Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jednog našeg forumaša je napustila žena i vratila se kod njenih.
On sad pokušava da je vrati ali ona neće ni da čuje jer je uverena u to da ju je on varao sa jednom ovdašnjom forumašicom ili više njih.
Sve liči da će se razvesti.

Pošto je bračna kriza izazvana na ovom sajtu, red je da čoeku uputimo poneku reč utehe ili podrške.
Kolko je meni poznato On uopšte nije kriv. 8)

I bez nagadjanja, molim. Smile
sto i on ne ode kod njegovih ...........sad ima vremena
Ako jos traju pregovori, jesam/nisam, to je samo dizanje cene veze!
wink

Da mene ostavi zena, ja bi joj dao 10 dana da se predomisli.
Posle bi krenuo u net osvajanje pa koju capim...

Ok je to da se zene nekad dosele do svoje mame ali za duze staze nije bas zdravo za odnose. Narocito ako se mama uplice u net odnose...
roll
Kako god okrenete neko uvek "nasanka". lol
Ako ne mozemo, da resimo taj problem, ondaK to nEje nas problem. lol Necu zamarati svoju plavu glavu vec u 8 ujutro. Wink
U nastaloj situaciji koja nije nimalo prijatna se kao bitna namecu dva pitanja:

1. Da li posten muskarac i kako uopste moze da dokaze da ne vara ili da nije varao svoju zenu ako je ona iz ko zna kog razloga umislila suprotno?

2. Da li uopste postoji sansa da svom partneru ili partnerki oprostite prevaru i pod kojim uslovima?
Djuro, mnogo je slucajeva, da partner i kada ne varas, misli da varas i da ti jedan muskarac ili zena nisu dovoljni. Mozes noge da polomis, da dokazujes suprotno.
Samo nisam jos sigurna, da li to cine, zato sto sami nemaju cistu savest ili jednostavno zive u tom tripu zbog svoje nesigurnosti. A mozda je razlog i jedno i drugo... Dosadilo mi, da razmisljam o tome. wink
roll Pa znam da nije laka tema, niti jednostavna, ali...
Ne dramite, mozda Je se covek "spasio" Smile))))
Sta je on trazio na forumu ako je bio zadovoljan zenomex?
Sta je on trazio na forumu ako je bio zadovoljan zenomex?

Slazem se , krivicu snosi sam , pre nego nesto uradi treba
10 puta da razmisli e sada neka razmislja o gorim problemima. :?
a znas li Djuro s kojim je bio pa da ih kaznimo sto coveka na greh navukose sram ih bilo.
a znas li Djuro s kojim je bio pa da ih kaznimo sto coveka na greh navukose sram ih bilo.

zasto u mnozini, covek je gospodar svoga mozga i tela , ako
je uradio nesto sto nije primereno zasto kriviti drugu stranu,
svako odgovara za svoje postupke , tako i doticni nek odgovara
za svoje. Prosto i jasno ko dan .
Sve su to krsni momci, koji imaju hrabrosti za "greh", a placu kada su uFaceni... lol

1. Da li posten muskarac i kako uopste moze da dokaze da ne vara ili da nije varao svoju zenu ako je ona iz ko zna kog razloga umislila suprotno?

2. Da li uopste postoji sansa da svom partneru ili partnerki oprostite prevaru i pod kojim uslovima?

1. Hiljadu nacina postoji da se voljena osoba razuveri. Zavisi samo koliko mu je do nje stalo. Lepa rec je ponekad vise i nego dovoljna. Ne verujem da zene bas tako lako umisljaju neke stvari. To mi vise lici na vase manire. wink

2. Pod uslovom da sam pijana i da mi nije stalo do njega. Jer ako njemu nisam jedina ne moram da mu budem nijedna. Postoji neko kome ces biti i sve na svetu. Onaj koji bi me varao samim cinom bi dokazao svoju nestabilnost i prevrtljivost i nije mu mesto pored mene. wink

...pod prevarom podrazumevam nesto sto se radi iza ledja...sto ne znaci da ne treba da postoji dogovor... arrowwink
...pod ljubavlju podrazumevam kad se radi sa ledja.....

meni je u redu i s boka...............
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:58 am.