, nikada do sada nisu stavili za sliku avatara svoju licnu sliku. Ako se javna licnost kao sto je Nebojsa Bakarec (politicar, donator koze....) ne stidi da
stavi svoj fotos na sajtu i to javno iznosi na TV-u i polemise o interen sajtovima, cega se stide ili mozda plase gore navedeni?

Sta je uglavnom razlog NE stavljanja svog licnog fotosa u avataru (mnogi koriste fotose javnih licnosti koje skidaju s neta ili tudje slike sa nekih drugih sajtova):?: :D :D
1. Mnoge clanice koje su imale fotose, to su skinule zbog raznih manijaka koji su ih poceli proganjati.

2. Ovo ovde je maska, nismo to mi. Ovo je samo EPP da privucemo nekogili samo da se eksponiramo zadovoljavajuci tu nasu potrebu.. Zasto bi kacio fotose raznim budalama kojima je bitniji moj seksualni zivot i opredeljenje od svojih?
Naravno cetovanje i MSN su druga prica, kada se ljudi boje upoznaju, prikazu i fotose, cak se i uzivo vide...

3. Bakarec nije pozitivan primer. Politicar koji se eksponira na sajtu za seksualne kontakte nije politicar. Taj je ekscentrik, covek kome je u detinjstvu uskracena paznja a sada znajuci svoju snagu ega pokusava isto da nadoknadi.
Ja jos nisam video zemlju koja ce podneti seksualni zivot politicara a da nije monogamija. Osim Ugande, naravno.
1. Mnoge clanice koje su imale fotose, to su skinule zbog raznih manijaka koji su ih poceli proganjati.

2. Ovo ovde je maska, nismo to mi. Ovo je samo EPP da privucemo nekogili samo da se eksponiramo zadovoljavajuci tu nasu potrebu.. Zasto bi kacio fotose raznim budalama kojima je bitniji moj seksualni zivot i opredeljenje od svojih?
Naravno cetovanje i MSN su druga prica, kada se ljudi boje upoznaju, prikazu i fotose, cak se i uzivo vide...

3. Bakarec nije pozitivan primer. Politicar koji se eksponira na sajtu za seksualne kontakte nije politicar. Taj je ekscentrik, covek kome je u detinjstvu uskracena paznja a sada znajuci svoju snagu ega pokusava isto da nadoknadi.
Ja jos nisam video zemlju koja ce podneti seksualni zivot politicara a da nije monogamija. Osim Ugande, naravno.
AAAAAAAAAAAAAAA, pa ti ovaj sajt dozivljavas kao odskocnu dasku za seksualni kontakt
BAKAREC NIJE DOBAR PRIMER??? PA COVEK KOJI JE DAO KOZU SA POLA SVOJIH BUTINA DA POMOGNE DETETU TI NIJE DOBAR PRIMER VEC PRIMER KOJI TRAZI SEKSUALNE KONTAKTE. Ma daj bre tako javna licnost pa mu treba sajt za seksualne kontakte, a i to je po zapadu koji toliko volis postalo sasvim normalno kao ispijanje jutarnje kafe. Znaci nista te ne razumem, prepun si kontradiktornosti i ne kapiram sta bi, mozda van Srbije pa postati deo Madjarske i EU
Citat:

Ma daj bre koliko sam dugo clanica ovog sajta, moje fotose znam
da su skidali sa sajta ali o nekom vidu maltretiranja mi nemoj drzati predavanje jer ako Ja nesto ne zelim ne vidim kako preko ovog virtualnog sveta moze neko da me maltretira, tako sto ce skinuti moju sliku ili mi kucati a Ja ga ignorisati.

Nego nerece o sebi zasto ti nisi stavio fotos ? Zasto nisi iskomentarisao zbog cega muskarci ne stavljaju svoje fotografije?
Da mozda i njih ne proganjaju manijaci pa se jadni boje ili se boje svog izgleda i nacina kako ce privuci koju devojku, kao sto vazi i za zenski pol ???????
U prirodi sam lepši i zgodniji od Gibsona, a skromnost mi je jedna od osnovnih osobina.
Zato sam stavio njegovu umesto svoje fotke. 8)
U prirodi sam lepši i zgodniji od Gibsona, a skromnost mi je jedna od osnovnih osobina.
Zato sam stavio njegovu umesto svoje fotke. 8)

Bas si skroman lollollol

P.S. Ni manje ni vise Mel Gibson a sto ne bi stavio Vudi Alena onda
bih ti verovala na skromnosti lollollolwink
8) Bitnije je da mi Ona poveruje u onom drugom delu iznete tvrdnje. lol
Ja sam stavila svoju futuristicku slicku... lol
Ja sam stavila svoju futuristicku slicku... lol

Pa i na ovoj što si stavila se vidi da je bakica u mladosti bila izuzetno lepa žena. 8)
I pored futuristicke svi smo videli da si privlacna Zlico :D
Na avataru jesam ja, doduse samo jedan mali deo. Ali evo stavio sam fotku pa ko hoce nek gleda. wink

A sto se svadjalica tice: Velika reka mirno tece, mali potok zubori, skace....

Pozz
Moram da priznam, najsladji jezik je ZOOCIN, to sam vec
jednom pomenula.... 8) lol

E sada sto se tice licnih fotografija, to je vec stvar opredeljenja
svakoga od nas. Ja sam imala svoju nekih par meseci ne u
avataru, vec medju fotografijama. Postoji razlog, naravno
zasto sam je sklonila..... wink
Ishtar, hvala, samo kazi da je moj jezik najsimpaticniji, ovako "najsladji" zvuci kao da si ga probala... lol 8) Tongue
Na mojim avatarima su uvek bile moje slike. Dodushe, likovno obradjene, ali i to je deo mog izraza. wink
Bas me briga kako "zvuci".... ja za lepo kazem slatko.. lol

ne zameras nadam se.. wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:37 pm.