Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ocu ida osetim iskrenu pravu ljubav sa puno sex-a i sex-ualnih fantazija a to nece nijedna
samo mi nude virtualnu ljubav ko da je nemam dovoljno na ovom svetu de sam sada
zeleo bih da ovako putem javnog informisanja dam oglas za toj a vi dragi moji dusmani i prijatelji ako imate neku za mene a da je dobra i da zna sta valja preporucite me
imam ja nekoliko dobrih kandidatkinja za tebe koje se vucaraju po ovim forumima
A sta mislis tozo za Habibi, posto je i ona u tjeranju? Ili mozda ovu micu, njoj ko nije trazio nije mu ni dala TongueTongueTongue...
Vi se zezate, a covek smrtno ozbiljan............... lolwink
Ja mogu da ti uzajmim 50 evra da odeš na plavi most. Bar nećeš da razmišljaš da li te voli ili ne.

a šta ako ga prevari?.........................Smile))
Ja mogu da ti uzajmim 50 evra da odeš na plavi most. Bar nećeš da razmišljaš da li te voli ili ne.

Misl's, kresne ga, a ne uzNe mu pare... SumLJam, al' nek ondaK vrati pare..... lollol
Dosta mu je sajberaaaaaa....... zeli real........... lollol

Misl's, kresne ga, a ne uzNe mu pare... SumLJam, al' nek ondaK vrati pare..... lollol

ma nEsam mislEla na toJ...................... pare će mu uzNe unapred, tolko je valjda pametna, nego šta ako posle baci oko na nekog drugog?....................................Smile))
eh da drkam za prvu pomoc

pa sta mislis sta sam radio poslednjih 70 godina
šta si radiJo?......................Smile))
a na koj plav most je onaj sakal mislio
Prf mos' na kuj naidjes kad s kola ili s autobus iz Pirot dolazis u Beograd. lollol
a na koj plav most je onaj sakal mislio

pitam se, pitam, šo s ga tako nazvo?...........................Smile))

el zbog predlog?............................Smile))
a na taj mostic si mislio

pa tamo samo ciganke i mongo mi traze
40 evricki za 15 minuti
Pa kak'i si Ti pirocanac ako ne moz' da i' nagovoris da im das 15 evricki za 40 minuta? lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:41 pm.