Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

da li razlika u godinama moze biti prepreka za dobru i stabilnu vezu
Brate moj i prijatelju, ako te nece veliki problem, ako oce nemas brigas... lollollol
Bude veza stabilna dok jedno ne omatori dovoljno. Cast izuzecima.

nemo sad da se vadiš.................... nema izuzetaka.....................Smile))

nemo sad da se vadiš.................... nema izuzetaka.....................Smile))

Pa samo sam malo manje surov od tebe lol
ima li tu ljubavi?

naravno da ima i to u neograničenim količinama, dok onaj stariji ne rikne, e ondaK u neograničenim nekretninama.............................Smile))
da li kada krenu u krevet onaj mlajdi gasi svetlo
Kod mene je situacija potpuno drugacija. Privlace me ili stariji ili mladji, sa svojom generacijom (plus-minus pet godina) uopste nemam dobru komunikaciju. Kao da smo dva sveta.
Znaci godine su ne bitne....... lolwink
Kod mene je situacija potpuno drugacija. Privlace me ili stariji ili mladji, sa svojom generacijom (plus-minus pet godina) uopste nemam dobru komunikaciju. Kao da smo dva sveta.

Da ja izgledam kao Monica Belluci sve bi mi bilo nebitno... lollollol

Vidis da su ipak bitne Smile

Prosto mi je zao nisam mladji ili stariji wink
da li razlika u godinama moze biti prepreka za dobru i stabilnu vezu

Može. Ne ebem klinke koje misle da je Tito marka nameštaja...
xixixixixixi............ kake neznalice.................. ču Tito marka nameštaja.............................. jbt, esu one čule za patike..................Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:49 pm.