Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

...ode...vecito mlada i nasmejana...
Zalosno sto je niko od kolega nije ispratio....... roll
Neka joj svemogući Bog podari pokoj vječni.....da mirno počiva na posljednjem odredištu.....
Na Maginom (EKV klavijature) i njenom primeru vidimo kako i koliko drzava brine o najvecim talentima na ovim prostorima.
Bash sam se rastuzila shto je umrla.
Bila je jedna nadasve upechatljiva gradska faca. Nikad kompromis...
Bila je sjajna glumica. Nisam znala da je niko od kolega nije ispratio. Eto, sto ti je zivot i kad umres neke stvari te "pecatiraju".

Neka pociva u miru.
bila je, a da nije bila narkomanka bila bi josh!!!
Velika glumica, osoba u svakom pogledu izuzetna...
ode, i ne bas tako malda...

47 godina nije vreme za "putovanje". Sem toga, nije bitno sta krstenica kaze, nego kako se covek oseca. Mnogi sa 20 godina su matoriji ( u dusi ) od mene....

To kada neko postane svestan sveta i drustva u kome zivi, a pritom je hronicno neprilagodjen na sve to...sve stane u jednu rec - narkomanka... Tuzno.

Mnogo sam je volela i cenila kao glumicu. Imala je prijatelje u Subotici, i propustila sam da je upoznam Unhappy
Rekli su mi da bih se razocarala, jer je bila drugacija od svojih uloga... Ja sam rekla :"Nema veze, to je Sonja Savic, ej!!"

Margita iz EKV-a je umrla u domu za beskucnike u Beogradu, Sonja u svom stanu... I nijednu necu pamtiti kao narkomanku, nego kao velike ljude i senzibilne umetnike...
Nikolaaaaaaa nisam ti ja majkaaaaa

To kada neko postane svestan sveta i drustva u kome zivi, a pritom je hronicno neprilagodjen na sve to...sve stane u jednu rec - narkomanka... Tuzno.

Mnogo sam je volela i cenila kao glumicu. Imala je prijatelje u Subotici, i propustila sam da je upoznam Unhappy
Rekli su mi da bih se razocarala, jer je bila drugacija od svojih uloga... Ja sam rekla :"Nema veze, to je Sonja Savic, ej!!"

Margita iz EKV-a je umrla u domu za beskucnike u Beogradu, Sonja u svom stanu... I nijednu necu pamtiti kao narkomanku, nego kao velike ljude i senzibilne umetnike...

Maro, hteo sam samo da budem rechit, kratk i jasan, uostalom nemam niti tju kad da imam razumevanje ni za alkose, a kamo li za ove druge, ma ko god da su oni... pozzz
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:27 pm.